صفحه اصلي > اخبار > آرشیو اخبار 

اخبار > تعامل همه جانبه برای حل مسایل ، نتیجه یک تدبیر مدبرانه

 


  چاپ        ارسال به دوست

بیانیه شورای عالی هماهنگی تشکل های کارگری

تعامل همه جانبه برای حل مسایل ، نتیجه یک تدبیر مدبرانه

 

اقدام مدبرانه مدیر عامل و هیات مدیره شرکت مخابرات ایران در پیگیری و تامین خواسته های کارکنان و تثبیت شرایط کار آنان ، منجر به تعامل همه جانبه برای حل مسایل و رفع مشکلات شد.

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران ، بر این اساس شورای عالی هماهنگی تشکلهای کارگری در بیانیه ای اعلام کرد : با اعلام مدیر عامل شرکت مخابرات ایران مبنی بر اجرای آیین نامه استخدامی و پرسنلی مصوب سال ۱۳۸۹ در سال ۱۳۹۷ فصل جدیدی در شرکت مخابرات ایران آغاز شده است .

همچنین در این بیانیه با اشاره به اینکه اجرای آیین نامه پیش از آنکه رافع مشکلات معیشتی و ترمیم کننده حقوق کارکنان باشد ، نوید بخش اعتماد و احترام به قانون در مدیریت شرکت است ، آمده : اقدام شایسته مدیر عامل در قبول و تعهد به تامین و تثبیت شرایط کار پرسنل ؛ آغازی برای تعامل و تفاهم در بحران نیروی انسانی شرکت برای رسیدن به نتیجه برد - برد است .

در پایان این بیانیه ضمن تاکید بر اینکه زمان تلاش و تعامل و مطالبه گری همگان برای کسب جایگاه شایسته فرا رسیده است ، آمده : به کارکنان اطمینان می دهیم در اجرای قوانین ، آیین نامه های پرسنلی و مطالبه حقوق قانونی تا آخر ایستاده ایم و آنها را عملی خواهیم کرد .


٠٥:٤٢ - دوشنبه ٢٥ تير ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٠٤٤١    /    تعداد نمایش : ٥١٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج