صفحه اصلي > اخبار > آرشیو اخبار 

اخبار > سهام ترجیحی کارکنان و بازنشتگانی که دارای حق تقدم هستند تا پایان سال تحویل می شود

 


  چاپ        ارسال به دوست

سهام ترجیحی کارکنان و بازنشتگانی که دارای حق تقدم هستند تا پایان سال تحویل می شود

 

سهام ترجیحی کارکنان و بازنشستگان مخابرات تهران که دارای حق تقدم سهام نداشته اند آزاد شده در حال واگذاری است ولی سهام ترجیحی کارکنان و بازنشتگانی که درخواست حق تقدم هستند تا پایان سال داده می شود .


بذرافشان -به گزارش پیام تهران آنلاین ، اصغر رسولی رئیس اداره رفاه کارکنان مخابرات منطقه تهران در گفت وگو با پیام تهران آنلاین ضمن بیان این مطالب گفت : سهام ترجیحی 2600 نفر از کارکنان و بازنشستگان مخابرات منطقه تهران که در آخر سال 96 اقساط آنها به پایان رسیده است وکارکنانی که درخواست حق تقدم از سود سهام خود را نداشته اند، اکنون سهام آنان آزاد شده می توانند ضمن دریافت سهام خود دریافت کنند.
وی افزود : سایر همکاران بازنشسته و شاغلی که بجای دریافت سود بخشی از سهام خود درخواست افزایش سرمایه سهام و حق تقدم را داشته اند سهام آنان نیز تا پایان سال آزاد و تحویل خواهد شد.


رئیس اداره رفاه کارکنان مخابرات منطقه تهران بیان داشت : اطلاع رسانی از طریق پیام تهران آنلاین و پیامک به همکاران سهامدار برای دریافت سهام ارسال شده و کارکنان بازنشستگان مناطق هفتگانه می توانند سهام خود را از منطقه مربوطه دریافت کنند و همکاران ستادی نیز باید برای دریافت سهام خود به اداره رفاه کارکنان واقع در ساختمان شاهد مراجعه کند.


رسولی به بخش خدمات درمانی وبیمارستانی کارکنان نیز اشاره کرد و گفت : اطلاع رسانی در زمینه تعهدات بیمه گر ( بیمه دانا) در بخش درمان برای کارکنان در پیام تهران آنلاین و از طریق اتوماسیون اداری انجام شده و ارائه خدمات درمانی برای کارکنان شاغل و بازنشسته بصورت یکسان ارائه می شود.
وی افزود : تمامی همکاران شاغل و بازنشسته برای ارائه خدمات درمانی و بیمارستانی در صورت نیاز می توانند به بخش های طرف قرارداد بیمه که فهرست آن در پیام آنلاین وجود دارد مراجعه کنند و ازاین خدمات بهره مند شوند


وی گفت : در صورتی که فرد بیمار به مراکز غیر از فهرست قرارداد بیمه گر باشد می توانند موضوع را با هماهنگی اداره رفاه و بیمه گر با دریافت پیش فاکتور از بیمارستان ، بیمه نسبت به صدور چک دروجه بیمارستان مربوطه اقدام می نماید.

رئیس اداره رفاه همچنین به خدمات دندانپزشکی کارکنان اشاره کرد و اظهار داشت : با توجه به اهمیت دندانپزشکی ما پیشنهادهایی به مخابرات ایران برای افزایش تعهدات کارفرما ارائه داده ایم که هنوز نتیجه ای نگرفته ایم.


وی گفت: همکاران ما در مراجعه با مراکز درمانی و دندانپزشکی در صورتی که شکایتی درخصوص فضا، تجهیزات یا دندانپزشک مذکور داشته باشند می توانند به اداره رفاه اعلام کنند تا توسط دندانپزشک معتمد موضوع مورد بررسی قرارگیرد.


رسولی خاطر نشان کرد : چنانچه همکاران خواستار عقد قرارداد با دندانپزشکی دیگری خارج از قرارداد هستند می توانند به اداره رفاه اعلام کنند تا پس از بررسی فضا، خدمات دندانپزشکی مذکور توسط کارشناسان اداره رفاه و دندانپزشک معتمد نسبت به عقد قرارداد اقدام کنیم.


١٥:٣٨ - يکشنبه ٢٢ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ١٠١٦٥٤    /    تعداد نمایش : ٥٨٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج