صفحه اصلي > اخبار > آرشیو اخبار 

اخبار > امکان لغو سرویس های ارزش افزوده برای مشترکان تلفن ثابت فراهم است

 


  چاپ        ارسال به دوست

معاون امور مشتریان شرکت مخابرات ایران :

امکان لغو سرویس های ارزش افزوده برای مشترکان تلفن ثابت فراهم است

 دكتر زارعيان از فراهم بودن امکان لغو سرویس های ارزش افزوده برای مشترکان تلفن ثابت خبر داد و گفت : « مشترکانی که تمایل ندارند از سرویس های ارزش افزوده ای که قبلا سفارش آن را داده اند ؛ استفاده کنند ؛ می توانند با مراجعه به پرتال شرکت مخابرات ایران ، به نشاني www.tci.ir بخش مخابرات من ؛ سرویس مورد نظر را لغو کنند.»

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران؛ دکتر زارعیان اظهار داشت : « آن دسته از مشترکانی که با تلفن گویای 7070، سرویس ارزش افزوده ای را برای تلفن ثابت خود فعال کرده اند و الان تمایلی به استفاده از آن ندارند ؛ می توانند از طریق پرتال شرکت مخابرات ایران به نشانی www.tci.ir بخش مخابرات من ، سرویس مورد نظر را جستجو کرده و دستور لغو آن را صادر کنند. از آن پس آن سرویس برای شماره تلفن ثابت مورد نظر غیر فعال خواهد شد. علاوه بر اين در مراكز حضوري امور مشتريان شركت مخابرات ايران هم چنين امكاني فراهم هست و مشتريان مي توانند درخواست لغو سرويس را در اين مراكز هم ارايه دهند.

معاون امور مشتریان شرکت مخابرات ایران افزود: در پرتال شركت مخابرات ايران امكان رويت همه خدمات ارزش افزوده مورد استفاده يك مشترك قابل رويت براي خود او هست.

وی گفت :« سرویس های IN نیز به عنوان بخشی ازخدمات ارزش افزوده تلفن ثابت ، در سراسر کشور با تایید مشترکان فعال می شود و اگر برای مشترکی فعال شده که تمایلی به استفاده از آن ندارد ، می تواند در همین بخش مخابرات من ، آن را غیر فعال کند .»

دکتر زارعیان تاکید کرد:« در پرتال شرکت مخابرات ایران ، بخش" مخابرات من" ، فعال یا غیر فعال کردن خدمات ارزش افزوده ثابت ، امکان گرفتن ریز هزینه های قبل ، خدمات تلفن ثابت و ثبت نام ADSL ​قابل دسترسی می باشد.»


١١:٢٩ - يکشنبه ١٠ دی ١٣٩٦    /    عدد : ٩٧٧٣٥    /    تعداد نمایش : ١٧٤٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج