صفحه اصلي > اخبار > آرشیو اخبار 

اخبار > برگزاری جلسه هم اندیشی کمیته حسابرسی مناطق مخابراتی

 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه هم اندیشی کمیته حسابرسی مناطق مخابراتیجلسه هم اندیشی کمیته حسابرسی مناطق مخابراتی پنج شنبه 12 مهر ماه با حضور دکتر صفری ، رئیس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران در مخابرات منطقه آذربایجان غربی برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران ، در این جلسه که مربوط به کمیته های حسابرسی مناطق مخابراتی مجموعه SC4 و SC8 بود ، دکتر صفری با اشاره به جایگاه حسابرسی در شرکت مخابرات گفت : کمیته حسابرسی باید بادقت فرایند حسابرسی را بررسی و با راهنمایی و ارائه راه حل ، به مدیریت مخابرات منطقه کمک کنند .

رئیس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران در ادامه افزود :کمیته حسابرسی باید در عین پیشگیری ، راهکارهای لازم را به منظور رسیدن به اهداف شرکت به مدیران مناطق نشان داده و ناظرین مالی نیز با هماهنگی معاونت مالی ، ضعف های حوزه را شناسایی و درجهت بهبود ضعف ها اقدامات لازم را انجام دهند .

وی کمیته حسابرسی را به عنوان بازوان اجرایی مدیرعامل نامید و افزود: با نتایج مثبت حسابرسی های انجام شده، در توسعه و پیشرفت شرکت موفق خواهیم شد .

دکتر صفری در پایان تصریح کرد : در شرکت مخابرات ایران به دنبال پیاده سازی آخرین تکنولوژی و سرویس ها هستیم و به منظور تحقق این هدف ، راهکارهای لازم به منظور ارائه خدمات برتر به مشتریان باید اجرایی شود.

 


٠٧:٥٦ - چهارشنبه ١٨ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ١٠١٥٩٨    /    تعداد نمایش : ٢٦٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج