صفحه اصلي > اخبار > آرشیو اخبار 

اخبار > برترین تجربه سفر مشتری و ساده سازی فرایندها به منظور تحقق مشتری مداری

 


  چاپ        ارسال به دوست

معاون امور مشتریان شرکت مخابرات ایران مطرح کرد:

برترین تجربه سفر مشتری و ساده سازی فرایندها به منظور تحقق مشتری مداری

دکتر زارعیان در دومین همایش تجاری شرکت مخابرات ایران گفت: ارائه برترین تجربه سفر مشتری به همراه ساده سازی فرایند ها و پاسخ گویی ها، مهم ترین رویکرد امور مشتریان شرکت مخابرات ایران به منظور تحقق مشتری مداری است

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، دکتر زارعیان در این همایش که امروز پنجشنبه دوم آذرماه برگزار شد، با اشاره به وضعیت تعرفه گذاری اینترنت در دنیا گفت: تعرفه اینترنت در کشور ما کمترین سهم را درسبد درآمد خانوار به خود اختصاص داده است .

وی افزود: در این فضا رسالت شرکت های ارائه دهنده اینترنت به ویژه در حوزه سیاست گذاری و مقررات گذاری بسیار سنگین تر است و این حوزه نیاز به بازنگری اساسی به خصوص در بخش تعرفه گذاری دارد.

زارعیان گفت: معاونت تجاری و معاونت امور مشتریان به عنوان دو بال حرکت شرکت مخابرات ایران در فضای رقابتی بازار با هماهنگی کامل برنامه ها را به پیش می برند . البته در مورد کسب درآمد در فضای B2B نیاز به تغییر نگرش در مشتریان و جلب اعتماد بیشتر آنان داریم .

وی با بیان اینکه مشتری از مخابرات انتظار دقت دارد، گفت: این یعنی مشتری هر چه درخواست کند به وی تحویل دهیم .
زارعیان افزود: "فراهم بودن" به معنی ساعت کار و تعداد پاسخگویان و در دسترس بودن از دیگر انتظارات مردم از مخابرات است که با مجموعه فعالیت های حوزه IT و شبکه در تلاش هستیم به صورت شبانه روزی در خدمت مشتریان باشیم.

معاون امور مشتریان گفت: شراکت و همراهی یعنی گوش کردن به مشتری ، سفر مشتری و ارتباطات مداوم با مشتری که سومین شاخصه انتظارات مشتریان از مخابرات است.

وی اضافه کرد: ارائه مشاوره و آموزش رایگان در حوزه ICT از دیگر رسالت های مخابرات به ویژه در امور مشتریان است که این معاونت برنامه های گسترده ای برای گسترش آموزش های عمومی در سطح جامعه دارد.

معاون امور مشتریان خاطر نشان کرد: اگر می خواهیم در حوزه مشتریان موفق باشیم، باید به موارد اشاره شده توجه کنیم به خصوص با توجه به فضای رقابتی که اکنون در بین شرکت های ارائه دهنده اینترنت ایجاد شده است .

زارعیان افزود: مشتری مدار شدن به معنی واقعی کلمه بسیار دشوار است. هم اکنون بیش از یکسال از تاسیس معاونت امور مشتریان می گذرد و شرکت مخابرات ایران با همراهی تمام بخش ها به دنبال تحقق مشتری مداری و پاسخ به نیازهای روز افزون جامعه گسترده مشتریان این شرکت است.

وی با تشریح استراتژی های بر گرفته از سند ره نگاشت گفت: افزایش چسبندگی مشتری ، ساده سازی فرآیند ها، کاهش ریزش مشتری ، حفظ حریم خصوصی و در نهایت ارائه برترین تجربه مشتری از مهم ترین برنامه های معاونت امور مشتریان است .

دکتر زارعیان در پایان خاطر نشان کرد : ساده سازی فرآیند ها، مدیریت تلفن های بدون کارکرد، مدیریت قبوض، مدیریت اسناد ، تشکیل کمیته صدای مشتری ، برند شاپ، پرتال تجاری ، باشگاه مشتریان و پاسخگویی دقیق به همراه حل مشکلات، مهم ترین رویکردهای مورد توجه و پیگیری معاونت امور مشتریان در یک سال فعالیت این حوزه در شرکت مخابرات ایران است.

 

 


١٢:٠٨ - پنج شنبه ٢ آذر ١٣٩٦    /    عدد : ٩٦٩٠١    /    تعداد نمایش : ١٠٨٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج