پیام ها و پاسخ های بخش ADSL(اینترنت پر سرعت)
شماره پیام فرستنده متن پیام پاسخ توضیحات
4670
6V9Y46JH
کاظمی اینترنت جهت همکاران
بنده همکار شما در شرکت ارتباطات سیار هستم که متقاضی اینترنت میباشم . متاسفانه در قسمت ثبت اطلاعات کد پرسنلی بنده در سیستم شناسایی نمیشود و از طرق مختلف نیز اقدام به رفع مشکل نموده ام که در حال حاضر به نتیجه نرسیده ام و اطلاع پیدا کرده ام که بعضی از همکاران نیز با اینگونه مشکلات برخورد نموده اند خواهشمند است ترتیبی اتخاذ نمایید که مشکل بنده و سایر همکاران مرتفع گردد . با تشکر

4669
GX27PR7X
mjhچرا وصل نمی کنید
سلام من از شرکت اسیا تک اینترنت گرفته بودم ما الان یک هفته است که هنو نتمان وصل نشده است لطفا یک فکری هم به حال ما کنید.

4666
6NBS9X98
شمس کیادرخواست راهنمایی
ضمن عرض سلام به استحضار می رساند اینجانب شاغل در یکی از وزارتخانه ها، ساکن فاز 4 شهر اندیشه و مستاجر هستم، برای دریافت سرویس adsl به مرکز مخابراتی مراجعه نمودم ولی بدلیل اینکه تلفن از هنوز به نامه مالک فعلی نشده و به نام سازنده ساختمان است موفق به دریافت این سرویس نشده ام، خواهشمند است در این خصوص راهنمایی فرمائید.شایان ذکر می باشد که مالک ساکن شهر دیگری می باشد و درخواست برای حضور وی و نقل و انتقال بی نتیجه مانده است.

4665
AMP31HJA
عليپهناي باند
من ساكن اسلامشهر واوان هستم با توجه به تحصيل بنده بصورت الكترونيكي درخواست سرعت دومگ نامحدود داشتم اما متاسفانه ميگن بيش از 512 نامحدود نميديم...چرا؟ درگذشته كه ميدادن... تكنولوژي روز به روز پيشرفت ميكنه واسه ما برعكس

4663
K72BBS76
سياوشمحاسبه دوبرابري ترافيك مصرفي
سلام مخابرات حجم مصرفي مشتركان را چه طوري حساب مي كند؟با باز كردن دو صفحه نت يگ گيگ حجم محاسبه مي شود مركز شهيد غريبي

4660
R24EBJ43
ابراهیمیحجم باقیمانده
حجم باقیمانده راچگونه می توان مشاهده کرد؟

4659
TX43JE14
حشمتیدرخواست آی پی استاتیک
با سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم برای اخذ یک آی پی استاتیک (برای سرور شرکت) باید چه کاری انجام بدم و هزینه آن چقدر است؟

4657
TB5B6878
نوریفیبر نوری
با سلام بدلیل فیبر نوری بودن خط تلفن اینجانب امکان نصب ای دی اس ال وجود ندارد می خواستم بدونم دقیقا کی این مشکل حل میشه یا اینکه اصلا حل میشه یا نه .

4656
6UZF6RKM
عسکری
برای اینکه adsl را قطع کنیم چه کار باید کنیم

4655
XPK6W47X
موسوی
با سلام میخواستم بدونم مشترکینی که تو کمپین نوروزی (حجم محدود)هستند از اینترنت رایگان شبانه میتونند استفاده کنن. ممنون

4654
WJBRJ15V
باب زندانلود شبانه در کمپین تابستانه
سلام...با توجه به اینکه در کمپین تابستانه ثبت نام کرده ام و از حجم شبانه استفاده کرده ام و از حجم روزانه هیچ استفاده ای نکرده ام(با توجه به اینکه حجم دانلود شبانه از ساعت 1 بامداد تا7 صبح رایگان است و با توجه به گزارش کارکرد سایت مخابرات برای ماه جاری از تاریخ 1 آبان تا 4 آبان)ولی از حجم روزانه کسر شده و اس ام اسی حاوی اینکه حجم روزانه تمام شده و نرخ حجم مصرفی بر حسب تعرفه مازاد حساب می شود از مخابرات دریافت کرده ام ...چگونگی حل این مشکل و اینکه آیا مشکل حل شده و چه باید بکنم چجوری اعلام میشود ؟لطفا رسیدگی شود ممنون

4650
P951Z83F
مقسومیاینترنت
با سلام من یک ماه است در نوبت اینترنت هستم و در مرکز عاطف میگویند پورت خالی نداریم ولی 2020 میگه مشکل فنی وجود دارد روز ثبت نام میگویند 1 هفته زمان میبرد حالا که ثبت نام کردم میگویند معلوم نیست شاید 1 سال ایا این انصاف است؟؟؟؟
٠٦/٠٨/٩٣
مشترك گرامي با سلام در صورت فراهم شدن امكانات درخواست شما عملي خواهد شد. ارتباط مردمی
4643
PXKUZDN6
بوستانفردخرابی adsl
با سلام آقایان الان سه شب متوالی که اینترنت در خیابان بسیج ملارد شماره 65671837 قطع میشه ومودم چراغ اینترنتم قرمز میشه با 2020 تماس میگیرم جواب درستی نمیدهد میگوید شلوغی ipهستش که ربطی به این نداردپس یا این خط را درست کنید یا اینکه کلا اینترنت را پس میدهم.
٠٦/٠٨/٩٣
مشترك گرامي با سلام واحد مربوطه در حال بررسي جهت رفع مشكل مي باشد.ارتباط مردمي
4642
AYMAYAXJ
ترابيپرسش
با سلام من مستاجرم و براي ثبت نام ADSL بايد كد رهگيري اجاره نامه را وارد كنم ولي اجاره نامه بنده، كد رهگيري ندارد. لذا سيستم ثبت نام error ميدهد. چه كنم؟
٠٦/٠٨/٩٣
مشترك گرامي با سلام مي بايست اجاره نامه رسمي داشته باشيد ويا مالك تلفن اقذام به درخواست اي دي اس ال كند .ارتباط مردمي
4638
WBBBH6BF
صیدی لوتغییر وضعیت سرعت و نحوه تعیین قیمت
سلام سرعت اینترنت من 256 و نامحدود هستش و از مشترکان قدیمی هستم که ماهانه 12500 تومن پرداخت می کنم الان اگه بخوام تغییر وضعیت بدم به 512و نامحدود نحوه محاسبه قیمت جدید چطوری میشه ؟ یعنی ماهانه چقد میشه ؟ صیدی لو -رباط کریم
٠٧/٠٨/٩٣
مشترك گرامي با سلام از ١تا٥ گيگ.هر گيگ ٣٦٠٠ تومان. ٥ تا١٠ گيگ.هر گيگ ٢٦٠٠ تومان واز ١٠گيگ به بالا . هرگيگ ١٦٠٠ تومان مي باشد.ارتباط مردمي
4637
EU834D7H
ربیعیپشتیبانی خیلی ضعیف 2020
من برای شرکت مخابرات با سابقه زیادش متاسفم که با درامد بسیار از ای دی اس ال تعداد پرسنل خود را در بخش پشتیبانی ای دی اس ال بیشتر نمیکند.اگ هدف شما از پشت خط گذاشتن نیم ساعته مشترک پشت خط کسب سود است.مسلما این پول حرام است بعدشم اگ از شما سوال میکنیم شما چرا پاس میدید 2020 لطفا لطفا پیگیری شود.
٠٧/٠٨/٩٣
مشترك گرامي با سلام واحد مربوطه در حال بررسي جهت رفع مشكل مي باشد.ارتباط مردمي
4636
MWC84XG8
بابائیانکمپین تابستانه
سلام می خواستم بدونم هنوز کمپین تابستانه برقراره یا خیر ؟ اگه نه آیا تمدید نمی شه؟ یا طرح دیگری تو راه نیست؟
٠٧/٠٨/٩٣
مشترک گرامی با سلام درحال حاضر کمپین تابستانه به اتمام رسیده در صورت اجرای طرح جدیدازطریق سایت www.tct.ir اطلاع رسانی خواهد شد.ارتباط مردمی
4635
T68ZH4BB
مهریزیترافیک شبانه , محاسبات
بعد از یک ماه هنوز نه دانلود رایگان شبانه درست شده نه محاسبات حجم لطفا رسیدگی کنید
٠٧/٠٨/٩٣
مشترك گرامي با سلام واحد مربوطه در حال بررسي جهت رفع مشكل مي باشد.ارتباط مردمي
4633
B63ZX3X3
قاسمیانمیزان حجم مصرفی
باسلام به شما چرامیزان مصرف حجم مصرفی رابه روزارایه نمیدیدیکبار10روزعقب میوفته خواهشا این یکاروکه میتونیدانجام بدیددرضمن ریزحجم مصرفی چرانشون نمیده بایدواردکدام قسمت شدقبلا توهمین قسمت قابل مشاهده بودلطفا به 2020ارجعاع ندیداگه ممممممممممممممممیشه.
٠٧/٠٨/٩٣
مشترك گرامي با سلام واحد مربوطه در حال بررسي جهت رفع مشكل مي باشد.ارتباط مردمي
4632
XJV1U42P
خمیدهadsl
با سلام بالاخره بعد از 2 ماه دوندگی و برو و بیا و خواهش و تمنا اینترنت بنده وصل شد ، ولی چه وصل شدنی !! باید خط تلفن مشغول باشه تا کانکشن وصل بشه :-( با 2020 تماس گرفتم گفتند (اینترنتتون فعال نیست) با امور مشترکین خودتون تماس بگیرید ، با امور مشترکین تماس میگیرم (چند روز متوالی) میگن (مسئولش نیست) با 2020 تماس بگیرید . 2020 هم که ده بار باید بگیری اگه بعد از مدت انتظار 14 دقیقه ای که 38 دقیقه طول میکشه اگه جواب داد ....
٠٧/٠٨/٩٣
مشترك گرامي با سلام واحد مربوطه در حال بررسي جهت رفع مشكل مي باشد.ارتباط مردمي
4629
FJH8BV5B
میریتغییر طرح تعرفه
با سلام کسی اطلاع داره جهت تغییر اینترنت با حجم نامحدود به اینترنت با حجم محدود و سرعت بالاتر باید چه کاری انجام داد؟
٠٧/٠٨/٩٣
مشترک گرامی باسلام لطفا با سامانه ٢٠٢٠ واحد پشتيباني تماس بگيريد اين دفتر دسترسي به قسمت فني ندارد.ارتباط مردمی
4627
U79S533T
اسکندریadsl
با عرض سلام سرعت اینترنت بنده در 4 روز اخیر به طور قابل توجهی کاهش یافته یعنی از سرعت دانلود 160_ 130 به سرعت دانلود 2 _ 21 کیلو بایت رسیده است . از شما سوالی داشتم آیا سرعت دانلود اینترنت 1M این است ؟
٠٧/٠٨/٩٣
مشترك گرامي با سلام واحد مربوطه در حال بررسي جهت رفع مشكل مي باشد.ارتباط مردمي
4626
P2VNXDBH
مهمانقطع دانلد
من نزدیک4روز نمی تونم درست از یه سری سرور ها دانلد کنم..یعنی اعصابم خورد کرده..به1درصد نرسیده سرعت دانلد صفر میشه..یهو میبنی 1ساعت بعد دوباره درست میشه البت اونم بعضی سرورها...پیج باز میشه ولی نمیتونم دانلد کنم..خیلی هم صبرکردم اگر درست نمیشه بگید ما این سرویس بگیم قطع کنن...اینترنتی که نشه باهاش دانلد کرد به درد نمیخوره.. .من256نامحدود مخابرات دارم..تا قبل این میانگین سرعت دانلدم بین25تا30 بود..ولی الان یه مدت که به 25 هم نمیرسید..حالا هم که نمیشه دانلد کرد لطفا رسیدگی کنید
٠٧/٠٨/٩٣
مشترک گرامی باسلام پشتیبانی ADSL در حيطه كاري ما نمي باشد لطفا با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4625
P8GCHF72
صحاف
سلام من سرعت اینترنتم پایینه لطفا بهترش کنین
٠٧/٠٨/٩٣
مشترك گرامي با سلام واحد مربوطه در حال بررسي جهت رفع مشكل مي باشد.ارتباط مردمي
4624
97TWD71M
سلطانی
با سلام.بنده 2 ماهی میشه که عضو کمپین تابستانه ام.اواسط ماه پیش درخواست تغییر پهنای باند دادم.الان که اوایل ماه جدیده میتونم دوباره درخواست بدم؟
٠٧/٠٨/٩٣
مشترك گرامي با سلام در صورتيكه يك ماه از دايري مي گذرد مي توانيد درخواست خودرا اعلام كنيد.ارتباط مردمي
4622
C7X8F17Y
صبوحی اینترنت بر سرعت
حدود 1 ماه است که ثبت نام کرده ام اما نه تماسی گرفته شده و نه اینترنتم وصل شده لطفا بیگیری کنید
٠٧/٠٨/٩٣
مشترک گرامی باسلام لطفا با سامانه ٢٠٢٠ واحد پشتيباني تماس بگيريد اين دفتر دسترسي به قسمت فني ندارد.ارتباط مردمی
4620
9P57DH2R
حبیبیمنتظران ADSL
با درود خدمت شما. حدود 32 یا 33 روز پیش بنده به مخابرات شهید فهمیده کرج مراجعه کردم و درخواست ADSL کردم. ولی تا الان که بیش از 1 ماه از درخواست من گذشته هیچ اقدامی برای وصل ADSL بنده نشده در حالی که به بنده زمان ثبت نام گفتید حداکثر تا 1 ماه دیگه وصل میشه . خواهشا یک جواب قانع کننده به من بدهید . نبود پورت خالی که دلیل نمیشه الان 5 ماه هست که مخابرات شهید فهمیده همین رو میگه. این بزودی زمان اش کی هستش؟ خواهشا یک تصمیمی بگیرید.
٠٧/٠٨/٩٣
مشترك گرامي با سلام در برخي مناطق امكانات كم مي با شد بزودي در برنامه هاي آتي امكانات فراهم شده ومشكل حل خواهد شد .ارتباط مردمي
4618
5761FYVB
zanganehspeed
با سلام اینترنت من تقریبا 4ماه اصلا سرعت خوبی نداره اینترنتم 1mb ولی سرعتی که برای دانلود میگیرم 8kb تو رو خدا این موضوع رو به مرکز خبر بدید خواهشا نگید با 2020 تماس بگیرید دیگه همه تقریبا میدونن 2020 برای کسی تا امروز کاری نکرده این مشکلات ربطی به مخابرات محله نداره همش به مرکز ربط داره و فقط سرویس من اینطوری نیست برای همه افرادی که در این منطقه هستن و پورت هاشون با پورت من یکی این مشکل رو دارن . ما در ملارد مارلیک خیابان دکتر حسابی هستیم و پیش شماره ما 6515 میباشد خواهشا رسیدگی کنید . در ضمن اینم یگم ربطی به سایتی که ازش دانلود میکنم نداره .
٠٧/٠٨/٩٣
مشترک گرامی باسلام لطفا با سامانه ٢٠٢٠ واحد پشتيباني تماس بگيريد اين دفتر دسترسي به قسمت فني ندارد.ارتباط مردمی
4616
4XRSU18X
فتاحی نیارسیدگی به شکایت
خطوط اینترنت در شهر پرند با مشکل مواجه شده و اغلب Data در این شهر قطع می باشد لطفا پیگیری کنید
٠٧/٠٨/٩٣
مشترك گرامي با سلام واحد مربوطه در حال بررسي جهت رفع مشكل مي باشد.ارتباط مردمي
4615
227AAV84
گلپاتوضیحات
با سلام ، راستش من میخواستم اینترنت مخابرات با سرعت 512 بخرم ، میخواستم بدونم به طور کلی هزینش چقدر میشه (با نصب تلفن) و آیا برای Online Gaming خوب هست یا نه؟
٠٧/٠٨/٩٣
مشترك گرامي با سلام هزينه ٥١٢ ماهيانه ٢٤ هزار تومان مي باشد .ارتباط مردمي
4614
XB9744C2
بیاتسرویس adsl
با سلام من حدود یک هفته است اینترنت adsl از مخابرات گرفته ام سرعت 256 ولی سرعت ان خیلی پایین است لطفا رسیدگی کنید
٠٧/٠٨/٩٣
مشترک گرامی باسلام لطفا برای اطلاعات بیشتر باواحد فروش و پشتیبانی وفنی ADSL با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4613
VBZD1BH1
رحیمی پشتیبانی اینترنت پر سرعت مخابرات
درود بنده 1 سال هستش که از مخابرات سرویس دارم ولی متاسفانه حدود 2 ماه هستش که قطعی های بیش از اندازه و کندی سرعت غیر معقول دارم و هر دفعه درخواست پیگیری میدم و اعلام خرابی میکنم رسیدگی درستی انجام نمیدن از همه مهم تر بنده تعجب میکنم که چرا همیشه نلفن پشتیبانی اینترنت پر سرعت مخابرات مشغول هستش و باید 14 تا 20 دقیقه صبر کنیم قبلا در مشکلات اینترنتی حداکثر طی 5 تا 10 دقیقه پاسخ میدادند ممنونم
٠٧/٠٨/٩٣
مشترك گرامي با سلام واحد مربوطه در حال بررسي جهت رفع مشكل مي باشد.ارتباط مردمي
4612
KJ976DXE
افشار
سلام من از سرویس adsl استفاده میکنم.بدترین پشتیبانی رو اینترنت مخابرات داره بهتر بگم اصلا پشتیبانی وجود نداره!! من هر روز 30 الی 45 دقیقه باید تلفن دستم باشه تازه بعد از 10 بار قطع و وصل شدن صدا و 1 ساعت انتظار هیچ کس جواب نمیده !! به هر جا هم که مراجعه میکنم میگن با 2020 تماس بگیرید
٠٧/٠٨/٩٣
مشترک گرامی باسلام لطفا با سامانه ٢٠٢٠ واحد پشتيباني تماس بگيريد اين دفتر دسترسي به قسمت فني ندارد.ارتباط مردمی
4611
XS2H5F6G
حسینیکمپین تابستانه و ترافیک شبانه
سلام. از کجا میشه متوجه شد که عضو کمپین هستیم و ترافیک شبانه رایگان داریم یا نه؟؟ بنده اینترنت 10 مگ رو در تابستان و به صورت یکساله با مودم رایگان خریداری کردم.
٠٧/٠٨/٩٣
مشترک گرامی باسلام لطفا با سامانه ٢٠٢٠ واحد پشتيباني تماس بگيريد اين دفتر دسترسي به قسمت فني ندارد.ارتباط مردمی
4610
B6676GR2
بیگلری
با عرض سلام و خسته نباشید. لطفا در صورت اینترنت شبانه طرح کمپین تابستانه پاسخگو باشید مگر 1 تا 7 صبح اینترنت رایگان نیست؟ پس چرا در صورتحساب این دوره محاسبه شده است؟ مسوولین مخابرات در رابطه با این موضوع به بنده گفتند باید برای استفاده از اینترنت رایگان شبانه باید ابتدا سر ساعت 1 شب مودم را روشن و خاموش میکردم آیا شما چنین موضوعی را تایید میکنید؟ با تشکر لطفا رسیدگی بفرمایید.
٠٧/٠٨/٩٣
مشترک گرامی باسلام لطفا با سامانه ٢٠٢٠ واحد پشتيباني تماس بگيريد اين دفتر دسترسي به قسمت فني ندارد.ارتباط مردمی
4609
6UDC4Y62
سياوشمحاسبه اشتباه
حجم مصرف شده در ٣١ شهريور ماه هم در صورتحساب شهريور و هم مهر ماه محاسبه شده است يعني بايد دو برابر هزينه پرداخت شود.چرا؟
٠٧
مشترك گرامي با سلام واحد مربوطه در حال بررسي جهت رفع مشكل مي باشد.ارتباط مردمي
4608
BH2ECF79
شفیعی
سلام من قبل از استفاده از دانلود شبانه رایگان با 2020 تماس گرفتم تا مظمئن شم ک رایگانه اما الان فهمیدم رایگان نبود ضمن اینکه از بسته های ستاره دار هم استفاده میکنم .تکلیف این حجمی ک ب نادرست محاسبه شده چیست لطفا رسیدگی فرمایید.
٠٧/٠٨/٩٣
مشترك گرامي با سلام واحد مربوطه در حال بررسي جهت رفع مشكل مي باشد.ارتباط مردمي
4607
4PXP5X1R
shafieeحجم شبانه رایگان
سلام من زنگ زدم 2020 و پرسیدم که آیا اینترنت شبانه رایگانه گفتند بله اما الان حجمو خورده و رایگان حساب نکرده لطفا رسیدگی کنید.
٠٧/٠٨/٩٣
مشترك گرامي با سلام واحد مربوطه در حال بررسي جهت رفع مشكل مي باشد.ارتباط مردمي
4604
E4XR7WS2
علی پورچگونگی محاسبه هزینه اینترنت پر سرعت نامحدود
می خواستم راجب چگونگی محاسبه هزینه اینترنت نا محدود توضیح بدین...مثلا کسی که اینترنت نامحدود512 داره و ماهانه 20گیگ استفاده کرده هزینه اش چقدر میشه....؟
٠٧/٠٨/٩٣
مشترك گرامي با سلام از ١تا٥ گيگ.هر گيگ ٣٦٠٠ تومان. ٥ تا١٠ گيگ.هر گيگ ٢٦٠٠ تومان واز ١٠گيگ به بالا . هرگيگ ١٦٠٠ تومان مي باشد.ارتباط مردمي
4603
WU2Y7RX1
منافیافزایش سرعت اینترنت
سلام من حدود 1 ماه میشه که اینترنت adsl گرفتم،از طریق درخواست در سایت چندبار خواستم سرعت اینترنت از 512 به 1024 افزایش پیدا کنه،اما هربار درخواستم تائید نشد.میخواستم بدونم چرا؟مشکل چیه؟باید مدرکی چیزی ارائه بدم؟ پیش شماره 7628 مرکز مخابرات (شهید پرخیده) شهر پردیس
٠٧/٠٨/٩٣
مشترک گرامی باسلام لطفا با سامانه ٢٠٢٠ واحد پشتيباني تماس بگيريد اين دفتر دسترسي به قسمت فني ندارد.ارتباط مردمی
4601
B782CFUT
شریفیاینترنت حجمی
بنده مرداد ماه درخواست سرویس با سرعت 2مگ و حجم 5 گیگ و دانلود شبانه ی رایگان از کمپین تابستانی در مرکز تلفن شهید بهشتی کردم که راه اندازی شد. اکنون که قبض تلفن دریافت شده مشاهده کردم که تمام مصارف شبانه هم در قبض محاسبه شد. با مراجعه به دفتر خدمات مرکز تلفن و دریافت ریز مصرف اینترنت کارمند مرکز تلفن هم تایید کردند که ظاهرا اشتباه محاسبه شده و بیان کردند که با ارتباط مردمی(2090) تماس بگیرید. با تماس با 2090 ، گفتن که به ما مربوط نیست و با بازرسی(8787) تماس بگیرید. در تماس با بازرسی هم بیان شد که نمیتوانیم کاری بکنیم و به دفتر مشترکین مرکز تلفن مراجعه بکنید.!!! حال تکلیف ما چیست؟ چطور می توان اشتباه محاسبه اینترنت را تصحیح کرد.

4600
7PW91KX1
طهماسبیدرخواست تغییر پهنای باند
با سلام نحوه ی تغییر پهنای باند چگونه است؟

4599
URBFD2UJ
مصطفوی
با سلام,اطلاعاتی که این سایت در اختیار قرار میده کامل نیست. مثلا در مشاهده ی صورتحساب وکارکرد ADSL اینکه حجم مصرفی از چه تاریخی داره حساب میشه ذکر نمیشه و اینکه بروز نیست وهمیشه برای یک یا دو روز قبل رو نشون میده. لطفا رسیدگی کنید. با تشکر

4597
5X1KA8Z3
کلانتریتغییر سرعت اینترنت
سلام من از سرویس اینترنت پر سرعت 256 نا محدود استفاده میکنم و میخواستم اونو به 512 نا محدود تغییر بدم برای اینکار باید چیکار کنم؟ و چقدر تفاوت قیمت داره؟
٠٣/٠٨/٩٣
مشترك گرامي با سلام لطفا براي تغيير وضعيت از طريق سايت اقدام كنيد. ارتباط مردمی
4595
5881AF6F
نویناعلا نارضایتی از سرویس adsl
با سلام : بنده مدتی است از سرویس adsl نامحدود با سرعت 512 k استفاده میکنم و ضمن نارضایتی از سرعت آن بیشترین موردی که باعث نارضایتی من شده است سرویس 2020 شما میباشد ( شماره تماس من 02122218683) بعنوان مثال دیشب حدود ساعت 8 شب 28/مهرماه 93 با ایشان تماس گرفتم و اعلام شد باید 14 دقیقه منتظر بمانم ولی پس از گذشت 35 دقیقه آقایی بدون معرفی کد پاسخگویی خود گفتند چند لحظه گوشی و دوباره مزیک پخش شد که اینبار 15 دقیقه منتظرماندم و پس از آن ارتباط قطع شد و امروز هم طی تماسی که با 2020 داشتم اعلام شد 8 دقیقه منتظر باشم که بعد از 16 دقیقه پاسخگوی 116 روی خط آمدند و از ایشان شماره ای برای اعلام شکایت سرویس و پاسخگویی 2020 خواستم که ایشا گفتند از 118 شماره بازرسی مخابرات را بگیرید - اوال خواهانم که رفع عیب از سرویس بنده نمائید و بعد خواستار این هستم که سرویس متناسب با تعداد مشترکین خود فراهم نمائید - در ضمن هزینه این پشت خط ماندنهای طولانی هم واقعا برای مخابرات حرام خواهد بود چون به اجبار بنده و امثال بنده را پشت خط معطل میکنید و هزینه آن هم از خودمان میگیرید !!!
٠٣/٠٨/٩٣
مشترك گرامي با سلام واحد مربوطه در حال بررسي جهت رفع مشكل مي باشد.ارتباط مردمي
4593
W3FB75P8
کشوریADSL
سلام ، ۱۰ روز که ثبت نام کردم، در قسمت پیگیری نوشته درخواست دایری در وضعیت آرشیو شده. لطفا برای نصب سریعتر راهنمایی بفرمایید.
٠٣/٠٨/٩٣
مشترك گرامي با سلام دايري در وضعيت آرشيو يعني عدم امكانات مي باشد .ارتباط مردمي
4592
BFJN66WB
همت پور اسبوسرعت
سلام خسته نباشید من ADSL گرفتم با سرعت و پهنای باند 512 اما سرعت از 64 یا 70 بالاتر نمی رفت از طریق پنل کاربری اقدام به پایین اوردن سرعت کردم تا سرعت 128 باز سرعت هیچ تغیری نکرد الان میخوام سرعت ببرم بالا تا 256 ببینم از 64 یا 70 بالاتر میره یا نه میزنه باید برای کار فلان و بسال باشه وگرنه تغییر نمیدیم حالا باید چیکار کنیمکه سرعت ما حداقل به 150 یا 200 برسه
٠٣
مشترک گرامی باسلام لطفا برای اطلاعات بیشتر باواحد فروش و پشتیبانی وفنی ADSL با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4591
U8P4UG93
نصيريمشكلات طرح تابستانه
سلام متاسفانه اين طرح تابستانه براي بنده ضرر مطلق شده. اولا حجم من دو برابر داره كم ميشه. دوما حجم شبانه هم داره براي من حساب ميشه. من 2020 زنگ زدم به هيچ نتيجه نرسيدم. بخش فني هم تماس گرفت به من گفت ويروس تو كامپيوترت هست!(خيلي جالبه 7 ساله دارم از سه شركت خصوصي استفاده ميكنم ويروس نداشتم تا اومدم مخابرات يهو ويروس فعال شده تا 2 برابر حجم كم بشه و شبانه هم حساب شه).در نهايت هم ايشون فرمودن برو مركز مخابراتي چون مربوط به ما نيست. فقط يه خواهش كه چه عرض كنم يه التماس دارم؛ ميتونيد منو راهنمايي كنيد چطور لغو كنم اين كمپين را؟ جريمه هم ميدم. فقط راهنمايي كنيد منو براي تخليه.
٠٣/٠٨/٩٣
مشترک گرامی باسلام لطفا برای اطلاعات بیشتر وقطع اي دي اس ال با مركز مربوطه مراجعه كنيد .ارتباط مردمی
4588
2H2JGPV2
خدامی
سلام. دوست عزیز من قبلا با شماره 443D6B96 درخواست دادم. تو متن درخواست میگم 2020 تماس گرفتم جواب نمی دند. دوباره به من جواب میدید با 2020 تماس بگیر.
٠٣/٠٨/٩٣
مشترک گرامی باسلام لطفا با سامانه ٢٠٢٠ واحد پشتيباني تماس بگيريد اين دفتر دسترسي به قسمت فني ندارد.ارتباط مردمی
4586
XP521P9C
مهرابیرسیدگی به محدودیت حجم اینترنت
با سلام و خسته نباشید خدمت شما رئیس یا کارمند محترم شرکت مخابرات ایران. این طرح که نامحدودیت اینترنت رو برداشتید هم به ضرر ما مضرف کننده هاست هم به ضرر شما. باور کنید اینجوری نصف بیشتر مردمی ک نت میخرن مجبورن که نخرن چون خودتون هم میدونید 90درصد مصرف کننده ها برای دانلود اینترنت میگیرن و بقیه به خاطر کار و ... و وقتی با دانلود دوتا موزیک حجمش تموم بشه و محبوریم دوباره بابت حجم نت پول بدیم خیلی فشار میاد به وضعیت مالی. لذا خواهشمندم که دوباره حجم نامحدود اینترنت رو آزاد بزارید. ممنون
٠٦/٠٨/٩٣
مشترک گرامی باسلام پشتیبانی ADSL در حيطه كاري ما نمي باشد لطفا با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4585
3K562XZ5
بهنام نیک
چگونه می توان از طریق اینترنت بدون مراجعه حضور پهنای باند را کم کرد؟
٠٦/٠٨/٩٣
مشترك گرامي با سلام لطفا از طريق سايت درخواست دهيد. ارتباط مردمی
4584
142DN6V9
شایستههزینه بیشتر سرعت کمتر
سلام . من از پردیس (شرق تهران) هستم ... آقا این چه وضعیه ؟ اینجا فقط مخابرات خدمات میده و ما از خدمات شرکت ها محروم هستیم. در نتیجه باید دو سه برابر پول بدیم و یک چهارم هم سرعت کمتر بگیریم ... لااقل برای پردیس 4 یا 6 مگ نامحدود هم قرار بدید ... 74 تومن دارید میگیرید و 2 مگ یک به هشت میدید ..یعنی 200 کیلوبایت بر ثانیه دانلود ... شرکت ها با 24 تومن این امکان رو میدن ... ! ... ببینید شرکت ها دارن چی کار میکنن ...این ظلم نیست به ما؟!
٠٦/٠٨/٩٣
مشترک گرامی باسلام لطفا با سامانه ٢٠٢٠ واحد پشتيباني تماس بگيريد اين دفتر دسترسي به قسمت فني ندارد.ارتباط مردمی
4583
9BNY9Y9R
خمیدهپیگیری XH8ATG12
با سلام در مورد پیگیری شماره XH8ATG12 لازم به ذکر است ، با اینجانب هیچ تماسی برقرار نشده است . :-|
٠٦/٠٨/٩٣
مشترك گرامي با سلام واحد مربوطه در حال بررسي جهت رفع مشكل مي باشد.ارتباط مردمي
4582
EX4B878Y
صمدی نسبمودم اینترنت پرسرعت
با سلام و خسته نباشید برای اینترنت پرسرعت نامحدود میخواهم ثبت نام کنم. لطفا بگویید که میتوانم از مودم وایرلس seomon که قبلا از مبین نت دریافت کرده بودم استفاده کنم یا خیر ؟ با تشکر
٠٦/٠٨/٩٣
مشترك گرامي با سلام در صورتيكه قبلا از مودم براي اي دي اس ال خانگي استفاده مي كرديد مي توانيد از همان استفاده كنيد .ارتباط مردمي
4581
EJKP7WMX
منصوریمشکل سرویس دهی
با سلام سرویس اینترنت پر سرعت بیش از یک هفته در مرکز ولیعصر شبها ازحدود ساعت 21 تا 23 قطع میشود لطفا بررسی کنید
٠٣/٠٨/٩٣
مشترك گرامي با سلام واحد مربوطه در حال بررسي جهت رفع مشكل مي باشد.ارتباط مردمي
4580
B797KZS2
جمشیدی
سلام من 8 مهر ثبت نام ک adsl 2 مگ با حجم 3 گیگ ک از هشتم تا ب امروز من نهایتا ده روز استفاده کردم.انقدم دانلود نکردم ک پیام دادید اونم شیش روز قبل ک حجمم تموم شده.الان این یعنی چی الانم اومدم چک کردم زده 4 و نیم گیگ استفاده لطفا جواب بدیداااا
٠٣/٠٨/٩٣
مشترک گرامی باسلام لطفا با سامانه ٢٠٢٠ واحد پشتيباني تماس بگيريد اين واحد دسترسي به قسمت فني ندارد.ارتباط مردمی
4577
1AUU8BXX
صبوریراهنمایی
چگونه میتونم حجم ترافیکمو از محدود به نامحدود تغییر بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
٠٣/٠٨/٩٣
مشترک گرامی باسلام لطفا براي تغيير وضعيت به مركز مربوطه مراجعه كنيد.ارتباط مردمی
4576
4X42C368
آبشرینیدر خواست تغییر تعرفه
سلام لطفا تعرفه ها را تغییر بدید مانند قبل که یکماه نامحدود بود وقتی که سرعت 256 نامحدود 16 تومان بود با تشکر
٠٣/٠٨/٩٣
مشترك گرامي با سلام واحد مربوطه در حال بررسي جهت رفع مشكل مي باشد.ارتباط مردمي
4575
C2KMF93R
asgari
salam khaste nabashid man darkhaste afzayeshe pahnaye band dadam vali tavafogh nashode dalilesh chi hast zade adame taeeid
٠٣/٠٨/٩٣
مشترک گرامی باسلام لطفا برای اطلاعات بیشتر باواحد فروش و پشتیبانی وفنی ADSL با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4574
5APRKZXC
سياوشدانلود رايگان شبانه
سلام ايا براي استفاده از دانلود شبانه بايد مودم را در ساعتهاي ١ و ٧ خاموش و روشن كرد؟
٠٣/٠٨/٩٣
مشترک گرامی باسلام نه خير نيازي به اين كار نيست .ارتباط مردمی
4573
4VE8DRS1
سياوش
سلام از ارديبهشت ماه مشترك سرويس محدود ٥ گيگ هستم كه دانلود شبانه رايگان دارد ولي در هزينه اين دانلودها در صورتحساب اعمال مي شود لطفا رسيدگي كنيد
٠٣/٠٨/٩٣
مشترك گرامي با سلام واحد مربوطه در حال بررسي جهت رفع مشكل مي باشد.ارتباط مردمي
4570
BH8AYNEE
tz
salam, internete mokhaberat chand rooz bad az por kardane form vasl mishe?
٠٣/٠٨/٩٣
مشترك گرامي با سلام در صورتيكه حضوري ثبت نام كرده باشيد دوروز واگر غير حضوري ثبت نام كرده باشيد نهايتا يك هفته زمان مي برد. ارتباط مردمي
4569
9XE983Y2
سپرداخت اشتراک بیش از حد
سلام و خسته نباشید بنده ابتدا مشترک سرویس نامحدود 512 مخابرات بودم اما پس از دو یا سه ماه از طریق پنل کاربری به سرویس حجمی تغییر کاربری دادم و مصرف اینترنت خود رو به صورت حجمی خریداری می کنم. اما هنوز در پایان هر دوره مبلغی تحت عنوان هزینه ADSL در قبض درج می شود. (مبلغی حدود 45000 تومان) لازم به ذکر است که از خرید سرویس اصلی یکسال و از تغییر سرویس 8 یا 9 ماه سپری شده است با این حال این هزینه هنوز اخذ می شود. این هزینه به چه دلیل اخذ می شود؟ آیا با لغو سرویس نامحدود کماکان ملزم به پرداخت هزینه اشتراک آن هستم؟
٠٣/٠٨/٩٣
مشترك گرامي با سلام لطفا براي چك كردن خظ اي دي اس ال حتما با سامانه ٢٨٢٨ تماس بگيريد.ارتباط مردمي
4568
65J8WAKX
زراعتیسرعت پایین اینترنت
با سلام و خسته نباشید سرعت اینترنت مثلا ÷ر سرعت نامحدود یک مگ 450 است کسی هم جوابگو نیست هزینه اش هم که مشاله استفده هم نکنی فرقی ندارد لطفا راهنمایی کنید که که از نامحدود چطور خارج بشوم و چرا این هزینه گرتهمیشود اما سرعتش اینقدر کند است که حتی یک فایل را نمی تواند دانلود کند با تشکر
٠٣/٠٨/٩٣
مشترک گرامی باسلام لطفا برای اطلاعات بیشتر باواحد فروش و پشتیبانی وفنی ADSL با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4567
NCUDRG5N
ناطقی
باعرض سلام میخواستم خط ADSL تهیه کنم میخواستم بدونم محدوده میدان منیریه که دارای فیبر نوری مخابرات ساپورت میکنه
٠٣/٠٨/٩٣
مشترك گرامي با سلام شما مي توانيد از طريق سامانه ٢٠٢٠ در خواست خودرا اعلام كنيد در صورتيكه امكانات باشد برايتان داير خواهد شد.ارتباط مردمی
4565
SBMUS6A2
صفاییمحاسبه زیاد هزینه ای دی اس ال
باسلام سرویس 2 مگ 7 گیگ دارم.طی قبض دوره 93.5.1 تا93.7.1هزینه ای دی اس ال بجای مبلغ 35 تومان مبلغ 42 تومان اومده.اولا این موضوع رو به 2020 پاس ندید.بعدشمم من حجم دانلود طی دوره کمتر از 7 گیگ بود.لطفا سریعا بررسی کنید.شماره همراه:09383670192
٠٣/٠٨/٩٣
مشترک گرامی باسلام لطفا با سامانه ٢٠٢٠ واحد پشتيباني تماس بگيريد اين واحد دسترسي به قسمت فني ندارد.ارتباط مردمی
4564
WB2Y9JUB
-عدم تطابق ریزمصرف در پنل مخابرات و مصرف واقعی
سلام.ادمین شبکه شرکتی هستم. با نرم افزار کنترل مصرف ترافیک حجم مصرفی شرکت کنترل میکنم. من از تمامی url ها و دانلودهای شرکت اطلاع و گزارش روزانه دارم. ولی در پنل مخابرات گزارش متفاوتی دارم.حتی مخابرات برای یک روز پرمصرف ما مصرف 0 ثبت کرد.و برای خیلی روزها مصرف بیشتر. و یا کمتر. این گزارشگیری مخابرات بر چه اساسی است؟
٢٩/٠٧/٩٣
مشترك گرامي با سلام واحد مربوطه در حال بررسي جهت رفع مشكل مي باشد.ارتباط مردمي
4563
ZR3FJE24
Motevallizadehadsl
سلام، طرح تابستانه adsl  را انتخاب کرده ام، درتبلیغاتتان گفته آید ترافیک شبانه از یک تا هفت صبح رایگان است اما من در این تایم  دانلود کرده  ام اما جزء حجم ماهانه حساب گردیده، کسی هم پاسخگو نیست، 2020 8787 190 فقط من را به هم پاس میدهند، شماره من 09392727889 شماره adsl  02133799854
٢٩/٠٧/٩٣
مشترک گرامی باسلام طي پيگيري هاي بعمل آمده مشخص شد مشتركاني كه هزينه بابت ترافيك شبانه كمپين تابستانه ثبت شده در قبض دوره آينده بستانكار خواهند شد.ارتباط مردمی
4561
635MUX7M
رضویحجم
با سلام من ابنترنت پر سرعت دارم با حجم 5GB اما بااینکه حجم من تموم شده وهنوز به یک ماه هم نرسیده بازهم اینترنت من وصل است و در سایت به حجم مصرفی من افزوده میشه و من نگران این هستم که پول اضافه تری بروی قبض بیاید لطفا من را راهنمایی کنید باتشکر
٢٩/٠٧/٩٣
مشترك گرامي با سلام در صورتيكه حجم دريافتي شما به اتمام برسد برحسب ذيل محاسبه ميشود. از ١تا٥ گيگ.هر گيگ ٣٦٠٠ تومان. ٥ تا١٠ گيگ.هر گيگ ٢٦٠٠ تومان واز ١٠گيگ به بالا . هرگيگ ١٦٠٠ تومان مي باشد.ارتباط مردمي ارتباط مردمی
4560
XW5X74D7
مبررسی اینترنت نامحدود
سلام و خسته نباشید. من برای افزایش سرعت اینترنت از 512 به 1024 نامحدود اقدام کردم ولی گفتند حداکثر 512 است. پس چرا تو سایتتون تا 2 مگ را ارائه دادین. من دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه امیرکبیر هستم و به این سرعت نیاز شدید دارم. چرا همیشه حرف با عمل تفاوت دارد. این است وضعیت بهتر شدن اینترنت؟؟؟ ولی در هر ضورت از زحماتتان ممنونیم و امیدواریم که همه چیز درست شود.
٢٩/٠٧/٩٣
مشترک گرامی باسلام پشتیبانی ADSL در حيطه كاري ما نمي باشد لطفا با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4559
7K71VDH8
دفاعیقیمت گیگ اضافی
من کمپین تابستانه ثبت نام کردم سرعت 2 مگ ماهی 5 گیگ بدون مودم ..این گیگ های اضافی چیجوری حساب میشه من الان رفتم مرکز مخابراتی خودمون (شهید نظری ) میگه هر چقدر اضافه مصرف کنی بر مبنای 3600 حساب میشه چه 1 گیگ اضافه تر چه 20 گیگ اضافه تر بعد میگم مگه نزده 10 گیگ به بالا گیگی 1600 حساب میشه میگه این برا زمانی هست که گیگ رو موقع ثبت نام خرید کنید نه زمانی که پول گیگ رو قبض میاد الان وضعیت چیجوریه 10 گیگ به بالا 1600 تومن هست یا نه ؟؟؟
٢٩/٠٧/٩٣
مشترك گرامي با سلام در صورتيكه حجم دريافتي شما به اتمام برسد برحسب ذيل محاسبه ميشود. از ١تا٥ گيگ.هر گيگ ٣٦٠٠ تومان. ٥ تا١٠ گيگ.هر گيگ ٢٦٠٠ تومان واز ١٠گيگ به بالا . هرگيگ ١٦٠٠ تومان مي باشد.ارتباط مردمي ارتباط مردمی
4557
PWVKB67G
حیدری ویریدر رابطه باخدمات adsl
باسلام من ازخدمات یک شرکت برای adsl استفاده میکنم.میخوام بدونم میشه مستقیما adsl رو ازمخابرات بگیرم؟
٢٩/٠٧/٩٣
مشترك گرامي با سلام ابتدا مي بايست در خواست انصراف بدهيد وبعد از قطع شدن اينترنتتان از طرف شركت .درخواست خودرا به مركز مخابرات ارايه دهيد در صورتيكه امكانات فراهم باشد درخواستتان عملي خواهد شد در غير اين صورت مي بايست تا فراهم شدن امكانات منتظر بمانيد. ارتباط مردمی
4556
443D6B96
خدامیثبت نام اشتباه طرح کمپین و قطعی های مداوم
با سلام. هنگامی که ما اواخر تیر ماه برای ثبت نام طرح کمپین تابستانه رفتیم و گفتیم بیشترین سرعت را می خواهیم گفتند شما چون شرکت هستید تا 10 مگابایت می دهیم. ما فرم ها را پر کردیم و بعدا که یک ماه گذاشت ما تازه فهمیدیم این یک طرح کمپین دیگر بوده و ترافیک شبانه رایگان ندارد و حالا ما ماندیم و هزینه های حجمی سنگین. شما ببینید ما که قبلا 512 نامحدود بودیم حدودا ماهی 20 گیگابایت یا بیشتر مصرف داشتیم حالا چگونه ممکن است برویم و طرح بدون شبانه رایگان درخواست داده باشیم؟ با حجم 5 گیگابایت؟؟؟ ما درخواست تغییر به سرویس 2 مگابایت با حجم 8 گیگابایت رو داشتیم. الان ما یک ماهست پیگیری می کنیم و کسی جواب نمی دهد. می گویند طرح تغییر کمپین به کمپین نداریم! باید یکسالتان تمام شود. شما این قطعی های سرویستان در یک ماهه اخیر را نمی بینید؟ خدا را شکر این یکی حداقل از توی گزارش کارکرد معلوم است وکسی نمی تواند زیرش بزند. یک تصویر ضمیمه قرار دادم. می دانید چقدر به ما ضرر زده این قطع شدن ها؟ 2020 هم بعد از نیم ساعت ماندن پشت خط تلفن فقط می گوید یک بار مودم را خاموش و روشن کنید!!! چرا همه چیز یک طرفه است... چرا کسی پاسخگوی ضرروزیان ما نیست. اگر ضررهایمان را نمی دهید لااقل باقیمانده پولمان را پس بدهید از جای دیگری سرویس بگیریم.
٢٧/٠٧/٩٣
مشترک گرامی باسلام لطفا با سامانه ٢٠٢٠ واحد پشتيباني تماس بگيريد اين واحد دسترسي به قسمت فني ندارد.ارتباط مردمی
4554
X262YM7V
محمدزادهپیگیری مانده حجم و طرح شبانه
با سلام میخواستم به یک راه معرفی کنید تا مانده حجم شارژ adslرا بیبینم تا الان هر کار کردم نتونستم مانده حجمم را ببینم و آیا واقعا ساعت 1تا 7 صبح نامحدود حساب میشود من سرعت 10مگا بیت دارم و 19/7/93 ثبت نام کردم
٢٧/٠٧/٩٣
مشترک گرمی با سلام لطفا از طریق سایت TCT.IR وارد قسمت ADSL شده وگزینه صورتحساب را انتخاب کنید.ارتباط مردمی
4553
XTD5E4Z4
ریسهکمپین تابستانی
کسانی که با تعرفه تابستانی ثبت نام کردن، دانلود شبانه رایگان شامل فصل های دیگه هم می شه یا فقط برای تابستان بوده!
٢٧/٠٧/٩٣
مشترک گرامی با سلام در صورتیکه کمپین تانستانه را دریافت کرده اید ازساعت 1بامداد تا 7صبح دانلود رایگان دارید.ارتباط مردمی
4551
9JP1925Y
حسینی
باسلام می خواستم بدونم اینترنت adslمنطقه قوچ حصار کی به بهربرداری میرسه
٢٧/٠٧/٩٣
مشترك گرامي با سلام در برخي مناطق امكانات كم مي با شد بزودي در برنامه هاي آتي امكانات فراهم شده ومشكل حل خواهد شد .ارتباط مردمي
4550
462YZVG6
مهریزیمحاسبات
با سلام لطفا زودتر برای درست کردن محاسبات اقدام کنید ما 150 مگ دانلود میکنیم 300مگ حساب میکنه الکی فقط داریم حجم از دست میدیم
٢٧/٠٧/٩٣
مشترك گرامي با سلام واحد مربوطه در حال بررسي جهت رفع مشكل مي باشد.ارتباط مردمي
4548
D514MZ24
داداشی
سلام من ۲۵ شهریور اینترنتم وصل شد کمپین تابستانه گرفتم تو سایت نوشته بود شبانه رایگان ولی انگار نیست بعدشم میخواستم بدونم دوره اینترنت من چه جوری حساب میشه یعنی من ۲۵ تا ۳۱ شهریور باید ۵ گیگ مصرف میکردم خواهشا نگید با ۲۰۲۰ تماس بگیرد که جواب نمیدن
٢٧/٠٧/٩٣
مشترک گرامی باسلام طي پيگيري هاي بعمل آمده مشخص شد مشتركاني كه هزينه بابت ترافيك شبانه كمپين تابستانه ثبت شده در قبض دوره آينده بستانكار خواهند شد.ارتباط مردمی
4547
7427W5BC
توانبخش تمدید حجم
با سلام وقتی حجم دانلودم تموم میشه باید چکار کنم؟ باتوجه به اینکه من ای دی اس ال سالیانه گرفتم حجم دانلودم ماهیانه حساب میشه؟ ممنون میشم پاسخ بدین
٢٧/٠٧/٩٣
مشترك گرامي با سلام از ١تا٥ گيگ.هر گيگ ٣٦٠٠ تومان. ٥ تا١٠ گيگ.هر گيگ ٢٦٠٠ تومان واز ١٠گيگ به بالا . هرگيگ ١٦٠٠ تومان مي باشد.ارتباط مردمي
4546
R95U6X9G
توانبخش تمدید حجم
با سلام وقتی حجم دانلودم تموم میشه باید چکار کنم؟ باتوجه به اینکه من ای دی اس ال سالیانه گرفتم حجم دانلودم ماهیانه حساب میشه؟ ممنون میشم پاسخ بدین
٢٧/٠٧/٩٣
مشترك گرامي با سلام از ١تا٥ گيگ.هر گيگ ٣٦٠٠ تومان. ٥ تا١٠ گيگ.هر گيگ ٢٦٠٠ تومان واز ١٠گيگ به بالا . هرگيگ ١٦٠٠ تومان مي باشد.ارتباط مردمي
4545
B5E39316
نوری محاسبه حجم دو برابر اینترنت
با عرض سلام و خسته نباشيد چرا فکری به حال این حجم های اضافه نمیکنید؟ من دریه روز 1 گيگ دانلود میکنم ولی 2 گیگ محاسبه میشه به خدا خسته شدم. من 10 گیگ حجم رایگان دارم ولی در اصل 5 گیگ هست چون دو برابر حساب میشه ازتون خواهش میکنم پیگیری کنید.
٢٧/٠٧/٩٣
مشترك گرامي با سلام واحد مربوطه در حال بررسي جهت رفع مشكل مي باشد.ارتباط مردمي
4542
3X2U7W9P
rezaeimaneshوصل کردن اینترنت پرسرعت
سلام چرا اینترنت منطقه احمدآباد مستوفی را وصل نمیکنید؟ من دانشجو معماری هستم وکلی به خاطر همین قضیه به دردسر افتادم وخیلی نیازمند اینترنت پر سرعت ام. 02156714218
٢٧/٠٧/٩٣
مشترك گرامي با سلام در برخي مناطق امكانات كم مي با شد بزودي در برنامه هاي آتي امكانات فراهم شده ومشكل حل خواهد شد .ارتباط مردمي
4541
BXWYUJBB
بازماندهآی پی
سلام، دو سوال داشتم. 1) آیا مخابرات به کسی آی پی استاتیک میفروشد؟ 2) آیا دسترسی به پورت ها و فوروارد کردن آنها برای کاربران مجاز است و پورت ها از طرف سرویس دهنده (مخابرات) بسته نشده اند ؟ من اندیشه فاز 3 هستم که فکر کنم تحت پوشش منطقه 6 مخابرات استان تهران میباشد.
٢٧/٠٧/٩٣
مشترك گرامي با سلام در حال حاضر ip استاتيك ارايه نمي شود .ارتباط مردمي
4540
HBAX59XK
saediبازیابی نام کاربری
سلام نام کاربری را فراموش کردم.چیکار باید بکنم؟
٢٧/٠٧/٩٣
مشترک گرامی باسلام لطفا برای دریافت از همان خط ودر صورت عدم دسترسی به خط با در دست داشتن کد ملی مالک با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4536
62345EV9
داورزنیتبدیل تعرفه به حجمی
با سلام و خسته نباشید من اینترنت دائمی 512 دارم حال با توجه به نیاز قصد تغییر به 512 حجمی دارم با 2020 تماس گرفتم گفتند به سایت مراجعه کنم رفتم سایت اصلا گزینه تغییر به تعرفه حجمی نداره فقط میتونی تعرفه دائمی 128/256/ و بالاتر از 512 انتخاب کنید خواهشمندم راهنمایی کنید
٢٧/٠٧/٩٣
مشترک گرامی باسلام پشتیبانی ADSL در حيطه كاري ما نمي باشد لطفا با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4535
J1A4Y553
معصومیاندرخواست adsl
سلام . درخواست adsl داده ام در قسمت پیگیری پیغام یدهد که درخواست شما آرشیو شده است . منظور از آرشیو شدن چیست ؟
٢٧/٠٧/٩٣
مشترک گرامی باسلام تلفن شما فاقد امكانات مي باشد .ارتباط مردمی
4533
27BYEH8H
سياوش
سلام من مشترك اينترنت حجمي 5 گيگ با سرعت يك مگ هستم .محاسبه حجم دانلود نادرست و دو برابر است و در تماس با 2020 هم هيچ پاسخي دريافت نكرده ام لطفا رسيدگي كنيد. مخابرات شهيد غريبي تهران
٢٧/٠٧/٩٣
مشترک گرامی باسلام پشتیبانی ADSL در حيطه كاري ما نمي باشد لطفا با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4531
7UXWB215
سلطانیتعویض مودم
باسلا من یک مودم adslدارم که از مخابرات گرفتم .ایا راهی هست تا من بتونم مودمم رو wifi کنم یعنی تعویض کنم
٢٧/٠٧/٩٣
مشترک گرامی باسلام خير اين امكان وجود ندارد .ارتباط مردمی
4530
T1K76PHE
بنائی
سلام من اینترنت با سرعت 1 مگ وحجم 5 گیگ دارم میخوام حجم اینترنت رو به نا محدود افزایش بدم . چه کاری باید انجام بدم ؟
٢٧/٠٧/٩٣
مشترک گرامی باسلام در صورتيكه مودم رايگان دريافت كرديد پس از پرداخت مابالتفاوت آن به مركز مربوطه مراجعه كنيد. ارتباط مردمی
4527
E9Y9X2BX
برزگر
با سلام لطفا کمی به بخش پاسخ گویی به مشترکین توجه بیشتری کنید هر بار تماس گرفته شده بعد از یک انتظار طولانی هیچ پاسخی از سوی اپراتور دریافت نکردیم
٢٧/٠٧/٩٣
مشترك گرامي با سلام واحد مربوطه در حال بررسي جهت رفع مشكل مي باشد.ارتباط مردمي
4526
C2HWRT7E
نفیرچیقطعی مکرر اینترنت
سلام خسته نباشید.من ساکن محله شهرک دریا در تهرانسر میباشم.بنده1ماه بیشتر است که اینترنت2مگ طرح یکساله گرفتم و مکرر قطع میشود 2020را در جریان گذاشتم و حتی ب مرکز مخابراتی منطقه یعنی شهید توکلی رفتم و با کارشناسشان هم گفتگو کردم و هر کسی یک حرف مشخصی نمیزنند.یا میگویند کابل محله شما مسی است باید فیبر نوری شود یا از مرکز دور هستید.در صورتی ک من 2ساله اینترنت مخابرات دارم و از وقتی طرح یکساله 2مگ گرفتم اینطور شده و قرار داد رو هم فسخ نمیکنند میگن باید پول مودم رو بدی از اول ب من اطلاع ندادند شما نمیتوانی اینترنت 2مگ استفاده کنی باید سرعت رو512کنی..خواهشا تجهیزات فیبر نوری یا هر کمبودی دارد بررسی کنید من اصلا نمیتوانم با اینترنت کار کنم چند دقیقه یکبار قطع و وصل میشود و دانشجو هستم و اینترنت 2مگ برای من ضروری است.خواهشا پیگیری کنید.....
٢٧/٠٧/٩٣
مشترک گرامی باسلام لطفا برای اطلاعات بیشتر باواحد فروش و پشتیبانی وفنی ADSL با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4525
6B6JH7HU
حسینیاحتساب اشتباه ترافیک
ترافیک محاسبه شده برای اینترنت اینجانب در تاریخ 19 مهر به میزان 1.6 گیگابایت منظور شده. در حالیکه چنین استفاده ای انجام نشده و در ریز محاسبات مربوط به این روز در پورتال هم مجموعاً کمتر از 350 مگابایت ثبت شده است. معلوم نیست 1.3 گیگابایت دیگر از کجا برای بنده منظور شده!!!
٢٧/٠٧/٩٣
مشترك گرامي با سلام واحد مربوطه در حال بررسي جهت رفع مشكل مي باشد.ارتباط مردمي
4524
8G3556U2
dorاینتزنت
سلام اقا کسی نیست به ما حواب بده ما که هر چفدر زنگ ردیم کسی نیست جواب بده در مورد سرعت و هزینش یه عالمه سواله یمی باشه جواب بده هزینه اولیه و تنصب و بعد ایا سالیانه دارید و با قیمت ارزانتر و تخفیف؟ لطفا پاسخ دهید 09194832730 77600815
٢٧/٠٧/٩٣
مشترك گرامي با سلام لطفا از طريق سايت جواب تمام سوالات خود را دريافت كنيد tct.ir .ارتباط مردمي
4523
6XK82Y72
اشرفی
سلام...میخواستم بدونم ADSL مخابرات شب ها ترافیک رایگان داره؟
٢٧/٠٧/٩٣
مشترك گرامي با سلام درحال حاضر كمپين تابستانه قطع شده در صورت دريافت ترافيك رايگان نمي باشد. ارتباط مردمی
4521
5ZUPSD54
تفقدیحساب کاربری
سلام وقت بخیر من چطور می توانم میزان مصرف اینترنتم را مشاهده کنم؟ سایت http://crmtct.tct.ir/ که به نظر پرتال کاربری اینترنت است هیچ اطلاعاتی راجع به حجم مصرفی اینترنت ارائه نمیده! من الان نمیدانم چقدر از حجم اینترنتم باقی مانده چقدر استفاده کردم! لطفا راهنمایی کنید. اینترنتم 10 مگ محدود است. آیا دانلود رایگان در طول شبانه روز داریم؟ ممنون
٢٧/٠٧/٩٣
مشترک گرمی با سلام لطفا از طریق سایت TCT.IR وارد قسمت ADSL شده وگزینه صورتحساب را انتخاب کنید.ارتباط مردمی
4519
21BCMA9B
قاسمیانقطعی سرویسadsl
باسلام خواهشا این مشکل قعطی راحل کنیدهرروزیک مشکل داریم بااین سرویس الان نزدیک2هفته قطعی کامل داریم مابااینترنت کارداریم با2020تماس ویاهرقسمتی تماس میگیری امروزیافردا میکنه حجم اینترنت داره به پایان میرسه بدون اینکه استفاده کنیم کی جوابگواخرهم بایدقبض بدیم بدون اینکه استفاده درست کرده باشیم کی جواب این حجم ازدست رفته میده که باقطعی مواجه هستیم اگه واقعا میخواهیدکاری کنید1-اول واقعا مشکل کندی سرعت حل کنید واقعا سرعتی که میخریم ارایه بدید 2-حجم دانلود که مقدارش هرچی هست همونه محاسبه کنیدمثلا1گیگدانلود2گیگ حساب نکنید حجم مامحدودتابستانه5گیگ با روش شما فکرکنم به هفته نرسه تموم شه 3-دانلودشبانه درست ترتیب اثربدیداز1شب تا7صبح هرچه دانلودباشه رایگان چه1گیگ چه100 گیگ. مدیران محترم مخابرات رسیدگی درستی صورت بگیرد چرا ماروبا2020ودیگرشمارها که همواره جواب درستی نمیدن وصل میکنید نیم ساعت حداقل پشت خط دراخراظهار بی اطلاعی واقعا واقعا واقعا جواب سوال مارو مخصوصا 3تا سوال که سوال خیلیها هست بدید شفاف دست به دامن کی بشیم تا شما جوابی که واقعا درست بدید باتشکر.
٢٧/٠٧/٩٣
مشترک گرامی باسلام پشتیبانی ADSL در حيطه كاري ما نمي باشد لطفا با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4518
Y15A4AMK
زمانی مقدملغو درخواست adsl
لطفا درخواست اینترنت adsl این جانب را به شماره پیگیری 93064683713 را لغو بفرمایید با تشکر
٢٧/٠٧/٩٣
مشترک گرامی باسلام پشتیبانی ADSL در حيطه كاري ما نمي باشد لطفا با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4517
GBWRV299
khoramshad
Salaam,cherua hazine ADSL ma 423253dar ghabz a made,car sorati me babate hazine internet mibaist 23000toman bashad
٢٧/٠٧/٩٣
مشترک گرامی باسلام لطفا برای اطلاعات بیشتر باواحد فروش و پشتیبانی وفنی ADSL با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4516
5976FZA6
جمالیعدم تطابق قبض با تعرفه خریداری شده
با سلام من سرویس نامحدود ۱ مگابیت با هزینه ۴۲هزار تومن خریدم ولی برای دو ماه قبض هزینه ای دی اس ال ۱۲۲هزار تومن اومده. دلیلش چیه؟ با سپاس.
٢٧/٠٧/٩٣
مشترک گرامی باسلام لطفا برای اطلاعات بیشتر باواحد فروش و پشتیبانی وفنی ADSL با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4515
GJARG9JB
عابدی نامیلهخرابی سرویس adsl
با سلام بنده یک خط adsl حجمی خریداری کرده ام . اما بدون هیچ علتی و حتی با مودم خاموش هم از ترافیک بنده کم میشود.بدون اینکه دانلودی از سوی بنده انجام گیرد.لطفا رسیدگی کنید.
٢٧/٠٧/٩٣
مشترک گرامی باسلام لطفا برای اطلاعات بیشتر باواحد فروش و پشتیبانی وفنی ADSL با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4514
R967B14G
یکتااستفاده از 2 مودم برروی خط
در منزلمان 2 PC داریم که یکی در طبقه همکف و دیگری در طبقه دوم قرار دارد. (روی PC کارت شبکه وایرلس وجود ندارد) 2 مودم روی خط ADSLمان وصل کنیم، مشکلی ندارد؟؟
٢٧/٠٧/٩٣
مشترك گرامي با سلام خير براي هر خط يك مودم به دليل امنيت وايمني بيشتر در نظر گرفته شود.ارتباط مردمی
4512
EH4XDX28
نمیتونم بگمشکایت
عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما من یک اشتراک اینترنت دارم از مخابرات استان بوشهر اینترنت من هر روز قطع میشه حتی بعضی روز ها دو یا سه بار هم قطع میشه میخواستم رسیدگی کنین و به ما پاسخ بدین تعرفه ها خیلی کمه و ما فقط میتونیم سرعت 256 بگیریم و من به سرعت خیلی بالاتری نیاز دارم سرعت 256 هم که سرعت دانلودش 70 تا 80 بیشتر نمیره ما پول سرعت 256 میدیم نه سرعت 96 به خدا این یه ظلمه یه ظلم در حق مردم ایران یه ظلم در حق من و دیگران عاجزانه از شما تقازا میکنم حداقل تعرفه ها رو بیشتر کنین این کمترین تقاضای ما مردم ایرانه سرعت بیشتر اینترنت ، لطفا به درخواست ما رسیدگی کنین ممنون که درخواست من رو خوندین و میتونین از طریق ایمیلم با من در ارتباط باشین خیلی ممنون خدانگهدار
٢٧/٠٧/٩٣
مشترك گرامي با سلام لطفا با روابط عمومي استان خود هماهنگ شويد .ارتباط مردمي
4509
BMXC33AZ
صفایینبود پورت شرکت های خصوصی
با سلام.من ی گلگی کنم که شرکت مخابرات به شرکت های خصوصی پورت در مرکز مخابرات عرب سرخی کم میدهد یا نمیدهد.خب اگر کسی نخواد از مخابرات سرویس بگیر.حداقل میتونه از شرکت های خصوصی بگیرد.لطفا در این زمینه پیگیری جدی کنید که خیلی وقت گریبان گیر ماست.
٢٧/٠٧/٩٣
مشترك گرامي با سلام در برخي مناطق امكانات كم مي با شد بزودي در برنامه هاي آتي امكانات فراهم شده ومشكل حل خواهد شد .ارتباط مردمي
4507
FWU942S6
صباغیشکایت از مشکل قطعی اینترنت
با سلام و احترام من از خدمات اینترنت ADSL شرکت مخابرات استفاده می کنم. متاسفانه حدود دو هفته است که ارتباط اینترنت به طور مداوم قطع و وصل می شود. در چند روز اخیر در اغلب اوقات دسترسی به اینترنت نداشته و پیغام No Internet Access در کنار علامت وایرلس دیده می شود. مشکل را با 2020 مطرح کردم. یکبار گفتند IP دستی وارد کنم که کردم و جواب نداد. بار دیگر تنظیمات مودم رو روی حالت Bridge قرار دادم و باز هم مشکل حل نشد. دست آخر 2020 می گوید مشکل از شبکه است. حال سوال اینجاست که این مشکل شبکه چه زمانی مرتفع می شود. من با قرار داد یکساله خود با شرکت، امکان تغییر ISP خود را ندارم و از طرفی خدمات مخابرات هم افتضاح است آنوقت سر زمان مقرر هزینه اینترنت روی قبض تلفن اضافه شده و اینکه من هم اکنون حدود 2 هفته است که امکان استفاده از اینترنت را ندارم هیچ اهمیتی ندارد. به هر حال بر کسی پوشیده نیست اگر کسی هزینه بابت اینترنت پرداخت می کند حتما به آن نیاز دارد و نباید قطع شود. خواهشمند است هر چه زودتر نسبت به حل مشکل موجود اقدام نمایید چرا که چنین ضعف بزرگی درخور شرکت مخابرات استان تهران نیست. با تشکر
٢٣/٠٧/٩٣
مشترک گرامی باسلام پشتیبانی ADSL در حيطه كاري ما نمي باشد لطفا با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4506
9BBGX7J4
حسینیترافیک شبانه اینترنت 10 مگ
با توجه به اینکه قرار شده ترافیک شبانه طرح های کمپین به حساب مشترکین برگرده، در مورد اینترنت 10 مگ یک ساله که در کمپین تابستانه خریداری کردم هم همینطوره؟ یعنی الان ترافیک شبانه رایگان داره؟
٢٣/٠٧/٩٣
مشترک گرامی با سلام در صورتیکه کمپین تانستانه را دریافت کرده اید ازساعت 1بامداد تا 7صبح دانلود رایگان دارید.ارتباط مردمی
4505
48696BBA
مهریزیمحاسبات
با سلام تکلیف حجم هایی که دو برابر و اشتباه حساب شده چی میشه
٢٣/٠٧/٩٣
مشترک گرامی باسلام طي پيگيري هاي بعمل آمده مشخص شد مشتركاني كه هزينه بابت ترافيك شبانه كمپين تابستانه ثبت شده در قبض دوره آينده بستانكار خواهند شد.ارتباط مردمی
4503
XSUJ7Z7M
نادریسرویس نامحدود
سلام سرویس 1مگ و 2 مگ دیگه نامحدود نیست؟ برا مشترکانی که از قبل سرویس نامحدود گرفتن چطور نامحدود پا برجاست؟ 2020 پاسخگو نیست.
٢٣/٠٧/٩٣
مشترک گرامی باسلام پشتیبانی ADSL در حيطه كاري ما نمي باشد لطفا با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4502
3U7TZM32
کارمزدیحجم اینترنت پرسرعت
با عرض سلام بنده اینترنت پرسرعت حجمی مخابرات را فعال کرده ام. در صفحه مشاهده صورتحساب، پس از ورود در جلوی حچم ترافیک نوشته شده undefined می خواهم بدانم حجم ترافیک ماهانه ما چقدر می باشد؟ شماره تلفن 22126809(021) نام کاربری hsade1095308@tct2
٢٣/٠٧/٩٣
مشترک گرامی باسلام لطفا با سامانه ٢٠٢٠ واحد پشتيباني تماس بگيريد اين واحد دسترسي به قسمت فني ندارد.ارتباط مردمی
4501
KHH9GBS3
رمضانیمشکل وای فای مودم
سلام.از وقتی که مودمو از مخابرات گرفتم نتونستم از طریق وای فایش به اینترنت وصل بشم.به همکاران شما هم زنگ زدم گفتن نام کاربریتو عوض کن.ولی نمیشه عوض کرد.لطف کنین یه راه حل بهم بگین
٢٣/٠٧/٩٣
مشترک گرامی باسلام لطفا با سامانه ٢٠٢٠ واحد پشتيباني تماس بگيريد اين واحد دسترسي به قسمت فني ندارد.ارتباط مردمی
4500
23EEXRA7
Tahmasebiزمان شروع دوره بعدی
با سلام وخسته نباشید ببخشید میخواستم بدونم دوره جدید(ماه جدید)از کی شروع میشه؟ از first logg in یا expire date؟ با تشکر
٢٣/٠٧/٩٣
با مشترک تماس.راهنمایی ومشکل حل شد.ارتباط مردمی
4499
VB8B9A3S
فروتننداشتن پورت خالی مرکز مخابراتی شهید کرمی
سلام، من 4 ماه هست که از شرکت شاتل درخواست اینترنت پرسرعت کرده ام ولی هنوز وصل نکرده اند و هر وقت زنگ میزنم می گویند مرکز مخابراتی شهید کرمی پورت خالی ندارد، لطفا به مشکل نداشتن پورت خالی مرکز شهید کرمی رسیدگی کنید.
٢٣/٠٧/٩٣
مشترک گرامی باسلام پشتیبانی ADSL در حيطه كاري ما نمي باشد لطفا با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4498
XK881ZW3
lotfi
ADSL اینترنت پر سرعت با سلام ما در محدوده مركز شهيد كرمي هستیم و نزدیک به 9 ماه هست که در خواست ADSL دادیم و هر سری که میریم به مخابرات برای پیگیری به ما میگن خط شما بايد تبدیل بشود pcm مي باشد ما 100 بار درخواست تبدیل دادیم ولی تبدیل نمیکنن تورو خدا رسیدگی اینترنت احتیاج دارم ... با تشكر
٢٢/٠٧/٩٣
مشترك گرامي با سلام در برخي مناطق امكانات كم مي با شد بزودي در برنامه هاي آتي امكانات فراهم شده ومشكل حل خواهد شد .ارتباط مردمي
4494
2M498VEG
دویشمشکل سرعت
سلام ما اشتراک 512k گرفتیم و از آن وقتی که سرعت اینترنت خیلی پایین است سرعت دانلود از15k بالاتر نمیرود ما باید چه کار کنیم
٢٢/٠٧/٩٣
مشترک گرامی باسلام پشتیبانی ADSL در حيطه كاري ما نمي باشد لطفا با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4490
X62B1HYU
حسن پورتغییر سرعت
باسلام وخسته نباشی میخوام سرعتمو از 128 ی 256 تغییر بذم چطورز اینکارو بکنم
٢٢/٠٧/٩٣
مشترك گرامي با سلامبراي تغيير از نا محدود به محدود بايستي حضوري به مركز ويا مجددا ثبت نام كنيد. ارتباط مردمی
4489
BX473256
حسيني
اينترنت مخابرات شب ها رايگان است آيا؟
٢٢/٠٧/٩٣
مشترک گرامی با سلام در صورتیکه کمپین تانستانه را دریافت کرده اید ازساعت 1بامداد تا 7صبح دانلود رایگان دارید.ارتباط مردمی
4488
2DECM2JW
م
چند روز پیش به مرکز مخابرات پیام نور مراجعه کردم و درخواست سرویس نمودم متاسفانه مسول ثبت نام به اشتباه ارسال کارشناس برای من پر کرده و الان سه روزه با اینکه خط من رانژه شده ولی در مرحله نصب و راه اندازی قرار دارد نه 2020 حاضر به لغو این مرحله شده و نه مرکز مخابرات. و بیان می کنند که منتظر تماس باشید. چرا برای حل مشکل به این راحتی هیچ همکاری از طرف همکاران مخابرات انجام نمی گیرد؟ امیدوارم حداقل از این طریق مشکل من حل شود.
٢٢/٠٧/٩٣
مشترك گرامي با سلام واحد مربوطه در حال بررسي جهت رفع مشكل مي باشد.ارتباط مردمي
4487
KYYVCWH4
حیدری
با عرض سلام من 25 مرداد اینترنت 2 مگ (کمپین تابستانه) رو با حجم 3 گیگ ثبت نام کردم که مودم نخواستم شد 5 گیگ متأسقانه چندروز پیش قبض تلفن اومد که 50 تومن پول دو ماه اینترنت شده اول گفتم شاید من استفاده کردم خبر ندارم رفتم صورتحساب حجم تک تک صفحات مرداد و شهریور رو حساب کردم دیدم مرداد کلآ در روز (نه شبانه) 2 گیگ دانلود ، شهریور هم 3 گیگ دانلود داشتم که اس ام اس اومده طرحتون تموم شده این ماه هم 3 گیگ استفاده کردم که اس اومد حجم شما تموم شده ازین به بعد آزاد حساب می شه
٢٢/٠٧/٩٣
مشترك گرامي با سلام واحد مربوطه در حال بررسي جهت رفع مشكل مي باشد.ارتباط مردمي
4484
VYJV4W99
حیدریکابل برگردان مرکز هجرت
سلام لطفا اگه میشه بیاید و مرکز مخابراتی هجرت رو توسعه بدید و اوکش کنید ! کابل برگردان و ..... به شدت مشکل نویز و قطعی داره
٢٢/٠٧/٩٣
مشترك گرامي با سلام در برخي مناطق امكانات كم مي با شد بزودي در برنامه هاي آتي امكانات فراهم شده ومشكل حل خواهد شد .ارتباط مردمي
4478
C4362ZEY
قورچیانخرابی سایت
با سلام بخش اعلام خرابی اینترنت که داخل سایت هست خرابه چه بخش سی آر ام و چه بخش اکانت سرویس وقتی ثبت میکنید ۲بار میپرسه که مطمين هستید بعد ثبت نمیکنه و هیچ شماره پیگیری نمیده وقتی زنگ میزنید به ۲۰۲۰ که چرا پیگیری نکردید میگن چیزی ثبت نشده در صورتی که ۳روزه هر روز دارم تو هر دو بخش مشکل رو ثبت میکنم! ممنون
٢٠/٠٧/٩٣
مشترك گرامي با سلام لطفا براي پيگيري شماره تلفن تماس خودرا ارسال كنيد.ارتباط مردمي
4476
1HD71XSS
تاینترنت
با سلام.میخواستم بدونم راهی وجود داره که پرینت ای پی هایی که از اشتراک اینجانب استفاده کرده اند را از مخابرات بگیرم؟
١٩/٠٧/٩٣
مشترك گرامي با سلام خير. ارتباط مردمی
4471
P2T3V6FY
نوری
اینجا مگه بخش adsl نیست؟ پس چرا میگید به ما ربطی نداره و با 2020 تماس بگیرید.اگه 2020 پاسخگو بود که ما اینجا پیام نمیزاشتیم.
١٩/٠٧/٩٣
با مشترک تماس.راهنمایی ومشکل حل شد.ارتباط مردمی
4470
E9XT5YPU
فرهادیمحاسبه اشتباه و غیر منصفانه اینترنت حجمی
سلام .اینترنت حجمی کاملا غلط توسط مخابرات محاسبه میگردد .همیشه 2برابر دانلود مصرفی صورتحساب میاید.بخدا خوردن این جور پولها صحیح نیست .چرا فقط به 2020 رجوع میدهید.یک ربع باید پشت خط بمانیم اخر سر هم اپراتور مربوطه میگوید من نمیدانم چرا اینطوری شده .کی میخواهیم کارمان را صحیح انجام دهیم واقعا از این همه هرج و مرج در محاسبات چه بگویم.دقیقا درامد مخابرات از اینترنت حجمی 2 تا 3 برابر مصرف واقعی در کل کشور است. واقعا نمیدانم چه بگویم.
١٩/٠٧/٩٣
مشترك گرامي با سلام موضوع مطرح شده به واحد مربوطه اعلام شد. ارتباط مردمی
4468
34PJX5B3
kamraniدانلود رایگان شبانه
همه شرکت های اینترنتی دانلود شبانه رایگان دارند موقع ثبت نام گفتید دانلود شبانه رایگان است حالا بعد یک ماه استفاده باید بفهمیم که رایگان نیست یه هزینه اضافی باید پرداخت کنیم لطفا در بخش معرفی خدمات درج کنید که دانلود شبانه رایگان نیست برای تماس با شماره ۲۰۲۰که باید نیم ساعت صبر کنیم تا بتونیم یه سوال کنیم مراکز مخابراتی هم پاسخگو نیستند فقط به شماره ۲۰۲۰ ارجاع میدهند
١٩/٠٧/٩٣
مشترک گرامی باسلام طي پيگيري هاي بعمل آمده مشخص شد مشتركاني كه هزينه بابت ترافيك شبانه كمپين تابستانه ثبت شده در قبض دوره آينده بستانكار خواهند شد.ارتباط مردمی
4467
7GB25B6X
سلامیایجاد محدودیت عمدی در مرکزکخابراتی بعثت
سلام چندین سال است که مرکز مخابرات بعثت به جهت اینکه papهای خصوصی نتوانند به مردم ارایه خدمات کنند ومخابرات منطقه بتواند به سود جویی خود ادامه دهد اینترنت خود مخابرات را به مردم با فشار میفروشندو به صورت عمدی حاضر نیستد تجهیزات را در اختیار انان قرار دهد که باعث مشکل زیادی برای مشترکین این مرکز گشته است خواهشمند است هرچه سریعتر این موضوع را خود واگر نمیتوانید به بنده اعلام کنید تا خود از مراجع بالاتر پیگیر حق وحقوق مردم شوم.باتشکر
١٩/٠٧/٩٣
با مشترک تماس.راهنمایی ومشکل حل شد.ارتباط مردمی
4465
XENZW6XT
مهریزیحجم دانلود
سلام چرا محاسبات حجم دانلود چند برابر حساب میشه این چه خدماتیه اون از اون دانلود شبانتون اینم از این محاسبات درستش کنید
١٩/٠٧/٩٣
مشترک گرامی باسلام طي پيگيري هاي بعمل آمده مشخص شد مشتركاني كه هزينه بابت ترافيك شبانه كمپين تابستانه ثبت شده در قبض دوره آينده بستانكار خواهند شد.ارتباط مردمی
4459
G4F2S4WX
safariکاهش حجم دانلود
با سلام خواهشمندم سرعت اینترنت باهمان256باشد ولی حجم دانلود رابه3GBکاهش داده و باقیمت ماهیانه11000تومان برسد باسپاس فراوان سعید صفری
١٩/٠٧/٩٣
مشترک گرامی باسلام لطفا با سامانه ٢٠٢٠ پشتیبانی ADSL تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4457
47FX7587
قاسمیانکمپین تابستانه
باسلام خدمت تمامی اعضای شرکت مخابرات وبچهای2020 اینجانب جز کمپین تابستانه هستم وباشما درارتباط بعدازاینهمه گفتگو دراین مورد بازدوباربنده برای امتحان دانلودشبانه داشتم باکمال تعجب وتاسف ازحجم دانلودبنده کم شده منم خیلی بیشتر ازحجم دانلود برچه اساسی شما و2020محاسبه میکنید یک فایل200مگابایتی دانلود میکنی چرا2برابرمحاسبه میشه خواهشا اظهاربی اطلاعی نکنیدکه ازمحالات چرا اینقدربی انصافی بخرج میدیداین کمپین تابستانه وضعیت دانلودش چه راهکاری درنظرگرفتیدمحاسبه چه1گیگ چه5گیگ درشب دانلودباشه نبایدبنا به قول شرکت وقراردادباتمام کاربران این طرح محاسبه بشه طوری برنامه ریزی بشه که به هیچ عنوان درحجم دانلودمحاسبه ای صورت نگیره این نظرقبلا ارایه شده باپیشنهاددیگرعزیزان طرح تابستانه باتشکرعیدتان هم مبارک.
١٩/٠٧/٩٣
مشترک گرامی باسلام طي پيگيري هاي بعمل آمده مشخص شد مشتركاني كه هزينه بابت ترافيك شبانه كمپين تابستانه ثبت شده در قبض دوره آينده بستانكار خواهند شد.ارتباط مردمی
4456
B9ZE9MAB
یوسفونددرخواست سرویس adsl
با سلام و احترام بنده همکار وزارت بهداشت می باشم قبلا از adsl سایر شرکت های استفاده می کردیم الان با توجه به پایان قرارداد و تمدید اجاره نامه به مدت یکسال خواهان راه اندازی یک ساله با حجم نامحدود می باشم لطفا در اولین فرصت نصب و راه اندازی گردد لطفا مشخص نمایید جگونه میشه سرویس قبلی را لغو و سرویس مخابرات را راه اندازی کرد
١٩/٠٧/٩٣
مشترک گرامی باسلام لطفا با اجاره نامه معتبر در خواست خود را اعلام كنيد.ارتباط مردمی
4454
U872H84J
آذریاینترنت
با سلام، ما اینترنت 1 مگ با حجم محدود داریم، برای خرید بسته افزایشی، مثلا 11 گیگ، چی کار باید بکنیم؟ چگونه باید حجم بخریم؟
١٩/٠٧/٩٣
مشترک گرامی باسلام نيازي به خريدحجم نيست در صورت تمام شدن حجم اتوماتيك شارC مي شود از ١تا٥ گيگ.هر گيگ ٣٦٠٠ تومان. ٥ تا١٠ گيگ.هر گيگ ٢٦٠٠ تومان واز ١٠گيگ به بالا . هرگيگ ١٦٠٠ تومان مي باشد .ارتباط مردمی
4452
17E4DST6
مشکی
سلام من هر دفعه درخواست افزایش پهنای باند میدم تایید نمیشه چرا؟؟؟
١٩/٠٧/٩٣
مشترک گرامی باسلام لطفا برای اطلاعات بیشتر باواحد فروش و پشتیبانی وفنی ADSL با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4450
UG11XMPB
عامری شهرابیADSL اینترنت پر سرعت
با سلام ما در محدوده مالک اشتر هستیم و نزدیک به 6 ماه هست که در خداست ADSL دادیم و هر سری که میریم به مخابرات برای پیگیری به ما میگن با خط شما تبدیل بشه ما 100 بار درخواست تبدیل دادیم ولی تبدیل نمیکنن تورو خدا رسیدگی منین من دانشجو ام به اینترنت احتیاج دارم ... ممنون که پیامم رو خوندین
١٩/٠٧/٩٣
با مشترک تماس.راهنمایی ومشکل حل شد.ارتباط مردمی
4448
P518B5T8
jafariقعطی
سلام می خواستم ببینم چرا وقتی تلفن خونه زنگ که می خوره اینترنت من 15 الی 20 دقیقه قطع می شه
١٩/٠٧/٩٣
مشترک گرامی باسلام پشتیبانی ADSL در حيطه كاري ما نمي باشد لطفا با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4447
PBG5252N
مهریزیترافیک شبانه
سلام چرا ترافیک شبانه در کمپین تابستانه رایگان نیست
١٩/٠٧/٩٣
مشترک گرامی باسلام طي پيگيري هاي بعمل آمده مشخص شد مشتركاني كه هزينه بابت ترافيك شبانه كمپين تابستانه ثبت شده در قبض دوره آينده بستانكار خواهند شد.ارتباط مردمی
4446
PMZ82C13
فتح الهپیگیری اعتبار adsl
سلام.من 5 گیگ اعتبار دارم.امروز دانلود داشتم.میخوام چک کنم چقدر از اعتبارم مونده ولی تو سایت تا تاریخ 6 مهرو میاره.در صورتی که امروز 11 مهره.چی کار کنم؟
١٩/٠٧/٩٣
مشترک گرامی باسلام لطفا با سامانه ٢٠٢٠ پشتیبانی ADSL تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4445
FJYKKB96
jafariقعطی
سلام می خواستم ببینم چرا وقتی تلفن خونه زنگ می خوره اینترنتم 15الی20 دقیقه قطع می شه
١٩/٠٧/٩٣
مشترک گرامی باسلام پشتیبانی ADSL در حيطه كاري ما نمي باشد لطفا با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4442
WYRZ3BXS
رستمیان نارضایتی شدید وبی عدالتی در سیستم adsl
با سلام متاسفانه اینجانب چند ماهی است که از ads شرکت مخابرات استفاده میکنم وخدا اموات اینترنت دیال آپ کارتی سالهای دور بهتره پاسخگویی 2020 در حدمنفی 100000000000000000 می باشد بیش از 3بار پیام گذاشته ام تماس نگرفته اند یا اپراتور محترم هم میگوید زمان تقریب 14 دقیقه کجای دنیا اینطوری مثل اینجاست بعدش چرا بخش شکایت نداره
١٩/٠٧/٩٣
مشترک گرامی باسلام طي پيگيري هاي بعمل آمده مشخص شد مشتركاني كه هزينه بابت ترافيك شبانه كمپين تابستانه ثبت شده در قبض دوره آينده بستانكار خواهند شد.ارتباط مردمی
4440
8RH2N18U
نصیر
با سلام در مورد نحوه محاسبه میزان حجم مصرف شده در تاریخ 31 شهریور و اول مهر اشتباهی از طرف سستم شما صورت گرفته و ظاهرا ساعت سیستم شما که باید یکساعت عقب بازگردد ( تغییر فصل) این اتفاق آن موقع نیفتاده ، لذا خواهشمندست رسیدگی فرمایید ....مشترک مرکز پاسداران ... توضیح: ساعت 1-7 شب رایگان میباشد. اینجانب از ساعت 5-7 استفاده کردم اما سیستم شما ساعت 6-8 درج شده و در آن یکساعت حدود یک گیگا بایت از حجم کاسته شده و این اتفاق در دوروز افتاده...
١٥/٠٧/٩٣
مشترك گرامي موضوع درحال پيگيري مي باشد.ارتباط مردمي
4439
KGX72B67
نجفی
با سلام درخواست افزايش یا کاهش پهناي باند شما در وضعیت OMC می باشد به چه معناست؟ ممنون.
١٩/٠٧/٩٣
مشترك گرامي با سلام واحد مربوطه در حال بررسي جهت رفع مشكل مي باشد.ارتباط مردمي
4438
24X64V7D
محمدیاینترنت نامحدود
با سلام.متاسفانه مخابرات اینترنت یک مگ یا 2 مگ نامحدود دیگه در اختیار مشتریان نمیذاره. بنده موسسه زبان دارم.من با 512 نامحدود چطوری می تونم به مشتری هام سرویس بدم؟؟؟؟؟؟؟؟ ایا این درست هست که کسی که هفته ی پیش اقدام کرده برای گرفتن اینترنت الان یک مگ داره و من این هفته 512؟؟؟؟؟؟ بنظر شما این نحوه ی برخورد مشتریان شما رو زیاد می کند یا کم؟؟؟؟؟؟؟؟
١٩/٠٧/٩٣
مشترك گرامي با سلام در برخي از محدوده ها به دلايل فني امكان سرعت بالاتري مقدور نمي باشددرصورت رفع مشكل درخواستتان عملي خواهد شد. ارتباط مردمی
4437
JWBYM973
karimiافزایش پهنای باند
سلام/من الان نتم 256 هه.میخوام به بالاتر تغییر بدم/تا دو مگ تو سیستمم میاد اما برای خرید 10 مگ یا 8 مگ باید چیکار کنم؟راهی هست ایا؟ برای خونه میدن؟کارت دانشجویی و این لوازمات رو هم دارم
١٩/٠٧/٩٣
مشترك گرامي با سلام براي مصارف خانگي تا ٢ مگ ارايه مي شود لطفا از مركز پيگيري كنيد.ارتباط مردمی
4435
MWT3MPXD
اقایی زادهشماره پیگیری یا رمز ورود
سلام خسته نباشید من چند روزه میخوام سرعتمو به 512 ارتقا بدم اما ازم شماره پیگیری میخواد.من هرچی گشتم نداشتم.میشه یه شماره پیگیریه جدید برای من ارسال کنین شماره ی تلفن اینترنت هم: 02188010746 خواهش میکنم جواب بدین...
١٩/٠٧/٩٣
مشترك گرامي با سلام لطفا براي دريافت شماره پيگيري با سامانه ٢٠٢٠تماس بگيريد. ارتباط مردمی
4434
97KFD2F6
babaie
سلام.ایا میشه طرح تابستانه رو به طرح نامحدود تغییر داد؟
١٩/٠٧/٩٣
مشترك گرامي با سلام خير .ارتباط مردمی
4433
96BM31YX
ِDaniانتقال سرویس ADSL
با سلام وعرض خسته نباشید خدمت دوستان مخابراتی,,,من حدود 3 الی 4 سالی هستش که مشترک ADSL مخابرات هستم,,,و الان قصد دارم که از شرکت های خصوصی سرویس ADSL بگیرم ولی خط بنده از نوع فیبر نوری هستش و به خاطر همین شرکت های خصوصی نمیتونند به من سرویس ASDL بدهند,,,میخواستم بدونم آیا راه حلی برای خارج شدن از این فیبر نوری وجود داره(مثلا یک خط جدید بگیرم از نوع کابل مسی؟؟؟) که من بتونم از شرکت های متفرقه اینترنت بگیرم؟؟؟ لطفا راهنمایی فرمایید,باتشکر.
١٩/٠٧/٩٣
مشترك گرامي با سلام براي تبديل خط فيبر نوري به كابل مسي.اين امكان وجود ندارد. ارتباط مردمی
4431
RA4BBKXA
مسطوربکتغییر پهنای باند
سلام احتراما به عرض میرساند انیجانب میخواهم پهنای باند خود را از 2گیگ به 512 مگ تغییر دهم و طی پیامکی که به من رسید یک نام کاربری ایث7988451@tct میباشدو رمز عبور را423527952میباشد ولی هر موقع میخواهم داخل سایت شوم سایت میگوید شناسه معتبر نمی باشد میتوانید راهنماییم کنید؟
١٩/٠٧/٩٣
مشترك گرامي با سلام لطفا براي چك كردن شناسه خود حتما با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگيريد. ارتباط مردمی
4430
PX9H6P8B
قره گوزلوپهنای باند
پهنای باند اینترنتمو کردم 5GB ولی انگار همون 2 قبلیه ؛ مسلما باید سرعت خیلی بیشتر بشه ولی نشده
١٥/٠٧/٩٣
مشترک گرامی باسلام پشتیبانی ADSL در حيطه كاري ما نمي باشد لطفا با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4429
XH8ATG12
خمیدهadsl
با سلام در مورد در خواست شماره 93064399832 و شماره پیگیری 1wvkm93t : امکانات چه زمانی فراهم می شود ؟؟ حدود دو سال است که برای روستای هرانده از توابع فیروزکوه هم قرار است امکانات فراهم شود تا متقاضیان برای سرویس adsl ثبت نام کنند ولی هنوز هم می گویند امکانات فراهم شود !! قبل از دریافت خط وقتی برای adsl رفتم مخابرات گفتند (( برای کجا ؟ (پاسخ من) پاسخ آنها : مشکلی نداره شما برای خط ثبت نام کن بعد adsl بهت میدیم !! )) سوال اینجاست چرا وقتی مخابرات نمیتواند در یک منطقه سرویس adsl ارائه دهد برای adsl ثبت نام می کند ؟؟
١٥/٠٧/٩٣
با مشترک تماس.راهنمایی ومشکل حل شد.ارتباط مردمی
4426
XC537E7B
عیسوندگلایه از کیفیت پایین adsl
سلام .مدتی است که سرویس adsl بسیار کند و خسته کننده شده.تا حدی که برای لغو کردن پرسیدم وجواب دادند که باید هزینه مودم که رایگان تحویل گرفتم را بپردازم بعد لغو کنم.این است مشتری مداری؟لغوش کنید تا تشکر کنیم.
١٥/٠٧/٩٣
با مشترک تماس.راهنمایی ومشکل حل شد.ارتباط مردمی
4425
6KEBSRCM
سیدیمحاسبه غلط حجم دانلود توسط مخابرات
سلام.تو رو خدا به وضع تاسف بار محاسبه حجم دانلود مصرفی توسط مخابرات رسیدگی نمایید.کسانی که اینترنت حجمی دارند ضرر زیادی بابت این محاسبه بدون حساب مخابرات میدهند .1 گیگ دانلود میکنیم ولی 2 یا 3 برابر محاسبه میشود.آخه کی به این وضع رسیدگی میکنه.قرارداد بچه هایی که حجمی گرفتند هم تا یک سال غیر قابل تغییر است آخر این درست است که ما 5 گیگ دانلود کنیم اما 10 تا 15 گیگ برایمان صورتحساب بیاید؟؟؟منطقه مخابراتی هجرت منطقه ما است
١٥/٠٧/٩٣
مشترك گرامي موضوع درحال پيگيري مي باشد.ارتباط مردمي
4424
R2HYZN45
alivand
با سلام اینجانب از طرح کمپین دهه فجر استفاده میکنم با شماره تلفن 55677022 و سرعت 2 m مشکل من این است که مودم معمولی 20000 تومانی من به اینترنت وصل میشه ولی مودم رایگان وایلس tp link را وصل میکنم چراغ adsl روشن نمی شود البته مودم سالم است چون به یک خط دیگر در طبقه پایین وصل میکنم چراغ روشن میشود .چند بار به 2020 اعلام کردم ولی هنوز درست نشده است . mdf اعلام کرد سیم کشی داخلی رو عوض کن و من هم 30 متر سیم گرفتم ورو کار سیم کشی کردم ولی باز مودم معمولی روشن میشود ولی مودم وایلس روشن نمی شود . حتی مودم را به نمایندگی بردم وتست کردند و سالم بودلطفا مشکل مرا بررسی کنید با تشکر فراوان بهنام علی وند شماره تماس 09197557902
١٥/٠٧/٩٣
مشترک گرامی باسلام لطفا برای اطلاعات بیشتر باواحد فروش و پشتیبانی وفنی ADSL با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4423
MPWN7HA5
آیرمسرعت خوب در داخل ،افت در خارج
با سلام من سرویس اینترنت فوقالعاده ۱۰ مگابیت گرفتم در هفته اول با تمامی سرور ها چه داخل ایران چه خارج سرعت ۹الی۱۰ مگابیت می کشید. اما از هفته دوم تنها سرور های داخل ایران رو این بار با سرعت ۷الی۸ مگابیت میکشید اما به محض اینکه از داخل کشور خارج میشد سرعت به ۱۰۰ الی ۵۰۰ کیلوبایت میرسه هر از گاهی هم dns عوض میکنم برا مدتی درست میشه اما باز برای سرور های خارجی افت میکنه این در حالی که در هفته اول همچین مشکلی اصلا نبود.
٢٠/٠٧/٩٣
مشترک گرامی باسلام لطفا برای اطلاعات بیشتر باواحد فروش و پشتیبانی وفنی ADSL با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4422
N94P2GWM
کیانیافزایش سرعت اینترنت
سلام . من یه خونه اجاره کردم تو منطقه جردن . از قبل اینترنت داشت . حالاا میخوام واسه افزایش سرعت اینترنتم اقدام کنم.صاحبخانه ام ایران نیست .باید چیکار کنم؟
١٥/٠٧/٩٣
مشترك گرامي با سلام درصورتيكه اجاره نامه داشته باشيد از آن طريق و باكارتملي به مركز مراجعه ويا با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگيريد. ارتباط مردمی
4421
3SX9861Z
طاهریترافیک شبانه رایگان کمپین تابستانی
من از اینترنت کمپین تابستانه سرعت 2m استفاده میکنم که ترافیک شبانه به اون تعلق میگیرد. تمام دانلود هامو در ساعت 1 تا 7 در موقعه ترافیک شبانه میزارم ولی دو روز نشد که اس ام اس اومد که حجم شما تمام شده واقعا برای ترافیک شبانه رایگان بخوان پول بگیرن منصفانه نیست و عدالتی وجود نداره . و همچنین در ساعت اطلاعات درستی از مصرف حجم نمیدهد مثلا 200 مگ دانلود کنی 400 مگ تو سایت میزنه و همچنین هر 24 ساعت اطلاعات اپدیت میشود اطلاعات سایت در صورتی که باید هر 2 دقیقه یکبار اپدیت بشه و در سایت ساعات شروع دانلود و پایان دانلود درست نمیزنه مثلا من ساعت 1 تا 7 صبح دانلود کردم تو ساعت زده از ساعت 10 صبح شروع شده و 2:30 تموم شده واقعا من موندم این چه وضعی و چرا مسیولین رسیدگی نمیکنن خیلی ها مثل من این مشکلاتو دارن لطفا رسیدگی کنید با تشکر طاهری
١٥/٠٧/٩٣
مشترك گرامي با سلام طي پيگيري به عمل آمده در صورتيكه هزينه دانلود ثبت شده باشد در قبض دوره بعد بستانكار خواهيد شد. ارتباط مردمی
4420
W391PHY1
محبیرانژه
سلام خسته نباشید. من حدود یک ماه پیش توسط آسیاتک ثبت نام ADSL کردم ولی تا الان اینترنت وصل نشده. هر بار که زنگ میزنم میگن هنوز خط ثابت توسط مخابرات رانژه نشده و چون مرکز مخابراتی مالک اشتر تهران محدودیت پورت داره چند روز طول میکشه تا وصل بشه. این در حالی هست که توی سایتشون نوشتن که مالک اشتر محدودیت نداره قبل از ثبت نام هم از کارشناسشون پرسیدم گفت محدودیت نداره. هر بار همین رو میگن الان 1 ماه شده که هنوز اینترنت ما وصل نشده. لطف کنید این رو پیگیری کنید شماره خط رو هم در کادر پایین نوشتم.
١٥/٠٧/٩٣
با مشترک تماس.راهنمایی ومشکل حل شد.ارتباط مردمی
4416
74BCZK1W
صحاف
سلام من سرعت اینترنتم پایین اومده مثل اولا نیست لطفا سرعت واقعی رو ارایه بدین
١٤/٠٧/٩٣
مشترک گرامی باسلام پشتیبانی ADSL در حيطه كاري ما نمي باشد لطفا با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4414
DGND1918
نوریحجم ترافیک
با عرض سلام و خسته نباشید چرا حجم استفاده شده از اینترنت بیشتر نشان داده میشود مثلا یک فایل که 100 مگ حجم داره رو وقتی من دانلود میکنم در حساب من 200 مگ منظور میکنه اخه این چجور بی عدالتی هست و سریعا حجم ترافیک من تمام میشود .لطفا هرچه سریع تر رسیدگی کنید.متشکرم
١٤/٠٧/٩٣
مشترک گرامی باسلام پشتیبانی ADSL در حيطه كاري ما نمي باشد لطفا با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4408
VZYR86W3
آسمانی
میخواهم سرعت خط اینترنتم رو کم یا زیاد کنم با 2020 تماس گرفتم گفتند باید بری تو سایت tct ولی تو سایت نتونستم کاری کنم. لطفا پیگیری
١٢/٠٧/٩٣
مشترک گرامی باسلام لطفا برای اطلاعات بیشتر باواحد فروش و پشتیبانی وفنی ADSL با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4405
S3T2PZKB
آزادیپیگیری افت کیفیت سرویس
سلام. حدود سه هفته است از خدمات adsl استفاده میکنم . طی ده روز اخیر کیفیت سرویس به شدت افت کرده . مراتب چندین بار به 2020 اعلام گردیده . پیشنهادات کارشناسان مربوط اعمال گردید . مسیر داخل ساختمانی کنترل مجدد گردید . روز جمعه علت بروز اخلال در سطح شبکه اعلام گردید و قرار بر رفع آن تا روز شنبه اعلام گردید . کیفیت سرویس و سرعت بسیار پایین غیر قابل استفاده همچنان ادامه دارد . کیفیت سرعت در ساعاتی از روز جمعه بسیار مطلوب بوده است . لطفا جهت حل مشکل راهنمایی و اقدام مقتضی را اعمال فرمایید. شماره adsl : 88467612 همراه : 09122092901
١٢/٠٧/٩٣
مشترک گرامی باسلام لطفا برای اطلاعات بیشتر باواحد فروش و پشتیبانی وفنی ADSL با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4403
21TS3PYT
میرزاییمحاسبه بالای حجم مصرف شده
با سلام-اینترنت حجمی با ترافیک 5 گیگا و سرعت 1 مگ دارم وقتی فیلمی به حجم مثلا 700 مگابایت را دانلود میکنم بعد از دیدن ریز صورتحساب در ان روز میبینم که حجم دانلود شده بالای یک و نیم گیگ است در صورتی که من در ان روز فقط یک فیلم 700 مگابایتی را بیشتر دانلود نکردم و استفاده دیگری نکرده ام .همیشه صورتحسابی که میبینم این طور است .لطفا بگویید چرا؟ این طوری من باید حجم هر فیلم را در 2 ضرب کنم تا بتوانم حساب مصرف حجمی ام را داشته باشم که این صحیح نیست.لطفا رسیدگی نمایید.
١٢/٠٧/٩٣
مشترک گرامی باسلام لطفا برای اطلاعات بیشتر باواحد فروش و پشتیبانی وفنی ADSL با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4402
2EBTXCJ4
نوروزیشبانه رایگان؟!
با سلام سرویس اینترنت شبانه رایگان اصلا وجود داره حجم من که با گفته های شما 1 گیگ به باد رفت لطفا سرویس رایگان رو پیگیری کنید.
١٢/٠٧/٩٣
مشترک گرامی باسلام طبق پيگيري هاي يعمل آمده از واحد مربوطه اعلام شد كه در صورتيكه كمپين تابستانه شاملتان شود از دوره بعد برايتان ترافيك شبانه رايگان در نظر گرفته خواهد شد.لطفا برای اطلاعات بیشتر باواحد فروش و پشتیبانی وفنی ADSL با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4401
143G8Z6M
حبیبیوصل نشدن Adsl
با درود خدمت شما من 1 هفته پیش درخواست Adsl کردم از مخابرات شهید فهمیده کرج ولی هنوز وصل نشده . مراجعه کردم به مخابرات ولی جوابی که شنیدم این بود که حدودا یک الی یک ماه و نیم طول میکشه تا وصل بشه . خواهشا زودتر رفع مشکل کنید. و زمانی که طول میکشه تا Adsl من وصل بشه رو اعلام کنید خواهشا نگید که 1 ماه چون من الان 4 الی 5 ماه هستش پیگیر این موضوع adsl هستم. شماره تلفن رو هم براتون فرستادم خواهشا پیگیری کنید. میدونم که جوابتون این هستش که تجهیزات ندارین و بزودی رفع مشکل میکنید ولی این بزودی زمان اش چقدر هستش. ممنون اگه جواب بدید.
١٢/٠٧/٩٣
مشترك گرامي با سلام در برخي مناطق امكانات كم مي با شد بزودي در برنامه هاي آتي امكانات فراهم شده ومشكل حل خواهد شد .ارتباط مردمي
4400
XM6RN1TJ
bahariحجم مانده
سلام و خسته نباشید میخواستم ببینم میشه مثل سرویس شرکت های خصوصی ، خحم مانده ی اینترنت خودم را و ببینم که چقدر مونده ؟؟؟؟؟
١٢/٠٧/٩٣
مشترک گرمی با سلام لطفا از طریق سایت TCT.IR وارد قسمت ADSL شده وگزینه صورتحساب را انتخاب کنید.ارتباط مردمی
4399
398B32BW
قاسمیانکمپین تابستانه
باسلام خدمت عزیزان که دراین موردفعالیت دارند پیرو سوال اقای عبدوس خواهشا سرویس تفکیک شبانه ویاتمامی کاربران این طرح تابستانه طوری دسته بندی کنید که درشب این سیستم که کنتور میندازه ازساعت1شب الی7صبح بطوراتوماتیک غیرفعال بشه یعنی محاسبی صورت نگیره وازساعت7صبح به بعدفعال بشه لطفا این مشکل سریعا .خواهشاوهرجمله ای که ممکنه حل کنیدتاازکاروزندگی نیوفتیم بریم مخابرات بدنبال این مشکل تا حل بشه کجا دنیابه اینصورت سرویس میدن درضمن درساعت مذکور1تا7صبح افت شدیدسرعت وجودداره که خودتان به این امرواقفید منتظرراه حل شما هستیم میترسیم استفاده کنیم به جای سرکارومشکلات رفتن یک مشکل هم به مشکلاتمون اضافه یشه مشکل تمامی عزیزان کمپین تابستانه میباشدباتشکروخسته نباشید.
١٢/٠٧/٩٣
مشترک گرمی با سلام از واحد مربوطه پيگيري شد از دوره بعد اعمال خواهد شد .ارتباط مردمی
4398
J7ZDBP1K
علابیکیعدم رعایت دانلود شبانه رایگان در قرارداد کمپین تابستانه
سلام مقرر بود از 1 الی 7 بامداد رایگان باشد اما امروز پیامک شما رسید که حجم مصرفی تمام شده درحالیکه مصرف اینجانب فقط شبانه بوده است من باید به کجا شکایت کنم تا رسیدگی گردد هم اکنون مشترک مرکز شهید نظری هستم منتظر تماس شما هستم متشکرم
١٢/٠٧/٩٣
مشترک گرمی با سلام به واحد مربوطه اعلام شد درحال پيگيري مي باشد در ضمن موضوع را با سامانه ٢٠٢٠ اطلاع دهيد .ارتباط مردمی
4397
9D8AGGVZ
نصیر
با سلام در مورد نحوه محاسبه میزان حجم مصرف شده در تاریخ 31 شهریور و اول مهر اشتباهی از طرف سستم شما صورت گرفته و ظاهرا ساعت سیستم شما که باید یکساعت عقب بازگردد ( تغییر فصل) این اتفاق آن موقع نیفتاده ، لذا خواهشمندست رسیدگی فرمایید ....مشترک مرکز پاسداران
١٢/٠٧/٩٣
مشترك گرامي با سلام واحد مربوطه در حال بررسي جهت رفع مشكل مي باشد.ارتباط مردمي
4392
4S14H6B2
پارسیانآی پی استاتیک
با سلام احتراما بفرمایید با گرفتن سرویس اینترنتی adsl می توانیم درخواست آی پی استاتیک نیز از شما داشته باشیم و تهیه کنیم؟
١٢/٠٧/٩٣
مشترك گرامي با سلام در حال حاضر اي پي آسياتك از مخابرات ارايه نمي شود. ارتباط مردمی
4391
A34T7K25
شرفیه
سلام میخواستم ببینم کی بلاخره سرعت اینترنت ثابت میشه
١٢/٠٧/٩٣
مشترک گرامی باسلام پشتیبانی ADSL در حيطه كاري ما نمي باشد لطفا با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4390
9X4BBXZ8
امین زادهقطعی مکرر ADSL
با سلام ضمن عرض خدا قوت حدود یکماه است که سرویس ADSLبه شماره 02166041673 در اکثر اوقات شبانه روز قطع و وصل می شود در صورت امکان نسبت به رفع عیب اقدام فرمائید
١٢/٠٧/٩٣
مشترک گرامی باسلام لطفا برای اطلاعات بیشتر باواحد فروش و پشتیبانی وفنی ADSL با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4388
XX21W385
تمیمینبود آی پی در منطقه
در منطقه قوهه شهرستان پاکدشت به دلیل نبود آی پی مدت هاست که سرویس فروخته نمی شود
١٢/٠٧/٩٣
مشترك گرامي با سلام در حال اي پي آسيا تك مخابرات ارايه نمي كند.ارتباط مردمي
4387
APDV5P28
عبدوسمشکلات طرح تابستانه
با سلام حدود یک ماه پیش برای اینترنت طرح تابستانه ثبت نام کردم با دانلود شبانه رایگان که پس از یک ماه مشاهده کردم متاسفانه همه دانلود شبانه را به عنوان حجم اضافه محاسبه کرده و هزینه آن را دریافت کردند پس از بررسی بسیار (2020 ، 190 ، 8787 و امور مشترکین)جوابی درست حسابی نگرفتم فقط منو پاس می دادند به همدیگر .تا اینکه پس از مراجعه زیاد به امور مشترکین مرکز مخابراتی مسئول مرکز با تماس با همکاران متوجه شد بر خلاف تبلیغات گسترده هنوز سیستم تفکیک شبانه از روزانه وجود ندارد ...!!!! و قول دادن که این مبلغ اضافه بصورت بستانکار در قبض بعدی یا بعدی یا بعدیش!! یا.... لحاظ شود. چند تا سوال داشتم : 1- این سیستم تفکیک کی قراره نصب و راه اندازی شود؟ 2- و چگونه کاربران از راه اندازی آن خبردار بشوند ؟ 3- چرا پس از مشخص شدن این مشکل همکاران خود را مطلع نمیکنید که جوابگوی مردم باشند ؟ 4 - یک مرکز یا شماره اعلام کنید که جوابگو باشد (واقعا جوابگو باشد)؟
١٢/٠٧/٩٣
مشترك گرامي با سلام طي پيگيري ها مشخص گرديد كه در دوره بعدي مشتركيني كه شامل كمپين تابستانه مي شدند بعنوان بستانكار خواهند بود.وواحد مربوطه در حال بررسي جهت رفع مشكل مي باشد.ارتباط مردمي
4385
BY72D3C6
منظورالاجدادتوسعه مرکز مخابرات شهیدبهشتی ناحیه ۸
چندین سال است که درناحیه تحت پوشش مرکز مخابرات شهیدبهشتی ساکن هستم این مرکز بدون اطلاع شماره تلفن اینجانب راعوض کرده وخط بنده را به یک خط بلا استفاده تبدیل کرده. adsl که پشتیبانی نمیشه شبکه هوشمند که دیگر پیش کش من چیکار باید بکنم با این خدمات ناقص ،لنگه اینترنت هستم کمرم شکست از هزینه های سرسام آور وایمکس تورو بخدا یه فکری برای این مرکز عقب مونده بکنید
١٢/٠٧/٩٣
مشترك گرامي با سلام واحد مربوطه در حال بررسي جهت رفع مشكل مي باشد.ارتباط مردمي
4382
XCR9AHY6
میرفضل الهمحاسبه میزان مصرف ماهانه اینترنت
با سلام. من واقعا نحوه ی محاسبه ی میزان مصرف اینترنت ماهانه رو نفهمیدم. من از تاریخ 7/1 تا 7/3 مصرف چندانی نداشتم . ولی برای من 687 مگابایت مصرف ثبت شده است . وقتی گزارش کارکرد گرفتم دیدم این میزان مصرف مربوط به 6/30 می باشد که هیچ ربطی به برج 7 ندارد. اگر مبنای محاسبه ی مصرف اینترنت یکم هر ماه است چرا مصرف شهریور ماه در مهر ماه محاسبه شده؟
١٢/٠٧/٩٣
مشترك گرامي با سلام واحد مربوطه در حال بررسي جهت رفع مشكل مي باشد.ارتباط مردمي
4381
WG92HVF4
نوروزینداشتن سرعت
الان 4 روز از راه اندازی اینترنتم میگذره با پهنای باند 1024 سرعت بسیار پایین سرعت دانلود رو 4 کیلو بایته چند بار با 2020 تماس گرفتم ولی هنوز درست نشده لطفا خواهشن پیگیری کنید دیگه خسته شدم انقدر زنگ زدم اگه لازم هست کارشناس بفرستین
١٢/٠٧/٩٣
مشترک گرامی باسلام لطفا برای اطلاعات بیشتر باواحد فروش و پشتیبانی وفنی ADSL با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4375
B84ZGYN4
نوروزیسرعت بسیار پایین
سلام 2 روزه اینترنت 1 مگ گرفتم ولی سرعت بسیار پایین حتی از دیال آپ هم کمتر این یعنی چی؟؟؟؟؟!!!!!!
١٢/٠٧/٩٣
مشترک گرامی باسلام پشتیبانی ADSL در حيطه كاري ما نمي باشد لطفا با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4374
HS2J391G
جانیکمپین تابستانه
با سلام وخسته نباشید من در ابتدا طرح نا محدود (512) داشتم بعد طرح تابستانه گرفتم طوری که به ما گفتند شبها (7-1) رایگان است ولی برای من این ماه 80.000 تومان هزینه اینترنتم شده در حالی که روزها زیاد استفاده نداشتم ازتون خواهش میکنم رسیدگی کنید ممنون
١٢/٠٧/٩٣
مشترک گرامی باسلام در دوره بعد شما بستانكار خواهيد شد يعني در قبض دوره بعد حساب مي شود. ارتباط مردمی
4372
GXE8AVUW
اشکانی ماویقطع شدن مکرر اینترنت
باسلام واحترام . مودم اینترنت منزل ما مدتیست که چراغش قرمز میشه و قطع میشه چند روز پیش کارشناس مخابرات اومد درستش کرد و مبلغ شانزده هزار تومن گرفت ، ولی از دیروز دوباره هر دو ساعت یه بار چراغ مودم قرمز میشه و اینترنت هم قطع میشه و بعد نیم ساعت دوباره وصل میشه خواستم بدونم اگه دوباره کارشناس مخابرات بخواد بیاد دوباره باید شانزده هزار تومن پرداخت کنم ؟ لطفا رسیدگی کنید باتشکر از زحمات شما .
٠٦/٠٧/٩٣
مشترک گرامی باسلام پشتیبانی ADSL در حيطه كاري ما نمي باشد لطفا با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4371
42P3Z6JK
ِDaniنتقال سرویس ADSL
با سلام وعرض خسته نباشید,,,من حدود 3 الی 4 سالی هستش که مشترک ADSL مخابرات هستم,,,میخواستم بدونم که آیا امکان انتقال سرویس ADSL بنده به (شرکت های خصوصی و متفرقه) وجود دارد؟ لطفا راهنمایی کنید. با تشکر.
٠٦/٠٧/٩٣
مشترك گرامي با سلام ابتدا می بایست انصراف ای دی اس ال رااز شرکت مخابرات بدهید وبعد از قطع شدن درخواست خود را به شرکت های خصوصی ارایه کنید شایان ذکر است شرکت خصوصی امکان ارایه سرویس به خط شما را نداشته باشدلطفا قبل از هر اقدامی استعلام کنید.ارتباط مردمي
4370
PYXKYANS
پرویزیترافیک اینترنت
سلام خسته نباشید!من adsl دارم،با ترافیک ماهانه 5 گیگ،میخواستم بدونم اگه این حجم زودتر از یک ماه تموم بشه باز هم اینترنتم کار میکنه؟یا نه باید صبر کنم تا ماه بعد؟! و اگه اینترنت بعد تموم شدن حجم داشته باشم ،هزینش به صورت آزاد حساب میشه و با قبض تلفن حساب میشه؟ با تشکر
٠٦/٠٧/٩٣
مشترك گرامي با سلام ذر صورتي كه از اي دي اس ال محدود استفاده مي كنيد زماني كه حجم شما به اتمام برسد از ١تا٥ گيگ.هر گيگ ٣٦٠٠ تومان. ٥ تا١٠ گيگ.هر گيگ ٢٦٠٠ تومان واز ١٠گيگ به بالا . هرگيگ ١٦٠٠ تومان مي باشد.ارتباط مردمي
4368
4E1R2528
فاتحیسوال
سلام چطوری بعد از اتمام حجم یا مدت زمان اینترنت بدون مراجعه به مخابرات یا دفاتر خدماتی از طریق سایت آن را شارژ کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
٠٦/٠٧/٩٣
مشترك گرامي با سلام در صورتي كه مشترك مخابرات استان تهران هستيد نياري به مراجعه نيست وبعد از اتمام حجم شما مي توانيد همچنان استفاده كنيد وهزينه برروي قبض تلفن اعمال مي شود .ارتباط مردمي
4367
78VZK184
صفری
سلام . بیش از چها ماه است که درخواست اینترنت کرده ام ولی متاسفانه مرکر سیدالشهدا می گوید پورت خالی نداریم ، اگر پورت خالی ندارید چرا پس پشت قبض تلفن تبلیغ می کنید ؟ در ضمن از طریق 2020 نیز ثبت نام کرده ام ولی شماره پیگیری خود را فراموش کرده ام و نمیتوانم از طریق پرتال مخابرات پیگیری کنم . خواهشا مساعدت فرمائید . شماره اینترنت در خواستی : 55744835 شماره همراه : 09194031344
٠٦/٠٧/٩٣
مشترك گرامي با سلام شماره پيگيري تلفن تان مي باشد براي اطلاعات بيشتر با سامانه ٢٠٢٠ تماس تا بيشتر راهنمايي شويد .ارتباط مردمي
4366
XT4ZY3J7
فروتندرخواست ADSL از مرکز مخابرات شهید کرمی
با سلام، من 3 ماه است که از مرکز مخابراتی شهید کرمی درخواست ADSL کرده ام ولی هنوز وصل نکردند و وقتی زنگ میزنم یا میروم مخابرات می گویند پورت خالی نداریم، شرکت های ارائه دهنده ی سرویس adsl هم ثبت نام کردم ولی بعد از مدتی که زنگ زدم گفتند مرکز مخابراتی شهید کرمی پورت ندارد، لطفا مشکل مرکز مخابرات شهید کرمی را حل کنید.
٠٦/٠٧/٩٣
مشترک گرامی باسلام پشتیبانی ADSL در حيطه كاري ما نمي باشد لطفا با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4365
AN8K28B6
حسنیعدم ارائه سرویس
با سلام و احترام به استحضار میرساند خط تلفن اینجانب در حوزه مرکز مخابراتی عرب سرخی می باشد. پس از اقدام جهت دریافت adsl از شرکت های خصوصی اعلام گردید که با توجه به آنکه خط تلفن بر روی بستر فیبر نوری قرار دارد امکان ارائه سرویس وجود ندارد. پس از مراجعه به مرکز مخابراتی اعلام گردید که تنها امکان ارائه adsl شرکت مخابرات و ان هم با حداکثر سرعت 512 میسر، و همچنین با توجه به پر بودن پورتها ابتدا باید نام نویسی کرد و تا زمان نامعلومی در صف انتظار باقی ماند. حال سوال اینجاست که چرا بستر فیبر نوری سرعت پایینتری نسبت به خطوط معمولی دارد؟ و همچنین مشترکین این محدوده چطور باید از adsl استفاده نمایند؟
٠٦/٠٧/٩٣
با مشترک تماس.راهنمایی ومشکل حل شد.ارتباط مردمی
4364
3G5AT682
طیادیارایه سرئیس اینترنت
با سلام و خسته نباشید.ایا در مرکز شهید بهشتی اسلامشهر خدمات اینترنت پر سرعت ارایه میشود؟ من حدود یک هفته در سایت مخابرات برای استفاده از این سرویس اقدام و ثبت نام کرده ام ولی تا کنون هیچ اقدامی جهت نصب و راه اندازی با بنده تماس گرفته نشده است....حداقل چه مدت جهت رسیدگی به درخواست ها برای راه هاندازی سرویس از سوی مخابرات بطول خواهد انجامید.؟ با تشکر
٠٦/٠٧/٩٣
مشترک گرامی باسلام لطفا برای اطلاعات بیشتر باواحد فروش و پشتیبانی وفنی ADSL با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4363
B3U7J35M
marufi
ایا با تعویض ویندوز تنضیمات مودم از بین میرود
٠٦/٠٧/٩٣
مشترك گرامي با سلام خير. ارتباط مردمی
4360
1WVKM93T
خمیدهسرویس adsl
با سلام احتراما در تاریخ 93.6.12 برای سرویس adsl ثبت نام کردم تا کنون نصب و راه اندازی نشده !! هر بار که با مخابرات تماس میگیرم یک جواب به بنده می دهند . شماره درخواست 93064399832 میباشد . خواهشمندم در صورت امکان هر چه سریع تر جهت رفع موانع اقدام مقتضی صورت گیرد . با تقدیم احترام حسین خمیده 93.06.31
٠٦/٠٧/٩٣
مشترك گرامي با سلام درصورت فراهم شدن امكانات.مطمناً درخواست شما انچام خواهد شد.ارتباط مردمی
4358
W98846NB
شکوهکم فروشی adsl
اینترنت پرسرعت با حجم محدود 5g از مخابرات گرفتم.ولی توی پنل کاربریم همیشه حجم دانلودم رو 5 برابر محاسبه میکنه...این چه وضعشه.؟ بطور مثال حجم فایل اپدیت ویندوز رو 400 مگ میزنه ...ولی پس از اتمام دانلود میبینم که نزدیک به 2000 مگ محاسبه کردید..!!! بارها و بارها امتحان کردم.بطور حضوری هم رفتم مخابرات دیدم تعداد زیادی از مردم همین مشکل و دارن...(مرکز توحید) مسئولشم با خیال راحت به همه فرم شکایت میده پر کنن!!! ... جالبه که حتی روزهای 5 شنبه و جمعه هم که تعطیل هستیم و کسی حضور نداره واسه استفاده از نت...(فقط مودم تو برقه)...بازم حجم دانلود محاسبه میشه....اخه این چه وضعشه؟
٠٦/٠٧/٩٣
مشترك گرامي با سلام واحد مربوطه در حال بررسي جهت رفع مشكل مي باشد.ارتباط مردمي
4356
FDR9W38P
هاشمینام کاربری و رمز عبور ADSL
با سلام متاسفانه نام کاربری و رمز عبور ADSL ام رو گم کردم . امکانش هست به صورت آنلاین بتونم دوباره بگیرم؟ 26125284
٠١/٠٧/٩٣
مشترك گرامي با سلام براي دريافت كاربري ورمز عبور مي بايست با همان تلفن از سامانه ٢٠٢٠ اقدام كنند .ارتباط مردمي
4355
NW97FE7B
قاسمیانکمپین تابستانه
باسلام خدمت مدیران محترم باکمال احترام بایدبگم اینکه نمیشیه سرویسی ارایه بدیدوهمه عزیزان دریافت کنندبه امیداینکه دانلودشبانه رایگان داره ودسته اخرازحجم دانلودی کم بشه درصورتی بایدطوری باشه کسانی طرح تابستانه دارن درزمان1تا7صببح به هیچ وجه محاسبه نشه نه اینکه طرحی ارایه بدیدکه وقتی ارکارمندان ثبت نا ماینترنت پرسرعت سوال میشه میگن به ماهم گفتن رایگان درصورتی که وقتی عزیزان مخابرات با دودلی این حرف میزنندچه انتظاری ازما مردم داریدطوری که هزینه بدیم ونفهمیم چه طوری وبااین شک عزیزان مخابرات بااین همه تبلیغ تکلیف دوستانی که طرح تابستانه ثبت نام کردن به امیدهمین امتیازنه چندان قوی باترس ازاینکه نه مبالغی انچنانی بیادوقدرت پرداخت نباشه خواهشا ما استفاده کنندگان باجملات درحیطه مانیست با2020تماس بگیرد اخرهم نتیجه نگیرد سرکارنذاریداین دقدقه همه کاربران لطفا شفاف پاسخگوباشیددرغیراینصورت چه کسی پاسخگو باتشکر.
٠١/٠٧/٩٣
مشترك گرامي با سلام طي بررسي هاي اخير مشخص گرديد براي برخي از مشتركين هزينه ثبت شده است لذا به همين دليل قرار است در قبض دوره بعد مشتركاني كه اضافه ثبت شده بعنوان بستانكار تلقي شوند .ارتباط مردمي
4354
Y7U8PXMX
صدقیانتقال سرویس ADSL
با سلام. آیا امکان انتقال سرویس ADSL به خط دیگری وجود دارد یا خیر؟ لطفا راهنمایی کنید.
٠١/٠٧/٩٣
مشترك گرامي با سلام ابتداADSL شركت هاي متفرقه را قطع كرده و سپس اقدام به درخواست از شركت مخابرات نماييد. ارتباط مردمی
4352
7R3SA99U
ابراهیمیعدم رسیدگی به برقراری اتصال ADSL
با سلام وخسته نباشید حدودا در تاریخ 39/6/9 ثبت نام ایترنتی ADSL با شماره پیگیری 93064303965 انچام دادم و 3روز کاری بعد به دلیل عدم پیگیری با شماره 2020 تماس گرفتم و همکاران ثبت نام دوباره به صورت تلفنی انجام داداند و باز هم نزدیک به 4 روز منتظر ماندم که تماس گرفتند وگفتند چند روز دیگر برای هماهنگی نصب مودم با شما تماس می گیریم و در داخل سایت هم وضعیت در مرحله ی *واگذاری خطوط* قرار داشت تماس برای هماهنگی نصب مودم انجام نشد که تقریبا بعد از چند روز برای چندمین بار با 2020 تماس گرفتم و گفتند پیگیری می کنند و در سایت هم وضعیت را *آرشیو شده* قرار دادند یعنی همان مرحله اول مجبور شدمبه مرکز مخابراتی شهید بهشتی به صورت حضوری اقدام نماییم که آنجا گفتند پیش شماره های 8814 مشکل فنی دارد وقتی که مدت زمان این مشکل را جویا شدم گفتند زمان خاصی ندارد!دیگر از تاریخ 93/6/23 که به مرکز مخابراتی مراجعه کردم هیچ اقدامی انجام نشده است! خواهشمند هستم پیگیری نمایید شماره تلفن ثبت نام شده:88148654
٠١/٠٧/٩٣
مشترك گرامي با سلام واحد مربوطه در حال بررسي جهت رفع مشكل مي باشد.ارتباط مردمي
4350
9P4N15W4
حاجی اسماعیلیدریافت ADSL
با سلام من در حال حاضر اینترنت شرکت شاتل رو دارم .اما میخواهم از مخابرات ADSL بگیرم . اما موقع ثبت نام اینترنتی اجازه ثبت نام نمیدهد. حال باید چکارکنم؟
٠١/٠٧/٩٣
مشترك گرامي با سلام ابتداADSL شركت هاي متفرقه را قطع كرده و سپس اقدام به درخواست از شركت مخابرات نماييد. ارتباط مردمی
4347
NB566B2R
خطیبیدرخواست برگردانده شدن هزینه سه ماه گذشته ADSL
بنده الان سه ماهه اینترنتم یا قط بوده یا کندی سرعت شدید داشتم 50 بارم به2020زنگ زدم اعلام خرابی کردم کسی رسیدگی نکرده طی این سه ماه گذشته هزینه ی که پرداخت کردم از اینترنتم نتوانسته ام استفاده کنم همیشه یا اینترنتم قط بوده یا کندی شدید سرعت داشتم به طوری که سرعت دانلودم 10 بوده در حالی که باید بین 100تا 120 باشد مسعول محترم لطفا به داد بنده برسید هر کجا هم رفتم کسی پاسخگو نیست
٣١/٠٦/٩٣
مشترك گرامي با سلام واحد مربوطه در حال بررسي جهت رفع مشكل مي باشد.ارتباط مردمي
4345
XNX95NN9
heydaridns
با سلام. از دیروز تا حالا اینترنت من هر 2 دقیقه 2 دقیقه قطع میشه و به صورت خودکار وصل میشه!!! خواستم دی ان اس های شرکت مخابرات رو به صورت دستی بدم اما نمیدونم چیه!! اگه میشه دی ان اس های تهران رو بهم بدید. با تشکر (Preffered dns server)
٣١/٠٦/٩٣
مشترک گرامی باسلام پشتیبانی ADSL در حيطه كاري ما نمي باشد لطفا با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4344
484K3XR3
حسینیسرعت خیلی پایین اینترنت 512
با سلام بنده چند بار درخواست رسیدگی سرعت اینترنتو دادم اما حتی یکبار هم رسیدگی نشد،با 2020 هم چند بار تماس گرفتم که اصلا توجهی نکردند! چند بار تستی هم که هر روز از سرعت اینترنت 512 میگیرم چیزی بین 20 الی 30 کیلوبایته سرعتو نشون میده از 64 کیلوبایت، در صورتی که بجز خودم هیچ کسی از اینترنت استفاده نمیکنه! در پایین هم آخرین نتایج تستو که از سایت Speedtest گرفتم میتونید در عکس زیر مشاهده کنید. http://upload7.ir/imgs/2014-09/64523860017676505104.png لطفا رسیدگی کنید، با تشکر
٣١/٠٦/٩٣
مشترک گرامی باسلام پشتیبانی ADSL در حيطه كاري ما نمي باشد لطفا با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4343
XF15YE24
Oroujiفيبر نوري
با سلام بعد از خريد خط جديد و درخواست اينترنت از مخابرات، اعلام شد که فعلا پورت خالي ندارند بعد از آن اقدام به خريد اينترنت از يک شرکت اينترنتي کردم که در مراحل نصب به علت کابل برگردان در مخابرات شهيد توکلي خط ما فيبر نوري شد (غير از مخابرات نميتوان از جاي ديگر اينترنت تهيه کرد) حالا چون قبلا درخواست اينترنت را در سايت و سامانه 2020 دادم امکان درخواست مجدد ندارم. تلفن 44543873
٣١/٠٦/٩٣
با مشترک تماس.راهنمایی ومشکل حل شد.ارتباط مردمی
4341
V3W9BR5B
ن
سلام آيا مشكل شبانه طرح تابستانه حل ميشود؟ چون ميخوام 2 مگ بگيرم كه شبانه رايگان بده. ولي اگر بدونم كه اين طرح تابستانه شبانه رايگانش برقرار نميشه، برم 512 نا محدود بگيرم خيلي ممنونم ميشم اگر منو راهنمايي كنيد
٣١/٠٦/٩٣
مشترك گرامي با سلام طرح تابستانه شامل ترافيك شبانه رايگان مي باشد ومختص محصولات ستاره دار باقيمت(١٤٠٠٠٠)ريال وبالاتر مي باشد. ارتباط مردمی
4335
7HYR2171
باقرینحوه محاسبه ترافیک حجمی
باسلام اولا چرا سایت کارکرد adsl دیر به دیر آپ دیت میشودیعنی من اگرالان سایتو چک کنم کارکرد روز قبل رو میتونم ببینم ! وعملا نمیتونم مصرفم را مدیریت کنم و این به ضرر مشتریه درحالیکه درشرکتهای دیگه مثل داتک و... این تاخیر 2 دقیقه است نه 24 ساعت ! سوال بعدی اینکه آیا کنتور کارکرد درسته ؟ چون طبق عکس ارسالی در ردیف دوم در مدت 42 ثانیه 378 مگا بایت دانلود شده واین غیر ممکنه ! !
٣١/٠٦/٩٣
مشترک گرامی باسلام پشتیبانی ADSL در حيطه كاري ما نمي باشد لطفا با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4334
JJFC8BMJ
عباسی نعیمیای دی اس ال
با عرض سلامو خسته نباشید..میخواستم بدونم آیا میشه adslرو به طور موقت قط کرد؟ باتشکر.
٣١/٠٦/٩٣
مشترک گرامی باسلام درصورتيكه درخواست انصراف بدهيد ممكن است مركز فاقد امكانات باشد و نتوانيد دوباره درخواست دايري اي دي اس ال بدهيد .ارتباط مردمی
4333
D88E259T
مرتضوی نصیریکاربر
سرویس adsl دارم بیشتر از 3 ساعت منتظر موندم که بگم برد wifi تا 3 متر بیشتر نیست و سرعت هم خیلی پائینه. در صورتی که میتونم شبکه 3 تا خونه اونطرف ترو ببینم. اگه شما موفق شدید با یکی از مسئولین مشکلتونو بگید منم موفق شدم با یکی از اپراتورا صحبت کنم!!! حالا خودتون حساب کنید. هم هزینه اینترنت و هم هزینه اشغالی خط و مهم تر از همه اعصاب داغون.
٣١/٠٦/٩٣
مشترک گرامی باسلام پشتیبانی ADSL در حيطه كاري ما نمي باشد لطفا با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4331
9V6683XA
نوریکمپین تابستانه
از کمپین تابستانه استفاده میکنم سرعت 2مگ و حجم 10گیگ پس چرا بین ساعات 1تا 7 از حجم ترافیک من کاسته شده است؟؟؟
٣١/٠٦/٩٣
مشترک گرامی باسلام در دوره بعد شما بستانكار خواهيد شد وضمنا به واحد مربوطه ارجاع داده شد .ارتباط مردمی
4330
WNV44B46
حسینی فردترافیک شبانه
سلام علیرغم پیگیری های بسیار از ۲۰۲۰ و سایت مخابرات و مرکز مخابراتی شهید جعفری همچنان ترافیک استفاده شده در ساعات شبانه در صورت حساب شهریور بنده لحاظ شده است در صورتیکه در هنگام خرید سرویس قول رایگان بودن دانلود شبانه سرویس ۲ مگابیت در ثانیه کمپین تابستانی داده شده بود. لطفا با اطلاع رسانی صحیح و پرهیز از شعارهای تبلیغاتی جهت فروش سرویس به درخواست بنده رسیدگی نمایید.
٣١/٠٦/٩٣
مشترک گرامی باسلام در دوره بعد شما بستانكار خواهيد شد وضمنا به واحد مربوطه ارجاع داده شد .ارتباط مردمی
4326
JGDBBB96
صفریپیگیری
سلام . بیش از چها ماه است که درخواست اینترنت کرده ام ولی متاسفانه مرکر سیدالشهدا می گوید پورت خالی نداریم ، اگر پورت خالی ندارید چرا پس پشت قبض تلفن تبلیغ می کنید ؟ در ضمن از طریق 2020 نیز ثبت نام کرده ام ولی شماره پیگیری خود را فراموش کرده ام و نمیتوانم از طریق پرتال مخابرات پیگیری کنم . خواهشا مساعدت فرمائید . شماره اینترنت در خواستی : 55744835 شماره همراه : 09194031344
٠١/٠٧/٩٣
مشترك گرامي با سلام در برخي مناطق امكانات كم مي با شد بزودي در برنامه هاي آتي امكانات فراهم شده ومشكل حل خواهد شد .ارتباط مردمي
4322
48BZPNRX
قره گوزلو
بنده درخواست دادم اما محدود پس چرا نامحدوده لطفا پیگیری کنید
٣١/٠٦/٩٣
مشترک گرامی باسلام پشتیبانی ADSL در حيطه كاري ما نمي باشد لطفا با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4321
M1X17G7X
شاکرمیکم فروشی
با سلام من پهنای باند اینرنت خود رو از 128 به 256 تغییر دادم، اما پهنای باندی که به من داده شده برابر با 160 است. زنگ زدم پشتیبانی، میگه که از نظر ما هیچ مشکلی نداره !!! جالب اینجاست که سرعت دانلود من با حالت 128 هیچ تغییری هم نکرده. الان من باید هزینه 256 رو بدم، اما با همون سرعت دانلود 128 کار کنم. آیا واقعا این مصداق کم فروشی نیست؟ مرکز مخابرات هم، ثارالله حصارک در کرج هست. الان من به کجا می‌تونم شکایت کنم؟
٣١/٠٦/٩٣
مشترك گرامي با سلام واحد مربوطه در حال بررسي جهت رفع مشكل مي باشد.ارتباط مردمي
4306
514BJAU6
احمديانسرعت خيلي پايين adsl
مدتي از سرعت اينترنت ١مگابايت استفاده مي كنيم ولي سرعت دانلود١ كيلو بايت هستش كجاي دنيا اينجوريه
٣٠/٠٦/٩٣
مشترک گرامی باسلام پشتیبانی ADSL در حيطه كاري ما نمي باشد لطفا با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4305
43Y473XV
مولاییپیگیری adsl
با سلام.من قبلا هم از طریق اینترنت هم از طریق تلفن ثبت نام adsl را انجام دادم و وعده ارایه مودم رایگان در طرح جشنواره اینترنت پرسرعت adsl هم به ما دادند.اما هیچ کد پیگیری نداریم چطور این کد را دریافت کنیم.مخابرات مراجعه کردیم ثبت نام را تایید کردند اما باز هم کد پیگیری ندادند.
٣٠/٠٦/٩٣
مشترك گرامي موضوع درحال پيگيري مي باشدلطفا براي اطلاعات بيشتر با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگيريد.ارتباط مردمي
4303
SPG9F7TY
باقریحجم مصرفی
برای اطلاع از گزارش کارکرد سرویس در پرتال مشترکین در ابتدای ورود بر فرض مثال حجم مصرفی را 5.1 گیگ نشان میدهد ولی در گزارش ریز کارکرد مجموع دريافت اطلاعات را 5.1 گیگ نشان میدهد و مجموع ارسال اطلاعات را 576 مگ نشان میدهد. حالا چگونه بایدحساب کنیم؟ ایا باید این دوعدد را جمع کنیم و یا همان حجم مصرفی اول را قبول داشته باشیم.
٣٠/٠٦/٩٣
مشترك گرامي با سلام در قسمت پرتال يك عددرانشان مي دهد كه مي بايست شش رقم آخر را حذف وبقيه نشاندهنده حجم باقيمانده مي باشد وبراي اطلاعات بيشتر لطفا با سامانه ٢٠٢٠ داخلي ١ را انتخاب كنيد . ارتباط مردمی
4300
3532RMS2
حیدریدرخواست adsl از مرکز مخابرات شهید کرمی
با سلام من به مدت 6 ماهه که بر هر شرکتی که سرویس adsl میدهد زنگ زدم و در اکثرا هم ثبت نام کرده ام ولی متاسفانه می گویند مخابرات پورت یا سرویس نداره در نهایت به خود مخابرات شهید کرمی هم مراجعه کردم ودر خواست adsl دادم وبعد از چند روز گفتند پورت خالی نداریم حالا تنها من این مشکل ندارم خیلی ها در این مرکز مخابرات این مشکل را دارند از مسئول مربوطه خواهشمندم که سریعا این مشکلات را حل کنند
٣٠/٠٦/٩٣
مشترك گرامي با سلام مركز فوق الذكر فاقد امكانات مي باشد درحال حاضر مي بايست منتظر فراهم شدن امكانات فني باشيد بزودي از محل توسعه براي رفع مشكل اقدام خواهد شد. ارتباط مردمی
4299
EF585Z43
جاویدانگرفتن اشتراک adsl
با سلام من قصد فعال کردن adsl را دارم خودم مودم دارم . تلفن ما کابل فیبر نوری است شما میتونید خدمات ارائه کنید؟؟؟؟؟ شهر قدس هستم
٣٠/٠٦/٩٣
مشترك گرامي با سلام لطفا در خواست خود را حضوري ويا به صورت تلفني به سامانه ٢٠٢٠ اعلام تادر صورت امكانات اقدام خواهد شد. ارتباط مردمی
4297
M344WM4A
روحیقطع سرویس adsl
لطفا سرویس adsl را قطع کنید.
٢٥/٠٦/٩٣
مشترک گرامی باسلام پشتیبانی ADSL در حيطه كاري ما نمي باشد لطفا با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4295
3CG76K1T
دوست محمدیسرعت پینگ
سلام من اینترنت 2 میگا بیت در ثانیه دارم که سرور های خارجی رو با 3000ms پینگ میکنم! سرعت دانلودم بعضا به کمتر از 10kbps میرسه...
٢٥/٠٦/٩٣
مشترک گرامی باسلام لطفا با سامانه ٢٠٢٠ پشتیبانی ADSL تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4294
4ZCZK4BV
معصومیدرخواست افزایش پهنای باند
با سلام من مشترک اینترنت پرسرعت با پهنای باند 128 هستم. قصد درخواست افزایش پهنای باند را دارم. آیا با کارت دانشجویی کارشناسی ارشد امکان ارائه چنین درخواستی وجود دارد؟ برای ارائه درخواست باید چطور اقدام کنم؟ لازم است حضوری مراجعه کنم یا اینترنتی درخواست خود را ثبت کنم؟ برای اقدام در این خصوص، آیا لازم است مالک خط یعنی پدرم هم حضور داشته باشند و ارائه درخواست افزایش پهنای باند از سوی ایشان صورت گیرد؟
٢٥/٠٦/٩٣
مشترک گرامی باسلام لطفا با سامانه ٢٠٢٠ پشتیبانی ADSL تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4292
5YNTJDH1
محمدیعدم تعمیر خرابی خط ای دی اس ال
از تاریخ 8/6/93 که خرابی خط 22575895 مخابرات پاسداران را اعلام نموده ام و تمام کارهایی که مربوط به بعد از خط مخابرات می باشد انجام داده ام و خرابی مربوط به سیم ورودی مخابرات می باشد متاسفانه هیچ کاری مخابرات پاسداران انجام نمی دهد حتی پیش معاونت منطقه رفته ام خواستار پیگیری فوری می باشم
٢٥/٠٦/٩٣
مشترك گرامي با سلام واحد مربوطه در حال بررسي جهت رفع مشكل مي باشد.ارتباط مردمي
4289
9N9K5UBN
صاد
مدتیه سرعت اینترنت به شدت کاهش پیدا کرده . متاسفانه هیچ مرجعی هم پاسخ درست در این زمینه نمیده . من خواهش که چه عرض کنم ، تمنا میکنم !!! به این موضوع رسیدگی کنید. این سرعت دیگه داره مارو به مرز دیوونگی میرسونه! 2828 و 2020 هم که زنگ میزنیم باید نیم ساعت در انتظار باشیم و آخر سر جواب سربالا میشنویم!
٢٥/٠٦/٩٣
مشترك گرامي با سلام موضوع مطرح شده به واحد مربوطه ارجاع داده شد . ارتباط مردمي
4288
HKV1PEVK
محبیرانژه
سلام خسته نباشید. من از طریق شرکت آسیاتک برای ADSL اقدام کردم ولی ظاهرا هنوز خط تلفن ما توسط مخابرات منطقه رانژه نشده. لطفا این رو پیگیری کنید
٢٥/٠٦/٩٣
مشترك گرامي با سلام در برخي مناطق امكانات كم مي با شد بزودي در برنامه هاي آتي امكانات فراهم شده ومشكل حل خواهد شد .ارتباط مردمي
4287
M38W7DMU
چایچی تبریزیعدم پاسخگویی
سلام چندین بار در خصوص سرعت خیلی پایین اینترنتم با 2020 تماس گرفتم ولی هیچ ترتیب اثری داده نشد متاسفانه البته ناگفته نماند هربار که با 2020 تماس گرفتم حدودا 30 الی 45 دقیقه ای زحمت کشیدن ما رو پشت خط نگه داشتن واقعا دیگه نمی دانم باید چه جوری پیگیری کنم خودمم دیگه خسته شدم همش تبلیغات قوی داریم متاسفانه ولی خدمات و پاسخگویی صفر
٢٥/٠٦/٩٣
مشترك گرامي با سلام موضوع مطرح شده به واحد مربوطه ارجاع داده شد . ارتباط مردمي
4286
D4C2V6RZ
جعفریسرعت اشتباه
سلام ببخشید من چند وقت پیش سرعتم رو از 256 به 512 تغییر دادم ولی مثل این که تغییر کرده اما سرعت هنوز همونه هیچی اضافه نشده سرعت دانلود و سرعت اصلی لطفا پیگیری کنید
٢٥/٠٦/٩٣
مشترک گرامی باسلام لطفا با سامانه ٢٠٢٠ پشتیبانی ADSL تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4283
5W46XKX3
جعفریتغییر سیستم خطوط ثابت
با عرض سلام و خسته نباشید یک گلایه دارم از شما . با تغییر خطوط تلفن به فیبر نوری دیگر امکان استفاده از اینترنت پر سرعت شرکتهای مختلف وجود ندارد و فقط و فقط باید از مخابرات سرویس ADSL دریافت کرد . جالب اینجاست که با این اجباری که برای مردم ایجاد شده سرویس دهی مخابرات برای اینترنت پر سرعت ضعیف و بد است . حالا که ما مجبور به استفاده از سرویس های مخابرات هستیم آیا به اندازه پولی که پرداخت میکنیم نباید توقع داشته باشیم . مگر میشود وقتی خطوط تلفن را به فیبر نوری انتقال می دهند امکانات آن کمتر از روش قدیم باشد !!!!!!یا این که با این روش هزینه این تغییر را ما باید بپردازیم . تقاضا دارم به این مورد رسیدگی کنید . شایان ذکر است به مرکز نصر آبادی مراجعه کردم برای اینکه درخواست دهم که PCM از روی خط ثابت من برداشته شود که اظهار داشتند همچین درخواستی وجود ندارد و هیچ کاری از ما ساخته نیست و فقط و فقط از مخابرات باید سرویس اینترنت گرفته شود . ممنوم از زحمات شما
٢٥/٠٦/٩٣
مشترك گرامي با سلام واحد مربوطه در حال بررسي جهت رفع مشكل مي باشد.ارتباط مردمي
4280
3N43BBXC
واعظيعدم پاسخ به درخواست نصب ADSL
در تاريخ 93/4/1 در خواست خدمات ADSL نموده ام ولي ا بحال پاسخي دريافت نكرده ام شماره پيگيري 93063775087
٢٥/٠٦/٩٣
مشترک گرامی باسلام پشتیبانی ADSL در حيطه كاري ما نمي باشد لطفا با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4279
133N58F2
ghahrmaniحجم دانلود
با عرض سلام. من میخواستم بدونم در طرح کمپین از گجا باید بفهمم که حجم دانلود رایگان دارم یا نه؟ فقط میزان حجم دانلود را نمایش داده می شود که از حجم 5 گیگ اولی بیشتر دانلود شده باتوجه به این که فقط در شب دانلود داشتم 1 بامداد الی 7 صبح اگر تغییر تعرفه بخوام بدم مثلا 1 مگ با دانلود نامحدود چقدر هزینه داره و چطور باید پیگری کنم؟ با سپاس
٢٥/٠٦/٩٣
مشترک گرامی با سلام جهت استفاده از ترافیک شبانه (1بامداد تا 7صبح)شما می بایست محصولات ستاره دار دریافت کنید برای مثال (١مگ با G B پنج ) دریافت کنید و برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا به سایت شرکت مخابرات استان تهران مراجعه کنید .ارتباط مردمی
4278
N2G5B8UW
محمدیسرعت پائین
سلام . وقت بخیر من از اینترنت نامحدود 512 استفاده میکنم. لیکن سرعت دریافتی من خیلی کمتر از این حرفاست. به نظر میاد کم فروشی به مخابرات هم سرایت کرده. چطوری این کم بودن سرعت رو ثابت کنیم به مسئولین مربوطه؟ لطفا پاسخگو باشید.
٢٥/٠٦/٩٣
مشترک گرامی باسلام لطفا با سامانه ٢٠٢٠ پشتیبانی ADSL تماس بگیرید متاسفانه هيچ دسترسي به قسمت فني نداريم.ارتباط مردمی
4275
2Z4W18B3
غلامیدرخواست سرعت
منطقه مخابراتی ما شهید دیالمه می باشد گفته می شود که این مرکز توان ارائه سرعت بیش از 512 مگابایت را ندارد لطفاً این موضوع را پیگیری نمایید تا سرعت این منطقه نیز بهبود یابد با تشکر
٢٥/٠٦/٩٣
مشترك گرامي با سلام واحد مربوطه در حال بررسي جهت رفع مشكل مي باشد.ارتباط مردمي
4274
GZ8M1FED
mohseni
با سلام من اینترنت طرح نوروزی با پهنای باند 1 مگابیت و ترافیک ماهانه 5 گیگابایت گرفته ام. در اغلب اوقات سرعت دانلود من حتی به 50 کیلوبایت در ثانیه هم نمی رسد در حالی که سرعت دانلود پهنای باند 1 مگابیت باید 120 کیلوبایت در ثانیه باشد. یعنی در حال حاضر من هزینه اینترنت 1 مگابیت را می دهم در حالی که خدمات دریافتی من حتی در حد 512 مگابیت هم نیست. لطفاً به این مشکل رسیدگی کنید. با تشکر
٢٥/٠٦/٩٣
مشترک گرامی باسلام پشتیبانی ADSL در حيطه كاري ما نمي باشد لطفا با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4272
UP619XB6
Tajikاینترنت 1 مگــ اما سرعت 28 تا 34
اینترنت 1024 گرفتم که بایت سرعت دانلودش 128 باشه .. اما بیشتر روی 28 هست تا 128 :/ حجمش هم مثلا تو 3 روز من 400 مگابایت استفاده کردم ولی 700 مگابایت کم شده :) لطفا رسیدگی کنید ...
٢٥/٠٦/٩٣
مشترک گرامی باسلام پشتیبانی ADSL در حيطه كاري ما نمي باشد لطفا با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4271
SBB81X68
افضلی
چطور میتوانم آی پی معتبر بگیرم و هزینه آن چقدر است؟ هزینه ماهیانه دارد یا یکبار پرداخت است؟ متشکرم
٢٥/٠٦/٩٣
مشترک گرامی باسلام درحال حاضر IP ارایه نمی شود .ارتباط مردمی
4270
NXJF9AFR
افضلیمحاسبه آپلود و تغییر تعرفه
1- آیا آپلود هم در اینترنت حجمی محاسبه میشود یا فقط داونلود؟ 2- ایتنرنت نامحدود 1 مگ دارم. میخواهم 5 مگ حجمی بگیرم. باید چکار کنم؟ متشکرم
٢٥/٠٦/٩٣
مشترک گرامی باسلام بله محاسبه می شود برای تغییر لطفا به مرکز مربوطه مراجعه کنید. .ارتباط مردمی
4269
XVHZS8WA
افتخاریطرح کمپین تابستانی
سلام خسته نباشید من اینترنتم شب ها باید نامحدود باشه ولی نیست!دیشت 5 گیگ دانلود کردم حساب شد!قبلا هم همینجا گفتم ولی انگار که هیچی نگفتم به 2020 هم که زنگ میزنم میگن درستش میکنیم ولی چی شد پس؟!الان 2 یا 3 هفته گذشته ولی هیچیزیو درست نکردن!لطفا هرچه زودتر پیگیری کنید
٢٥/٠٦/٩٣
مشترک گرامی باسلام موضوع در حال پیگیری می باشد .ارتباط مردمی
4264
B8FZEFC5
قاسمیانمیزان حجم مصرفی
باسلام بنده تا2روزقبل ازکمبین نوروزی استفاده میکردم اما بدلیل نداشتن عدم تنوع ودانلودرایگان به طرح تابستانه تغییروضعیت دادم باتخلیه کمبین نوروزی والان دارم ازکمبین تابستانه استفاده میکنم اما وقتی به سایتtctبرای مشاهده میزان مصرف مراجعه میکنم بعدازواردنمودن شناسه کاربری ورمزورودبیغام کدکاربری نامعتبراست مواجه میشم لطفا رسیدگی کنیدباتشکر.
٢٥/٠٦/٩٣
مشترک گرامی باسلام پشتیبانی ADSL در حيطه كاري ما نمي باشد لطفا با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4263
G11GBSWA
میرباباییاینترنت 10 مگ
سلام خسته نباشین..من اینترنت 10مگ 10گیگ حجم دارم به صورت دانشجویی میخواستم بپرسم ایا دانلود شبانه داره یا نه؟
٢٥/٠٦/٩٣
مشترک گرامی باسلام در صورتي كه كمپين تابستانه دريافت نموده ايد دانلود شبانه از ساعت ١ بامداد تا ٧ صبح داريد(مختص محصولات ستاره دار مي باشد) .ارتباط مردمی
4262
B871N557
...سوال
با سلام میخواستم ببرسم ک طرح های غیر از طرح تابستانه هم دانلود شبانه رایگان داره؟؟؟؟؟؟؟
٢٥/٠٦/٩٣
مشترک گرامی باسلام خير .ارتباط مردمی
4261
A4UBM375
میثاق مظاهریترافیک شبانه رایگان (دانود رایگان ) کمپین تابستانه
با سلام پیرو جوابیه ارتباط مردمی آن شرکت محترم به شماره پی گیری 46K3P6SX اینجانب (جوابیه :مشترک گرامی باسلام ترافيك شبانه مختص محصولات ستاره دار با قيمت ١٤٠٠٠ ريال و بالاتر مي باشد .ارتباط مردمی) بدین وسیله به استحضار می رساند وقتی کسی شکایتی را مطرح می نماید حتما قرارداد منعقد شده خود را می داند لذا این گونه جواب دادن ها جز به سر باز زدن از پاسخگویی منطقی و اصولی شبیه نمی باشد با این وجود و تا قبل از صدور قبوض تلفن ثابت و درج مبالغ مربوط به حجم اضافه دانلود بار دیگر درخواست خود را این بار کامل تر به حضور اعلام میدارم : ((اینجانب از اول ماه مرداد و بر اساس تبلیغ صورت گرفته در سایت نسبت به ثبت نام کمپین تابستانه اقدام نموده ام بر اساس شرایط مندرج در طرح فوق دانلود از ساعت 1 بامداد تا 7 صبح رایگان می باشد این در حالیست که ; هنگامی که از داخل سایت نسبت به چک کردن کارکرد سرویس اقدام می نماییم دانلودهای انجام شده در محدوده زمانی فوق نیز در حجم دانلودها منظور گردیده است لطفا شفاف سازی نمایید ضمنا هر روز از حدود ساعت 1 الی 2 بامداد اینترنت تا حد قطع شدن پیش می رود)) ( جهت اطلاع واحد ارتباط مردمی آن شرکت اینجانب اینترنت 2 مگ با حجم دانلود 3 گیگ + 2 گیگ دانلود رایگان را اخذ نموده ام که مبلغ ماهیانه آن 140000 ریال می باشد که بر اساس طرح کمپین تابستانه به آن ترافیک شبانه رایگان تعلق خواهد گرفت لطفا رسیدگی کنید)
٢٥/٠٦/٩٣
مشترک گرامی باسلام در صورتيكه كمپين تابستانه دريافتكرده ايد شامل ترافيك شبانه رايگان مي باشيد اما عده اي از مشتركان اعلام نموده اند كه هزينه برايشان ثبت شده است كه موضوع تحت بررسي قرار گرفته است .ارتباط مردمی
4260
VB71BXTX
امیریسرعت اینترنتم کم است
با سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان بنده امیری هستم سرعت اینترنت من 1mg است ولی وقتی یه سایت رو باز میکنم سرعت اینترنتم 128 هم نیست از شما عزیزان درخواست دارم تا به این مشکل رسیدگی کنید با تشکر امیرامیری
٢٥/٠٦/٩٣
مشترک گرامی باسلام پشتیبانی ADSL در حيطه كاري ما نمي باشد لطفا با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4257
TS21D2KR
ناصریکمپین تابستانه
با سلام من در خصوص در طرح تابستانه سوال داشتم. قبلا هم پرسیده بودم که آیا این طرح شبانه رایگان داره یا خیر؟(اگر بالاتر از 14 هزار تومان بخریم). که شما فرمودید داره. ولی امروز مرکز مخابراتی خودمون رفتم(صالح) به من گفتن که این طرح رایگان شبانه برای تهران نیست و فقط فعلا در شهرستانها اجرایی شده است. به 190 هم زنگ زدم گفت اصلا رایگان نیست ولی شاید بعدا رایگان بشه.
٢٥/٠٦/٩٣
مشترك گرامي با سلام واحد مربوطه در حال بررسي جهت رفع مشكل مي باشد.ارتباط مردمي
4253
3V2G14BT
افتخاریطرح کمپین تابستانی
سلام از کجا باید فهمید که عضو این طرخ هستیم یا نه؟به 2020 که زنگ میزنیم هرکدومشون یچیزی میگن
٢٥/٠٦/٩٣
مشترک گرامی با سلام براي دريافت طرح تابستانه مي بايست به مركز مراجعه ويا با سامانه ٢٠٢٠ تماس گرفته شود .ارتباط مردمی
4252
45GPJS3G
سلطانی
با سلام. آیا امکان ارایه سرویس حجمی با سرعت بالاتر از 2M به کاربرهای عادی وجود داره؟
٢٥/٠٦/٩٣
مشترک گرامی با سلام براي مصرف خانگي تا ٢ مگ ارايه مي شود .ارتباط مردمی
4251
3A365VBG
حیدریعدم واگذاری adsl
سلام خسته نباشید من برای گرفتن adsl بارها به مرکز طالقانی کرج مراجعه کردم ولی متاسفانه می فرمایند پورت خالی نداریم که این با اینهمه تبلیغات مخابرات که می فرمایند گرفتن اینترنت فقط با یک تماس تناقض دارد وبا توجه به اهمیت داشتن اینترنت در رابطه با کارم خواهشمند است پیگیری فرمایید با تشکر شماره 02632549451 در حال حاضر شماره در ارشیو مخابرات مذکور میباشد
٢٥/٠٦/٩٣
مشترك گرامي با سلام در برخي مناطق امكانات كم مي با شد بزودي در برنامه هاي آتي امكانات فراهم شده ومشكل حل خواهد شد .ارتباط مردمي
4250
JFSGR7NH
جعفریدرخواست رانژه خط
با سلام احتراما درخواست اینترنت adsl کردهام و مخابرات منطقه اعلام کرده خط تلفن onu هست . برای رانژه کردن و فعال شدن adsl چه کار باید انجام بدهم . با تشکر
٢٥/٠٦/٩٣
مشترك گرامي با سلام در برخي مناطق امكانات كم مي با شد بزودي در برنامه هاي آتي امكانات فراهم شده ومشكل حل خواهد شد .ارتباط مردمي
4249
B9KWK4ST
مخلصیاننحوه محاسبه ترافیک حجمی
من از روز 16 شهریور adsl ام را از 256 نامحدود به 2 مگ حجمی کمپین تابستانه تغییر داده ام، ولی امروز sms گرفتم که حجم 3 گیگ شما تمام شده است،در حالیکه من 2 گیگ آنرا ابتدای ماه و زمانی که اینترنت نامحدود داشتم استفاده کرده بودم،درضمن دانلود شبانه را هم حساب کرده اند! لطفا پیگیری کنید
٢٥/٠٦/٩٣
مشترک گرامی باسلام پشتیبانی ADSL در حيطه كاري ما نمي باشد لطفا با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4248
8HYE3D4Z
حسینیترافیک شبانه اینترنت 10 مگ
بنده امروز با ارائه مدارک لازم اینترنت 10 مگ یک ساله با مودم رایگان دریافت کردم. هم سامانه 2020 و هم مسئولین فروش عنوان کردند که این سرویس ترافیک شبانه رایگان داره. با این حال تمامی استفاده های شبانه من در ماه جاری از میزان ترافیک ماهانه کسر شده. آیا اشکال فنی هست یا مسئولین فروش از وجود و عدم وجود ترافیک شبانه بی خبرند؟
٢٥/٠٦/٩٣
مشترك گرامي با سلام موضوع مطرح شده ارتباطی با مخابرات استان تهران ندارد وباید از طریق مراجع قانونی پیگیری شود در ضمن مشکل مربوطه به حراست شرکت اطلاع داده خواهد شد. ارتباط مردمی
4245
B9UV54BN
کاتباشتراک نامحدود adsl
باسلام خدمت شما ایا برای اشتراک نامحدود adsl محدودیت دانلود بیش از حد وجود دارد ؟ با تشکر از شما
٢٥/٠٦/٩٣
مشترك گرامي با سلام دانلود اينترنت نامحدود .محدوديت ندارد. ارتباط مردمی
4241
NSK6C3M7
صباغیشکایت از کندی سرعت
با سلام من اینترنت طرح تابستان با پهنای باند 2 مگابیت و ترافیک ماهانه 5 گیگابایت گرفته ام. در اغلب اوقات سرعت دانلود من حتی به 120 کیلوبایت در ثانیه هم نمی رسد در حالی که سرعت دانلود پهنای باند 2 مگابیت باید 256 کیلوبایت در ثانیه باشد. یعنی در حال حاضر من هزینه اینترنت 2 مگابیت را می دهم در حالی که خدمات دریافتی من حتی در حد 1 مگابیت هم نیست. لطفاً به این مشکل رسیدگی کنید. با تشکر
٢٥/٠٦/٩٣
مشترک گرامی باسلام پشتیبانی ADSL در حيطه كاري ما نمي باشد لطفا با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4240
86CBN616
مخلصیانعدم افزایش سرعت، علیرغم افزایش پهنای باند
من adsl با پهنای باند 256 بصورت نامحدود داشتم،چند روز پیش به پهنای باند 2M , با حجم دانلود 3G(کمپین تابستانه) تغییر دادم، ولی سرعت دانلودم هیچ تغییری نکرده و در هیچ ساعتی از روز بیشتر از 30KB/s نمیتونم دانلود کنم! لطفا پیگیری کنید. در ضمن در قسمت صورتحساب سایت، ترافیک قبلی (نامحدود) رو هم در این ماه با این ترافیک محدود جمع زده؟!
٢٥/٠٦/٩٣
مشترک گرامی باسلام لطفا برای اطلاعات بیشتر باواحد فروش و پشتیبانی وفنی ADSL با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4239
P64D168S
jafariسرعت
سلام می خواستم ببینم قانونن سرعت دانلود اینترنت 128 باید چند باشه برای من17 هستش
٢٥/٠٦/٩٣
مشترک گرامی باسلام لطفا برای اطلاعات بیشتر باواحد فروش و پشتیبانی وفنی ADSL با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4238
N59BK79Z
ابوالحسنیمشکل کمپین تابستانه
با سلام من جهت دریافت adsl طرح تابستانه از طریق سایت ثبت نام کرده ام ولی وقتی به مخابرات منطقه برای دادن مدارک رفتم گفتن این طرح به شما تعلق نمیگیره باید شما 2مگ عادی تعلق میگره چون مستاجر هستید حالا من قرارداد رسمی با کد رهگیری دارم ویک سال هم اعتبار داره بعد گفت مودم بهتون نمیدیم گفتم باشه به جاش 2 گیگ اضافه بدید بعد گفتن 2 گیگ هم نمیدیم در جایی که خودتون تو سایت زدید به مستا جر تعلق میگیره خواهش رسیدگی کنید .کد پیگری ثبت نام 93064429604
١٩/٠٦/٩٣
مشترک گرامی باسلام پشتیبانی ADSL در حيطه كاري ما نمي باشد لطفا با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4237
NVGKBFX7
کشاورزساعت رایگان شبانه ترافیک محدود
با سلام خدمت شما عرض کنم که شرکتهای ارائه دهنده اینترنت پر سرعت ساعاتی از شبانه روز را به صورت رایگان اینتر نت را عرضه می کنند مثلا 1شب الی 7 صبح ولی شرکت مخابرات که رئیس این شرکتها به حساب می آید وتو رقابت باید از همه آنها پیشی بگیره این صورت واگذاری را اعمال نمی کند لطفا تجدید نظر بفرمایید چون قیمت اینتر نت در ایران از مالزی که اینتر نت فوق العاده سرعت بالا و گرانی دارد خیلی بالاتر است لطفا جهت رفاه حال مشتریان حد اقل ساعت رایگان را راه اندازی کنید با تشکر فراوان از مدیریت
١٩/٠٦/٩٣
مشترك گرامي با سلام درصورتيكه كمپين تابستانه استفاده مي كنيد مي توانيد از ساعت ١ بامداد تا ٧ صبح از دانلود رايگان استفاده كنيد .ارتباط مردمي
4236
7N2GGEV2
رستمیچطور می توان از حجم اینترنت مصرفی مطلع شد؟
با سلام می خواستم بدونم چطور می توان از حجم اینترنت ADSL مصرفی مطلع شد؟ (یعنی چقدر حجم مصرف شده و چقدر مانده؟) در ضمن می خواستم بدونم چطور می توان از قرعه کشی جشنواره تابستانه و برندگان آن مطلع شد؟ با تشکر
١٩/٠٦/٩٣
مشترك گرامي با سلام شما مي توانيد با عضويت درسايت TCT از اين طريق مبلغ بدهي قبض تلفن خود را رويت كنيد.ارتباط مردمي
4235
Y25D3PYJ
ن شبانه رايگان طرح تابستانه
با سلام و خسته نباشيد خدمت شما ميخواستم بپرسم فروش طرح كمپين تابستانه تا كي ادامه دارد؟ و سوال دوم اينكه هم در سايت زده اينترنت شبانه رايگانه و هم 2020 فرمودند كه رايگانه ولي چند نفر از دوستان و حتي 190 اعلام كرد كه فعلا رايگان نيست. آيا ميشه اعلام كنيد كه اين طرح از كي شبانه رايگانش راه ميفته؟ با سپاس
١٩/٠٦/٩٣
مشترك گرامي با سلام اين طرح ادامه دارد درصورتيكه كمپين تابستانه دريافت كنيد مي توانيد از ساعت ١ بامداد تا ٧ صبح از دانلود رايگان استفاده كنيد .ارتباط مردمي
4234
1KZ9PR8B
movahed
با سلام 10 مگا بایت سرعت شبکه اینترانت داخل کشور من اینترنت با سرعت 10 مگ و حجم 10 گیگ رو از مخابرات شهید غریبی خریداری کردم وقتی از سرور داخلی ( اینترانت یا همون شبکه داخلی ) pig میگیرم سرعت رو 9/70 نشون میده اما وقتی با یه سرور خارج از کشور ping میگیرم ( مثلا لندن 18.5kb/s دانلود و 64kb/s آپلود و ping381ms ) اگر ضریب اشتراک 1 به 10 باشد حداقل باید در پیک بار استفاده سرعت دانلود 1024kb/s ارائه کنند حتی از سرور سلیمانیه عراق ( کشور همسایه ) 55kb/s دانلود 86.6kb/s آپلودping 807ms داده است لطفا جواب دهید چرا بابت اینترنتی که سرعت دانلودش در حد دایال آپ هم نیست و به اسم 10 مگ فروخته اید مبلغ 30 هزار تومن ماهیانه دریافت میکنید.
١٩/٠٦/٩٣
مشترک گرامی باسلام لطفا با سامانه ٢٠٢٠ پشتیبانی ADSL تماس بگیرید متاسفانه هيچ دسترسي به قسمت فني نداريم.ارتباط مردمی
4233
46K3P6SX
میثاق مظاهریدانلود شبانه کمپین تابستانه
اصلاحیه با سلام اینجانب از اول ماه مرداد و بر اساس تبلیغ صورت گرفته در سایت نسبت به ثبت نام کمپین تابستانه اقدام نموده ام بر اساس شرایط مندرج در طرح فوق دانلود از ساعت 1 بامداد تا 7 صبح رایگان می باشد این در حالیست که ; هنگامی که از داخل سایت نسبت به چک کردن کارکرد سرویس اقدام می نماییم دانلودهای انجام شده در محدوده زمانی فوق نیز در حجم دانلودها منظور گردیده است(در پیام قبلی به جای ماه مرداد ، ماه جاری درج گردیده بود) لطفا شفاف سازی نمایید ضمنا هر روز از حدود ساعت 1 الی 2 بامداد اینترنت تا حد قطع شدن پیش می رود
١٩/٠٦/٩٣
مشترک گرامی باسلام ترافيك شبانه مختص محصولات ستاره دار با قيمت ١٤٠٠٠ ريال و بالاتر مي باشد .ارتباط مردمی
4232
8529RE68
قره گوزلو
من در تاریخ 17/6/93 درخواست تغییر پهنای باند محدود رو دادم اما مثل اینکه نامحدوده تقاضا دارم ک محدودش کنید 3GB
١٩/٠٦/٩٣
مشترک گرامی با سلام لطفا برای تغيير پهناي باند با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4231
1WVHXRUF
جدیریعدم دسترسی به اطلاعات تاریخ و حجم مصرفی
با سلام خواهشمند است با توجه به مراجعه حضوری به مرکز غیاثی کرج و تماس با 2020 تهران و همچنین تماس با 2020 کرج و عدم توانایی راهنمایی لازم از طرف ایشان خواهشمندم نسبت به مشخص نمودن تاریخ (روز) شروع تغییر اینترنت نامحدود اینجانب به محدود و همچنین نحوه محاسبه حجم مصرفی در طول این مدت که در دیگر اپراتورهای ارائه دهنده اینترنت براحتی و کاملا قابل فهم بوده و براحتی آمار دقیق ارائه می دهند ، اینجانب را راهنمایی فرمایید . خواهشمندم به 2020 بی اطلاع و یا باجمله در سایت موجود است جواب ندهید که واقعا از شنیدن این جملات که نشان عدم آگاهی گوینده است خسته شده ام قابل توجه می باشد که تصویر اکانت خود را که پس از جستجو در سایت (بدون راهنمایی نا آگاهان در 2020 ) در ادامه بارگذاری میکنم و منتظر یک تاریخ و یک عدد بعنوان حجم مصرفی طی این مدت و روش بدست آوردنش می مانم . در ضمن صفحه درخواست گزارش فقط گزارش 4 روز قبل را نشان می دهد ؟ چرا؟ امیدوارم که این انتظار به اندازه انتظار فرج آقا امام زمان طول نکشد .
١٩/٠٦/٩٣
با مشترک تماس.راهنمایی ومشکل حل شد.ارتباط مردمی
4229
H554S61N
مزرعه لیکمپین تابستانه
سلام شما هم فقط بلدید تبلیغات کنید این تابستان تمام شد ولی من هنوز اینترنتم که تو کمپین تابستانه ثبت نام کردم وصل نشده.
١٩/٠٦/٩٣
مشترک گرامی باسلام لطفا با سامانه ٢٠٢٠ پشتیبانی ADSL تماس بگیرید متاسفانه هيچ دسترسي به قسمت فني نداريم.ارتباط مردمی
4227
94WHS469
ارژنگیافزایش پهنای باند سرویس ADSL
با سلام و احترام. بنده از سرویس ADSL با سرعت 256 استفاده میکنم. و قصد افزایش سرعت به 512 را دارم. در صورتی که پهنای باند خود را افزایش دهم، هزینه اش، بر اساس تعرفه های جدید است یا قدیم ؟ چون من هزینه ای که در قبال این سرعت پرداخت میکنم، بر اساس تعرفه قدیم است. در صورت افزایش سرعت سرویس، هزینه اش هم نسبت به تعرفه های قدیم سرعت 512 است یا قدیم ؟ ممنون میشم که جواب رو به ایمیلم ارسال کنید. با تشکر ...
١٩/٠٦/٩٣
مشترك گرامي با سلام در صورت تغيير وضعيت . با تعرفه هاي جديد محاسبه مي شود. ارتباط مردمی
4226
X825HVMY
میثاق مظاهریهزینه های ADSL
با سلام اینجانب از اول ماه جاری و بر اساس تبلیغ صورت گرفته در سایت نسبت به ثبت نام کمپین تابستانه اقدام نموده ام بر اساس شرایط مندرج در طرح فوق دانلود از ساعت 1 بامداد تا 7 صبح رایگان می باشد این در حالیست که ; هنگامی که از داخل سایت نسبت به چک کردن کارکرد سرویس اقدام می نماییم دانلودهای انجام شده در محدوده زمانی فوق نیز در حجم دانلودها منظور گردیده است لطفا شفاف سازی نمایید ضمنا هر روز از حدود ساعت 1 الی 2 بامداد اینترنت تا حد قطع شدن پیش می رود
١٩/٠٦/٩٣
مشترک گرامی باسلام ترافيك شبانه مختص محصولات ستاره دار با قيمت ١٤٠٠٠ ريال و بالاتر مي باشد .ارتباط مردمی
4225
9ACW4166
کشاورزپهنای باند
با سلام خدمت شما عرض کنم اول اینکه برای افزایش پهنای باند از نا محدود به محدود 2مگ نتونستم توی سایت کاری انجام بدهم و مجبور شدم به مخابرات مراجعه کنم دوم اینکه سرعت 2 مگ بایید سرعت 260 کیلو به من بده ولی 128 کیلو بیشتر نمی ده می خواستم پیگیری کنید با تشکر
١٩/٠٦/٩٣
مشترك گرامي با سلام در صورت تغيير وضعيت . با تعرفه هاي جديد محاسبه مي شود. ارتباط مردمی
4224
696TX95S
نفیرچیاختلال اینترنت
سلام من 1 ماهه اینترنت2مگ گرفتم طرح 1ساله و هر روز بیش از10 بار قطعی دارم با2020 تماس گرفتم و حتی با مسولان مخابرات شهید توکلی تهرانسر در میان گذاشتم اما نتیجه نگرفتم..هم سرعت دانلودم پایینه هم قطعی داره.لطفا پیگیری کنید چون پوله 2 مگ رو بیهوده میپردازم
١٩/٠٦/٩٣
مشترک گرامی باسلام پشتیبانی ADSL در حيطه كاري ما نمي باشد لطفا با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4222
38HRV6V8
خداپرستتبدیل سرویس اینترنت نامحدود به حجمی از طریق اینترنت
خسته نباشید.میخواستم بدونم چطوری میشه سرویس اینترنت نامحدود رو به حجمی از طریق اینترنت تبدیل کرد.مثلا سرعت 256 نامحدود رو به سرویس 1M با 5G حجم به صورت آنلاین تبدیل کرد.با تشکر
١٨/٠٦/٩٣
مشترك گرامي با سلام لطفا يراي تبديل به حجمي حضورا به مركز مربوطه مراجعه كنيد.ارتباط مردمی
4221
X6VEXXH9
امین بخش
با سلام جایی که برای تغییر پهنای باند میرم شناسه کاربری و رمز عبورم رو فراموش کردم اگه میشه راهنماییم کنید با تشکر
١٨/٠٦/٩٣
مشترك گرامي با سلام برای دریافت مجدد کاربری ورمز عبور می بایست از همان خط ویا در غیر اینصورت با همراه داشتن کد ملی مالک تلفن با سامانه2020 تماس بگیرید. ارتباط مردمی
4217
W28N6JD6
دریاییهزینه اینترنت حجمی
با سلام از روز 15 مرداد اینترنت حجمی من وصل شده است. می خواستم بدونم حجم مصرفی از 15 تا 15 ماه بعد محاسبه میشود یا از اول ماه حجم جدید محاسبه می شود؟
١٨/٠٦/٩٣
مشترك گرامي با سلام در صورتيكه از ١٥ مرداد به بعد اي دي اس ال دريافت كرده ايد ماه اول بر حسب روز وماههاي بعد از ابتداي برج تا انتهاي برج ماهانه محا سبه مي شود.ارتباط مردمی
4216
SEC58CR2
قزوینخواهش
سلام حدودا دو ماه پیش درخواست adsl از طریق سایت دادم و وقتی به مخابرات مربوطه مراجعه کردم جوابی که شنیدم این بود :این مخابرات اصلا adsl نداره و معلوم هم نیست کی درست بشه و وصل هم بشه دو هزار نفر جلوتر از شما هستن خواهشا حالا که مخابرات نزدیکه که مار را یه دست کتک درست حسابی بزنه شما رسیدگی کنید بگید اینترنت ما کی وصل میشه ممنون از رسیدگیتون این دومین پیغام منه خواهشا جواب بدید
١٨/٠٦/٩٣
با مشترک تماس.راهنمایی ومشکل حل شد.ارتباط مردمی
4214
VH5E86R8
شادمهرحجم ADSL
سلام لطفا بفرماييد من اينترنت ماهانه ٢ مك با حجم دانلود ٣ گيگ دارم ١: ايا ترافيك باقيمانده ماه گذشته به ماه بعد منتقل ميشود ٢: ايا شامل دانلود شبانه رايكان ميباشم يا خير با تشكر
١٨/٠٦/٩٣
مشترك گرامي با سلام خير تا آخر ماه شما مي توانيد از حجم تان استفاده كنيد واز ابتداي ماه بعد حذف مي شود ودانلود رايگان شامل مشتركاني مي شود كه كمپيم تابستانه دريافت كرده باشند. ارتباط مردمی
4211
9WHM1B7S
بزرگیترافیک رایگان
با سلام با توجه به ارائه طرح کمپین تابستانه اینترنت پر سرعت از جانب مخابرات و امکان استفاده از ترافیک رایگان در ساعات 01 الی07 صبح بر خلاف تعهدات ان شرکت محترم ترافیک استفاده شده در این ساعات توسط کاربران در حسابها لحاظ میگردد ....با توجه به مراجعه حضوری به امور مشترکین منطقه و اعلام کتبی مشکل هنوز کسی پاسخگو نیست.....لطفا رسیدگی فرمایید.
١٨/٠٦/٩٣
مشترك گرامي موضوع درحال پيگيري مي باشذ.ارتباط مردمي
4208
ER1G69FW
مخلصیانترافیک شبانه رایگان در کمپین تابستانه
آیا ترافیک شبانه رایگان برای موارد ستاره دار جدول برقرار است؟ پس چرا در صورتحساب این ساعات محاسبه شده است؟ در ضمن قسمت صورتحساب در سایت چند روزی است غیر فعال شده لطفا پیگیری کنید
١٨/٠٦/٩٣
مشترك گرامي با سلام واحد مربوطه در حال بررسي جهت رفع مشكل مي باشد.ارتباط مردمي
4205
884C2XH7
اشکانی ماویقطع شدن اینترنت منزل
باسلام .اینترنت منزل ما از 48ساعت گذشته قطع میباشد به 2020هم اعلام کرده ام ولی خبری نشده است لطفا علت قطعی و اینکه کی وصل میشه رو بیان فرمایید .باتشکر .شماره خط تلفن 02156360983-همراه 09359775745
١٨/٠٦/٩٣
با مشترک تماس.راهنمایی ومشکل حل شد.ارتباط مردمی
4203
VJ75H21X
فرجی
با سلام اگر چه هنوز مخابرات مالک اشتر به ما پورت نداده ولی تشکر میکنم بابت پیگیری و تماستون انشالله هر چه زودتر یه پورت به ما تعلق بگیره بازم متشکر از پیگیریتون. موفق باشید
١٨/٠٦/٩٣
مشترك گرامي با سلام در برخي مناطق امكانات كم مي با شد بزودي در برنامه هاي آتي امكانات فراهم شده ومشكل حل خواهد شد .ارتباط مردمي
4202
U85G71HC
رحمانیسوال
باسلام و خسته خدمت مسئولین محترم میخواستم ببینم که سرعت10مگابایت محدود به خونه مسکونی تعلق میگره؟ و از کی تا کی دانلود رایگانه؟
١٨/٠٦/٩٣
مشترك گرامي با سلام مصرف خانگي تا ٢ مگ ارايه مي شود واگر در كمپين تابستانه شركت كرده باشيد از ساعت ١تا ٥ صبح دانلود رايگان مي باشد .ارتباط مردمي
4201
91EBABEU
امین بخش
با سلام . وقتی در خواست تغییر باند رو میزنم میره تو ثبت نام adsl اگه میشه راهنماییم کنید
١٨/٠٦/٩٣
مشترك گرامي با سلام شما مي توانيد براي تغيير پهناي باند با ٢٠٢٠ واحد فروش تماس بگيريد و در غير اين صورت حضورا به مركز مربوطه مراجعه كنيد .ارتباط مردمي
4200
193B7M47
افتخاری فرددرخواست یوزر و پسورد
سلام من یوزر و پسورد اینترنت ام را گم کردم مودم من ریست شده با 2020 تماس گرفتم جوابی نگرفتم از کجا باید یوزر و پسوردم را بگیرم
١٨/٠٦/٩٣
مشترك گرامي با سلام شما مي توانيد براي دريافت رمز كاربري ازهمان خط با سامانه ٢٠٢٠ تماس ويا با همراه داشتن كد ملي مالك تلفن به مركز مراجعه كرده ورمز عبور را دريافت كند.ارتباط مردمي
4198
4R41BAJP
سیدهندیگله از سرعت پایین اینترنت
بابا این اینترنت را بااین سرعت 35 و28 را هم از ما بگیرید خیالمان راحت شه که نداریم پول پهنای باند 512 را ازما میگیرید ولی این سرعتییه که میدید اصلا سایتهای معمولی وایمیل را هم باز نمیکنه وقتی هم بعد از مدتها تو سایت میره صد بار خارج میشه دنیا به کجا میرود ما از کوچترین امکانات محروم هستیم
١٨/٠٦/٩٣
مشترک گرامی باسلام پشتیبانی ADSL در حيطه كاري ما نمي باشد لطفا با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4193
377WHXM7
قاسمینمایش حجم مصرفی واپلود فایل
الان حدود 2هفته است که سرویس حجمی512دارم تا سه روز پیش اکانتم میزان حجم مصرفی رو نشون میداد اما الان نمیدونم چه میزان مصرف داشتم و وقتی تموم بشه مازاد مصرف چجوری محاسبه میشه؟ درضمن هزینه اپلود برای سرویسای حجمی رایگانه یاهزینه خاصی داره؟
١٨/٠٦/٩٣
مشترك گرامي با سلام از ١تا٥ گيگ.هر گيگ ٣٦٠٠ تومان. ٥ تا١٠ گيگ.هر گيگ ٢٦٠٠ تومان واز ١٠گيگ به بالا . هرگيگ ١٦٠٠ تومان مي باشد.ارتباط مردمي
4192
YXBZCMW6
افتخاریکاهش سرعت
سلام خسته نباشید من چند روزی هست که سرعت دانلودم از 300 اومده تو 60 لطفا پیگیری کنید و ارجاع ندید
١٨/٠٦/٩٣
مشترک گرامی باسلام لطفا با سامانه ٢٠٢٠ پشتیبانی ADSL تماس بگیرید متاسفانه هيچ دسترسي به قسمت فني نداريم.ارتباط مردمی
4190
4232MPG2
نائیجی
سلام من می خواستم بدونم چطور میشه حجم adsl که الان در حال استفاده هست را کم کرد مثلا از سرعت 1m به سرعت 512 کم کنیم.
١٨/٠٦/٩٣
مشترک گرامی با سلام لطفا پس از گذشت یک ماه از دایری اي دي اس ال از طريق مراجعه به مركز مجدداَ درخواست خود را به سامانه 2020 واحد فروش اعلام کنید.ارتباط مردمی
4189
EB3J4KPJ
علویثبت نام adsl
سلام وقتتون بخیر خسته نباشید من الان نزدیک به 10 روز میشه که برای ثبت نام اینترنت پر سرعت اقدام کرده ام و مخابرات فراموش کرده که شماره پیگیری رو به من بدهد الان من شماره پیگیری ندارم بعد خواستم ببینم بعد چن روز میان برای نصب اینترنت باتشکر.
16/06/93
مشترک گرامی باسلام پشتیبانی ADSL در حيطه كاري ما نمي باشد لطفا با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4188
B6C283B5
قربانیافزایش پهنای باند
برای افزایش پهنای باند اقدام میکنم که موقع ثبت میزنه شماره adsl تکراری می باشد حالا نمیدونم چیکارکنم
93/06/16
مشترک گرمی با سلام لطفا از طریق سایت TCT.IR وارد قسمت ADSL شده وتغییرات را انجام دهید.ارتباط مردمی
4187
RWT6ZT3V
غلامی خرابی دو ماهه متناوب اینترنت
سلام پنج ساله از نت مخابرات استفاده میکنم به مرور مشکل قطعی بیشتر شده از دوماه پیش دیگه خاموش روشن شدن چراغ ای دی اس ال کامل شد و یکماه اینترنت نداشتم الانم شاید روزی دو سه ساعت اونم شبها چراغ ای دی اس ال روشن میشه و نت وصل میشه هیچ تغییری در مودم سیم کشی گوشی تلفن یا تمام لوازم الکتریکی منزل ندارم مودم رو دو جای دیگه تست کردم اگر مشکل از طرف اینجانب هست چطور زمان هایی که وصل میشود چند ساعت نت برقراره من که همه چیزم بدون تغییره ضمنا وقتی سرویس دایما قطعه باید بابت هیچ چیز هم پول بدهم به 2020 اندازه چهارسال قبل که نزدم تو این دوماه زدم نتیجه نداشته لطفا سرویس ساعتی که حتما وصل باشد ارایه بدهید اگر 24 ساعتی نمیتوانید سرویس بدهید! من به اندازه ده برابر استفاده کردن باید وقت پشت خط 2020 و ضرر نداشتن نت در مواقع لزوم را بدهم لطف کنید راهنمایی کنید از کجا پیگیری کنم چنانچه کسی پاسخگو باشد هم برای مشکلات هم برای هزینه سرویسی که نداشته و ندارم!
93/06/16
مشترک گرامی باسلام پشتیبانی ADSL در حيطه كاري ما نمي باشد لطفا با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4186
519887J5
امین بخش
با سلام . میخواستم بدونم امکانش هست سرعت اینترنتم رو به مدت 1 ماه از 256 نامحدود به 512 نا محدود تغییر بدم بعد اگه خواستم دوباره بعد یه ماه بزارم 256 نامحدود باشه . با تشکر
93/06/16
مشترک گرامی باسلام مشکلی وجود ندارد از طریق سایت هم می توانید و ضمنا بعد از یک ماه دوباره درخواست تغییر بدهید.ارتباط مردمی
4185
S8Z39JCU
رحیمیعدم اختصاص ADSL
سلام بنده به مدته یک ماهه که ADSL با سرعت 256. ثبت نام کردم متاسفانه تا همین امروز این سرویس برای من فعال نشده است این دومین پیام من جهت پیگیری این سرویس است لطفا هرچه سریع تر رسیدگی کنید و پاسخگو باشید منتظر جواب و فعال سازی این سرویس هستم وقتی موقع خرید این سرویس وعده میدید و میگید 3 الی 4 روزه فعال میشه چرا عمل نمیکنید منتظر پاسخ شما هستم باتشکر
93/06/16
مشترک گرامی باسلام لطفا با سامانه ٢٠٢٠ پشتیبانی ADSL تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4183
1T592D77
فراهانیوای فای
سلام من ای دی اس ال مخابراتو با سرعت 512 دارم میخواستم بدونم اگی مودمو عوض کنم و وای فای بگیرم مشکلی داره؟
93/06/16
مشترک گرامی باسلام خیر مشکلی وجود ندارد.ارتباط مردمی
4182
RB15BXEN
احمدیمتصل نشدن از کامپیوتر
سلام خسته نباشید.مودم رو وصل کردم به کامپیوتر میخوام کانفینگ کنم ولی نمیشه.عکس یه مثلث زرد رنگ میزنه روی کامپیوتر سمت راست پایین.از موزیلا میزنم 192.168.1.1 انجام نمیشه.چرا وارد کانفینگ نمیشه؟کابلها رو هم درست وصل کردم. ولی با وای فای گوشی میتونم هم وارد کانفینگ بشم هم برم توی همه سایتها
93/06/16
مشترک گرامی باسلام لطفا با سامانه ٢٠٢٠ پشتیبانی ADSL تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4180
4H91FC5D
jafari
با سلام می خواستم ببینم که چرا یک هفته است که من هر چقدر نام کاربری و رمز عبور خودم رو می زنم که ببینم چه مقدار حجم استفاده کرده ام نشان نمی دهد
93/06/16
مشترک گرامی باسلام در حال حاضر مشکلی وجود ندارد لازم بذکر است حتما با مرورگر اکسپلورر وارد شوید.ارتباط مردمی
4179
9YW4CD1V
جمالیعدم ثبت مقدار مصرفی در قسمت صورتحساب سایت
چند ماهی است که از شرکت مخابرات ADSL خریداری کرده ام و تا چندی پیش در قسمت رویت صورتحساب سایت می توانستم از مقدار مصرفی خود مطلع گردم ، ولی مدتّی است که این قسمت در سایت از صورت حساب بنده حذف گردیده و بنده دیگر نمی توانم مقدار مصرفی خود را مدیریت نمایم . با 2020 تماس گرفته و پس از مدّت طولانی انتظار متاسفانه کارشناس مربوطه اصلاً کمک در این مورد نکرد . لطفاً راهنمایی کنید که من مقدار مصرف اینترنت خود را چگونه می توانم رویت کرده و آن را مدیریت نمایم .
١٦/٠٦/٩٣
مشترک گرامی باسلام طي پي گيريهاي بعمل آمده هيچ گونه مشكلي وجود ندارد شايان ذكر الزاما از مرورگر اكسپلورر استفاده كنيد.ارتباط مردمی
4176
9B21687W
فرجیسرعت دانلود
با سلام و خسته نباشید. یکی از اقوام بنده مثل خودم اینترنت 512 نامحدود داره. چند روزی افت سرعت دانلود داشته و زنگ زده به 2020. 2020 هم یک سری کارهارو گفته تو کامپیوترتون انجام بدین و ماهم پیگیری میکنیم. خلاصه الان سرعت دانلود فامیلمون که 512 نامحدود داره شده حدود 200 در صورتی که باید 64 باشه...میخواستم بدونم همچین چیزی وجود داره؟؟؟ میشه سرعت دانلود 512 نامحدود رو افزایش داد؟ باتشکر.
١٦/٠٦/٩٣
مشترک گرامی باسلام پشتیبانی ADSL در حيطه كاري ما نمي باشد لطفا با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4175
13GP3333
فلاحدر خواست تغییر باند
در خواست تغییر باند 1024 کیلو بیت برثانیه با حجم 0.5G درماه رادارم ازطزیق سایت هم اقدام کردم ولی شماره پیگیری یا پیام ثبت شدن درخواستم نیامد باتشکر
١٦/٠٦/٩٣
مشترک گرامی باسلام لطفا با سامانه ٢٠٢٠ پشتیبانی ADSL تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4174
983423H4
افتخارینمایش حجم مصرفی
سلام خسته نباشید یه 2 روزی هست که حجمه مصرف شدم را در اکانتم نمیتوانم ببینم لطفا به 2020 ارجع ندید
١٦/٠٦/٩٣
مشترک گرامی باسلام لطفا با سامانه ٢٠٢٠ پشتیبانی ADSL تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4173
86HE7Y2Y
مهماندوستخرید از شرکت دیگر
سلام , ما خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی وقت پیش برای ADSl درخواست دادیم ، مخابرات گفت چون خط شما PCM هست نمی تونیم بهتون ADSl بدیم خواستم ببینم نمیشه ما یه هزینه ای بدیم بیان درست کنن ؟ یا اینکه نمیشه از یه شرکتی به غیر از مخابراط ADSl بخریم ؟
١٦/٠٦/٩٣
مشترك گرامي با سلام در برخي مناطق امكانات كم مي با شد بزودي در برنامه هاي آتي امكانات فراهم شده ومشكل حل خواهد شد .ارتباط مردمي
4172
XZ654AG4
رجبعلی
من در حال حاضر از سرویس 512 نامحدود شما استفاده میکنم.چطور میتونم به سرویس محدود (3 G) تبدیل کنم؟ همچین گزینه ای تو سایت نمیبینم.
١٦/٠٦/٩٣
مشترك گرامي با سلام لطفا براي هرگونه تغييرات بايستي به مركز تلفن مربوطه با كارت ملي مراجعه كنيد .ارتباط مردمي
4171
3SV8A1J7
خانی
ببخشید من ایترنت از شما گرفتم توی قرار داد من نوشته شب ها رایگان من تمام دانلود هام رو شب ها انجام دادم ولی الان که اومدم صورت حسابم رو نگاه میکنم میبینم که تمام اون دانلود ها از حجم نتم کم شده و الان حجم نت من تموم شده برای پی گیری باید کجا برم با تشکر
١٦/٠٦/٩٣
مشترك گرامي با سلام واحد مربوطه در حال بررسي جهت رفع مشكل مي باشد.ارتباط مردمي
4167
25B8N812
بلوشadsl
سلام حدود يك هفته است كه اعلام دايري adsl نموديد ولي از همان اول چراغ adsl مودم خاموش بود هر روز با ٢٠٢٠ تماس دارم ولي درست نكردند مامور هم امد نتوانست درست كند وگفت مربوط به مركز هست انها هم درست نمي كنند پس تكليف چيست به كي بگيم كه درست پيگيري كنند ممنون
١٦/٠٦/٩٣
مشترك گرامي با سلام لطفا براي پيگيري با سامانه ٢٠٢٠ تماس وعدديك وباز هم يك شماره گيري كنيد ومشكلتان را پيگيري كنيد.ارتباط مردمي
4164
P28EZP91
شیخی pcm بودن خط
با سلام میخواستم بدونم سرکار گذاشتن مردم درسته؟مخابرات الغدیر اعلام کرده زیر ساخت نداریم درعین حال هیچ گونه اقدامی انجام نمیده خواهش میکنم رسیدگی کنید.
١٦/٠٦/٩٣
مشترك گرامي با سلام در برخي مناطق امكانات كم مي با شد بزودي در برنامه هاي آتي امكانات فراهم شده ومشكل حل خواهد شد .ارتباط مردمي
4163
66F9S412
افتخاریطرح کمپین شبانه
سلام خسته نباشید من جزو این طرح هستم ولی وقتی شبا دانلود میکنم از ترافیکم کم میشه ای چه وضعشه آخه لطفا به 2020 ارجع نکنید که پاسخ گو نیستند
١٦/٠٦/٩٣
مشترك گرامي با سلام طي پيگيري هاي بعمل آمده اعلام شد رايگان مي باشد با توجه به مشكل شما نامه به واحد مربوطه زده ومنتظر جواب مي باشيم .ارتباط مردمي
4162
63BBXGMN
بلکشاهیاختلال در ویرایش سیستم سامانه 2020
با سلام و خسته نباشید خدمت شما من مشترک اینترنت مخابرات بودم که پس از پایان مدت اجاره نامه اینترنت من قطع شد. پس از ارتباط با سامانه 2020 اعلام شد سیستم ویرایش این سیستم یکماه است که قطع میباشد و کمکی به مردم نمی تواند بکند و حتما باید به مخابرات مراجعه کنند لطفا پیگیری شود و راه حلی برای حل مشکل به صورت غیر حضوری پیشنهاد دهید با تشکر فراوان
١٥/٠٦/٩٣
مشترك گرامي با سلام مشكل فوق مقطعي بوده وبزودي رفع خواهد شد . ارتباط مردمی
4161
9S15FS1B
فرجی
با سلام حدود ده روزه یه اینترنت ۵۱۲ درخواست دادم ولی هرچی به ۲۰۲۰زنگ میزنم میگه فرم شما به مرکز مخابرات مالک اشتر ارسال شده اونجا میرم میگن پورت نداریم حداقل یه زمان بگید کی پورت خالی میشه اگه نمیشه ما یه وایمکس بگیریم. با تشکر
١٥/٠٦/٩٣
با مشترک تماس.راهنمایی ومشکل حل شد.ارتباط مردمی
4160
M9W38MX4
قره گوزلومشکل قطعی مداوم و سرعت اینترنت
هر چند وقت یکبار ما با مشکل قطعی اینترنت در حالی ک همه ی چراغهای مودم روشن است و افت بسیار شدید سرعت مواجه هستیم با هر بار تماس با 2020 جواب درست و موثری ب ما داده نشده
١٥/٠٦/٩٣
مشترک گرامی باسلام لطفا با سامانه ٢٠٢٠ پشتیبانی ADSL تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4159
MJ4FV93K
طاهری رادای دی اس ال
سلام خسته نباشید خدمت دوستان عزیز من 2 هفته هست سرعت نت من اومده پایین adsl من 512 هستش الان خیلی باعث تاسف سرعت دانلود 9کیلو بایت در ثانیه دارید ارایه میدید لطفا اگه میشه به داد ما ها برسید ممنون ما که داریم نون حلال در میاریم سر نت میدیم بعد شما اینجوری جواب ما ها رو با این نت تون میدید؟ با تشکر لطفا پی گیری کنید !
١٥/٠٦/٩٣
مشترک گرامی باسلام پشتیبانی ADSL در حيطه كاري ما نمي باشد لطفا با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4158
ADXG9AT1
مزرعه لیثبت نام در کمپین تابستانه
سلام. من واسه اینترنت پر سرعت کمپین تابستانه ثبت نام کردم بعد پیام اومده که به علت کمبود امکانات فنی در خواست شما آرشیو میشود این یعنی چی؟
١٥/٠٦/٩٣
مشترك گرامي با سلام در حال حاضر تلفن شما فاقد امكانات مي باشد .ارتباط مردمي
4157
ZXW8J754
همایونیافت سرعت زیاد
بنده پورت 1 مگ دارم ولی اصلا سرعتش خوب نیست با این حال که پورت 1 مگ روی 130 کیلوبیت دانلود میکنه ولی سرعت دانلودی که میگیریم 90 تا 100 با اینکه از سرورای داخلی بیشتر دانلود میکنم. گاهی اوقات سرعت صفر میشه تا مودمو دوباره راه اندازی نکنم هیچ سایتیو باز نمیکنه همین باعث خراب شدن فایل دانلودی و بازی انلاین میشه. حداقل این همه پول میگیرید خدمات درست به مردم بدید سرعت گیگایایتی نخواستیم همین کیلوبیتی درست ارایه بدید، خسته شدیم از این سرعت پایینو نوسانات زیاد امیدوارم رسیدگی کنید
١٥/٠٦/٩٣
مشترک گرامی باسلام پشتیبانی ADSL در حيطه كاري ما نمي باشد لطفا با سامانه ٢٠٢٠ تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4155
W3159CXX
غرویعدم رسیدگی
به مدت 3 ماه بیشتر فرم اینترنت پر سرعت رو ثبت نام کردهایم ولی همچنان در وضعیت ارشیو می باشد،ایا ثبت نام اینترنتی اعتباری دارد؟!
١٥/٠٦/٩٣
مشترك گرامي با سلام شما در نوبت قرار گرفته ايد در صورت فراهم شدن امكانات اي دي اس ال برايتان داير خواهد شد. ارتباط مردمی
4154
YZ729FEN
لواسانی
خسته نباشید من از ۵ شنبه هفته پیش سرعتم اومده پایین و خیلی هم بد سایت باز میکنه screenshot براتون میفرستم از سایت تست سرعتی که همکاراتون بهم دادن
١٢/٠٦/٩٣
مشترك گرامي با سلام در حال حاضر اي دي اس ال كندي سرعت پيدا كرده بزوذي مشكل برطرف خواهد شد. ارتباط مردمی
4151
6417BR21
moridianadsl
salam .2hafte shode ke vase adsl sabtename shodim vali khabari as adsl nist .
١٢/٠٦/٩٣
مشترک گرامی باسلام لطفا با سامانه ٢٠٢٠ پشتیبانی ADSL تماس بگیرید.ارتباط مردمی
4149
TED5237T
رحیمی
با سلام این روش پاسخگویی شماره تلفن 2020 که باید ساعت ها منتظر اتصال به اپراتور شد روش بسیار کهنه و عقب افتاده ای هستش باتشکر
١٢/٠٦/٩٣
مشترك گرامي با سلام واحد مربوطه در حال بررسي جهت رفع مشكل مي باشد.ارتباط مردمي
4148
5AUB4FE9
افتخاری
سلام خسته نباشید طرح من (2 مگ با ترافیک 5) شبا نامحدوده؟از چه ساعت هایی و تا کی؟لطفا به 2020 ارجع ندید چون زنگ زدم هرکدومشون یچیزی گفتن ممنون
١٢/٠٦/٩٣
مشترك گرامي با سلام درصورتيكه كمپين تابستانه استفاده مي كنيد مي توانيد از ساعت ١ بامداد تا ٧ صبح از دانلود رايگان استفاده كنيد .ارتباط مردميكلیه حقوق مادی و معنوی این سامانه متعلق به شرکت مخابرات استان تهران می باشد... Copyright © 2012 tct.ir. All Rights Reserved