صفحه اصلي > اخبار > آرشیو اخبار 

اخبار > پایش فنی و تجاری مخابرات منطقه 8 برگزار شد

 


  چاپ        ارسال به دوست

پایش فنی و تجاری مخابرات منطقه 8 برگزار شد

 

نشست پایش فنی و تجاری با حضورمهندس ملکی معاون شبکه و مدیران کل وروسای ادرات ستادی مخابرات منطقه تهران و مدیر کل ،معاونان و روسای ادارات و مراکز تابعه منطقه هشت  دوشنبه اول بهمن 97 در سالن کنفرانس ساختمان ستادی این اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه هشت در این جلسه که به ریاست مهندس ملکی معاون شبکه مخابرات تهران برگزار شد ،نسبت به پایش عملکرد فنی و تجاری یکماه گذشته منطقه هشت توسط مدیران ستادی اقدام شد، مهندس باقری معاون نگهداری منطقه گزارشی از فروش و دایری سرویس های مخابراتی بیان کرد.

در ادامه جلسه روسای مراکز و ادارات تابعه آمار و عملکرد فعالیت های خود را عنوان کرده و به پرسش های مطرح شده از طرف مدیران ستادی پاسخ گفتند.

 مهندس ملکی با مهم خواندن دستیابی به اهداف شرکت از لحاظ فنی و تجاری و اداری را ، خواستار تلاش و جدیت بیش از پیش تمامی همکاران مخابراتی شد.

وی عنوان داشت که بازدیدهای موردی و سرزده از طرف مهندس ملک جعفریان مدیر مخابرات منطقه تهران از مراکز تابعه منطقه هشت بعمل خواهد آمد ،بنابراین  لازم است روسای مراکز در این خصوص آمادگی کامل داشته وهمکاری کنند.

در پایان این نشست مهندس صیدی سرپرست مخابرات منطقه ،معاونان و روسای مراکز وادارات تابعه از زحمات مهندس ملکی که قبلاً مدیریت منطقه 8 را به عهده داشتند تقدیرو تشکر کردند و به وی به رسم یاد بود هدیه و لوح تقدیری اهدا شد.

 

 

                                       تهیه گزارش خبری و عکس :محمد رضا حلاج زاده


١٥:٤٤ - سه شنبه ٢ بهمن ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٢٩٤٠    /    تعداد نمایش : ٤٢٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج