صفحه اصلي > اخبار > آرشیو اخبار 

اخبار > نشست تعاملی مخابرات تهران و شهرداری برگزار شد

 


  چاپ        ارسال به دوست

نشست تعاملی مخابرات تهران و شهرداری برگزار شد


نشست تعاملی و کاری مهندس ملک جعفریان و مدیران ارشد مخابرات منطقه تهران با مدیران مناطق مختلف شهردای تهران یکشنبه 16 دی 97 در ساختمان شهید یزدی مخابرات منطقه تهران برگزار شد.
به گزارش پیام تهران آنلاین،دراین نشست که به منظور تبادل نظرو بحث و گفت و گو در راستای تعامل سازنده و رفع مشکلات فیمابین برگزار شد، مهندس ملک جعفریان با اشاره به توانمندی های فنی ارتباطی مخابرات منطقه تهران گفت: توسعه به موقع و به هنگام زیر ساخت های مخابراتی و ارتباطی علاوه بر تسریع در خدمت رسانی به شهروندان می تواند نهاد ها و شرکت های خدمت رسان را نیز در حیطه ارتباطات پشتیبانی کند.

مدیرمخابرات تهران تاکید کرد: رفع موازی کاری ها، برگزاری نشست های کاری و ایجاد کارگروه های تخصصی با مشارکت متخصصان دو نهاد خدمت گزار کلان شهر تهران بزرگ در پیشبرد اهداف توسعه ای ارتباطی و مخابراتی موثر و کارآمد خواهد بود.

 مهندس "زبده" شهردار منطقه 16 در این نشست در سخنانی با بیان اینکه شهرداری نهادی است که با ارگان ها و شرکت ها و نهاد های بسیاری در شهر میلیونی تهران بزرگ درحال همکاری است بیان کرد:تعامل و همکاری دوسویه دو نهاد خدمتگزار به شهروندان موجب رضایتمندی آنان شده و مشکلات با تغییر نگرش ها  قابل حل و رفع خواهد بود.

دکتر مفاخریان شهردارمنطقه 9 نیز ضمن ابراز خرسندی از برگزاری چنین نشست هایی بیان داشت:نهادها و سازمان ها به نوبه خود مشکلی باهم نداشته بلکه مشکلات در زمان اجرا نمود پیدا کرده که این امر می تواند با تبادل نظر منجر به تعامل سازنده، خدمت رسانی بیش از پیش به شهروندان تهرانی را تقویت کند.


گفتنی است در این نشست که مهندس ملکی معاون شبکه،ناجی معاون مالی،تدارکاتی و منابع انسانی، مهندس علی بیگی مدیرکل دفتر مدیریت مخابرات منطقه تهران،ادیبی مدیر کل دفتر حقوقی،مهندس نجبایی مدیرکل دفتر بازرسی ،صفری مدیرکل تدارکات وخدمات،مهندس فاتحی مدیرکل منطقه پنج،مهندس سهیلی مدیرکل منطقه شش،نظری مدیرکل مالی مخابرات منطقه تهران و مدیران و معاونان مناطق 9 ، 16 و احمدیان مدیرکل امور نهاد های شهردای و سایر همراهانشان حضور داشتند، پیرامون بهبود روش های همکاری های متقابل به هم اندیشی و تبادل نظر پرداختند.

عکس_غلامرضاخلیفه

خبر_ امیرحسین جلالت

 


٠٨:١٥ - دوشنبه ١٧ دی ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٢٧٣١    /    تعداد نمایش : ٢٦٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج